Basia KUrdej-Szatan Sara Boruc i Artur Boruc Katarzyna CIchopek Joanna Koroniewska
Marina i Wojtek Szczęsny
Instagram

W show-biznesie jest całe mnóstwo znanych par, które nie boją okazywać sobie uczuć publicznie. Pocałunki na instagramie, premierach filmowych, imprezach czy w programach rozrywkowych nikogo nie dziwią. Wybraliśmy dla Was zdjęcia gwiazd, które uwielbiają okazywać sobie uczucia. Tylko spójrzcie, jak pięknie to robią! Na tych zdjęciach widać, że naprawdę się kochają!

Zachwyciło nas to zdjęcie Mariny i Wojtka Szczęsnych. To jedna z par, które uwielbiają okazywać sobie czułości, a ich pocałunki na jachcie przy zachodzie słońca wyglądają jak kadry z romantycznego filmu!

1/10
Basia KUrdej-Szatan
Instagram

Z całą pewnością do najbardziej całuśnych par polskiego show-biznesu należy Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan. Widać, że oboje uwielbiają się przytulać, ale nagłe czułości aktorki czasem wprawiają jej męża w zakłopotanie. Trzeba przyznać, że to urocza scena!

2/10
Instagram

Czułości, nie tylko z okazji Walentynek, okazują sobie Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan. Szczególnie teraz, kiedy para spodziewa się upragnionego dziecka wyglądają na bardzo zakochanych!

3/10
Sara Boruc i Artur Boruc
Instagram

Zdjęcia pocałunków znajdziemy też na Instagramie Sary Boruc. Blogerka nie ukrywa, że piłkarz jest jej największą miłością. Tylko spójrzcie na ich zdjęcie!

4/10
Katarzyna CIchopek
Instagram

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel też często obdarowują się całusami. Tancerz, jak prawdziwy mężczyzna, doskonale wie, jak zaskoczyć kobietę! Bukiet kwiatów to zawsze świetny pomysł.

5/10
Joanna Koroniewska
Instagram

Joanna Koroniewska jest znana z ogromnego poczucia humoru, dlatego nawet jej pocałunki z mężem wyglądają uroczo, ale też wywołują uśmiech na twarzy! Brawo za dystans!

6/10
Anna i Robert Lewandowski
Instagram

Anna i Robert Lewandowscy to jedna z par, którą często można przyłapać na czułościach. Trenerka, która często kibicuje piłkarzowi z trybun, po zakończonym meczu obdarowuje go pocałunkiem. 

7/10
zdrójkowski gąsiewska
Instagram

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski to jedna z najmłodszych i zarazem najpopularniejszych par show-biznesu. Niedawno było głośno o kryzysie w ich związku, ale został zażegnany i młodzi aktorzy znów mogą sobie okazywać czułości. 

8/10
Kasia Warnke Piotr Starmowski

Następną gorącą parą są Kasia Warnke i Piotr Stramowski. Niedawno zostali rodzicami, ale nawet podczas wspólnych spacerów z dzieckiem nie zapominają o sobie. Brawo! Tak trzymać!

9/10
Izabela Janachowska z mężem

Izabela Janachowska i jej mąż Krzysztof Jabłoński też nie boją się publicznie okazywać sobie uczuć. Podczas spacerów z synkiem często czule się przytulają, a na obiedzie nie zabrakło romantycznych pocałunków. 

10/10
Edyta Herbuś i Piotr Bukowiecki na Vip cross Z GWIAZDAMI 2019
East News

Na czułościach zostali przyłapani również Edyta Herbuś i Piotr Bukowiecki podczas  imprezy VIP Cross.  Pierwsze informacje o ich związku pojawiły się pod koniec 2017 roku, od tamtej pory spekulowano już nawet na temat ich sekretnego ślubu. Jedno jest pewne para jest bardzo zakochana, co doskonale widać na zdjęciu!