Patryk Vega opublikował w mediach społecznościowych zwiastun najnowszego filmu "Miłość, seks & pandemia". Nie mogło w nim zabraknąć naprawdę mocnych scen, w których zobaczymy m.in. Małgorzatę Rozenek, Annę Muchę i Zofię Zborowską. Zapowiedź już wywołała w sieci falę komentarzy. Z jednej strony Internauci nie mogą się doczekać całego filmu, a z drugiej krytykują i piszą wprost, że to "kolejny tasiemiec". Ten zwiastun trzeba zobaczyć!

Reklama

Mocne sceny w filmie Patryka Vegi "Miłość, seks & pandemia"

Patryk Vega nie zdecydował się na przerwanie prac nad swoimi kolejnymi projektami nawet w dobie pandemii. Teraz reżyser opublikował zwiastun swojego nowego filmu, który nawiązuje właśnie do trudnego - 2020 roku, który zdominował koronawirus. Zobaczymy w nim, jak zdaniem reżysera zmieniły się relacje międzyludzkie i przed jakimi wyborami musiało stanąć wiele osób:

To był dla nas wszystkich szczególny rok. Nasze życie wywróciło się do góry nogami. Pandemia zmusiła nas do refleksji i obnażyła kruchość relacji międzyludzkich. Samotność w czasie pandemii, wyzuty z emocji seks i coraz większa trudność w zbudowaniu z drugim człowiekiem relacji opartej na miłości. O tym opowiada mój nowy film. ⁣
Kochani, życzę Wam, aby nadchodzący rok był czasem pozytywnych zmian oraz ukojenia ❤️⁣ - napisał Patryk Vega na Instagramie.

Pod zwiastunem nowego filmu zawrzało. Z jednej strony pojawiają się komplementy pod adresem reżysera, a z drugiej jest cała masa krytycznych głosów, z których wynika, że każdy film Patryka Vegi oparty jest na kontrowersji i mocnych scenach seksu:

Bardzo doceniam pana Patryka Vegę bo dostrzega w jakim miejscu historii się znajdujemy. Wielki szacunek.

Niestety ale Pana dobre filmy już dawno się skończyły

Jedno i to samo ...mam wrażenie że pewne sceny to już są kopiuj-wklej

Tutaj obejrzycie cały zwiastun filmu "Miłość, seks & pandemia" w reżyserii Patryka Vegi!

Zobacz także

Zobacz także: Kogo zagra Małgorzata Rozenek u Vegi? "Wielu jej decyzji kompletnie nie rozumiem”! Pisze za to o... Oscarze

Niektóre sceny z udziałem Małgorzaty Rozenek są naprawdę mocne!

screen filmu MIŁOŚĆ, SEKS & PANDEMIA”

W nowym filmie Patryka Vegi zobaczymy też m.in. Annę Muchę i Zosię Zborowską-Wronę.

screen filmu MIŁOŚĆ, SEKS & PANDEMIA”

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama