Miley Cyrus i Liam rozstali się? Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się? Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się? Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się? Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się?
Miley Cyrus i Liam rozstali się?
1/7
Miley Cyrus i Liam rozstali się?

 

Zagraniczne media od kilku dni rozpisują się o głośnym rozstaniu Miley Cyrus i Liama Hemswortha! Piękna para nie doszła ponoć do porozumienia w kwestii dzieci oraz miejsca zamieszkania po ślubie. W sieci zaś pojawiło się zaskakujące nagranie, na którym widać, że Liam i Miley nadal są parą. Jak jest ostatecznie między nimi? Poznajcie szczegóły.

 

Miley i Liam poznali się w 2009 roku na planie filmu „Ostatnia piosenka”. Między aktorami zaiskrzyło. W 2012 roku ogłosili zaręczyny. To jednak bardzo burzliwi związek - już kilkakrotnie zrywali ze sobą, następnie do siebie wracali. Prawdziwą zaś sensacją okazały się jednak plotki sprzed kilku miesięcy o ich sekretnym ślubie z udziałem najbliższych w domu piosenkarki w Malibu. Choć Miley nie zabrała głosu w tej sprawie, zagraniczne media co chwila dementowały tę informację lub podawały zupełnie inne szczegóły rzekomej uroczystości. 

 

Od kilku dni znów mówi się o ślubnych planach pary i ich rzekomym rozstaniu. Co jest prawdą, a co nie? Szczegóły na następnych stronach.

 

Zobacz: Miley Cyrus i Liam Hemsworth znowu razem!

 

2/7
Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się?

 

Dlaczego para miałaby się rozstać? Zagraniczne media informują, że Liam i Miley pokłócili się o dzieci. 28-letni aktor już od dawna ponoć marzył o tym, żeby zostać ojcem. Z kolei Miley w ogóle nie chce myśleć o założeniu rodziny. Co więcej, miała przerwać przygotowania do ich ślubu, bo... tak naprawdę w ogóle go nie chciała brać. To miało złamać Liamowi serce. 

 

Zobacz: Jak sobie poradzić po rozstaniu? Skuteczne porady

 

3/7
Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się?

 

Na szczęście to wszystko to nieprawda! Liam i Miley mieli dość wszelkich plotek na temat ich rozstania, dlatego zamieścili w sieci filmik z samochodu, gdzie widać, jak świetnie się bawią! A to oznacza jedno - Liam i Miley są nadal razem, a więc ich ślub staje się coraz bardziej prawdopodobny!

 

Zobacz: Jak przeżyć rozstanie z chłopakiem 

 

4/7
Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się?

 

Niedawno Miley Cyrus usunęła wszystkie zdjęcia ze swojego Instagrama! Dla 72 milionów (!) obserwujących jej konto, był to prawdziwy szok, ale i jeden z dowodów, że w jej życiu dzieje się coś nie tak. Inni spekulowali, że Miley szykuje się do wydania nowej płyty i chce to zrobić z zaskoczenia. Najpewniej teraz sprawdzi się ta druga teoria, skoro wiemy już, że w jej związku wszystko ok! 

 

5/7
Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się?

 

Jeśli brakuje Wam zdjęć Miley i Liama, mamy dla Was kilka z Instagrama przystojnego aktora! ;) Kibicujecie tej parze? 

 

6/7
Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się?
7/7
Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się?
Więcej na temat Miley Cyrus Liam Hemsworth