Mikołaj Krawczyk, Sylwia Juszczak-Arnesen
ONS

Mikołaj Krawczyk szczerze o związkach z kobietami: "Mam bardzo dużo przyjaciółek". Co jeszcze powiedział?

Mikołaj Krawczyk, Sylwia Juszczak-Arnesen
ONS

Czy Mikołaj Krawczyk wierzy w przyjaźń między kobietą a mężczyzną? Aktor ostatnio związał się z koleżanką z programu "Celebrity salon" - Sylwią Juszczak. Niedawno Krawczyk i Juszczak nawet zamieszkali razem. Czy związki Mikołaja zaczynają się od przyjaźni?

Przyjaźń nie zna płci ani wieku. Ja mam naprawdę bardzo dużo przyjaciółek i to takich serdecznych, że nie ma jakichś podtekstów. Nie było żadnych sygnałów, aby chciały czegoś więcej - powiedział Mikołaj Krawczyk w "Pytaniu na śniadanie".

Marzena Rogalska stwierdziła, że pewien psycholog powiedział jej wprost, że przyjaźń między kobietami a mężczyznami nie jest możliwa, bo kobiety zawsze działają na facetów. Wtedy Mikołaj przytaknął i stwierdził, że jest czuły na piękno...

Dobrze, jesteśmy czuli na piękno, urodę, powaby i całą magię... - rozmarzył się Krawczyk.

Wtedy Tomasz Kammel zapytał, jakich mężczyzn szukają współczesne kobiety. Dlaczego długo nie mogą znaleźć tego jedynego?

Nie mogą znaleźć facetów, bo nas jest mniej. Mówię o prawdziwych facetach. Ale wydaje mi się, nawiązując do przyjaźni damsko-męskiej, że kiedy są jakieś deficyty uczuciowe, życia intymnego z partnerem czy jak nie można sobie znaleźć partnera, to gdzieś przedstawiciele obojga płci do siebie lgną. Nie mają z tyłu głowy, że ma się to przerodzić w jakąś bliższą relację, intymną relację. To się dzieje - stwierdził Mikołaj Krawczyk w "Pytaniu na śniadanie".

Zobacz także: Mikołaj Krawczyk jako zakochany skrzypek w Strażakach! Pasuje do tej roli? ZDJĘCIA

 

Mikołaj Krawczyk od niedawna jest z aktorką Sylwią Juszczak, czy przyjaźń przerodziła się w miłość?

Juszczak, Krawczyk w Celebrity Salon
Polsat Cafe

 

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak przeprowadzili się do nowego mieszkania, tak wygląda ich siłownia.

Sylwia Juszczak-Arnesen
Instagram

Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13