Michał Żurawski zagra w "Drugiej szansie"

Nowa postać w "Drugiej szansie"! Wiemy, który z aktorów dołączy do Kożuchowskiej!

Michał Żurawski zagra w "Drugiej szansie"

Michał Żurawski zagra w "Drugiej szansie"! Okazuje się, że zwycięzca programu "Azja Express" dołączy do obsady w czwartym sezonie serialu i wcieli się w jedną z głównych postaci hitu TVN z udziałem Małgorzaty Kożuchowskiej. Według doniesień portalu Wirtualnemedia, nowe odcinki "Drugiej szansy" z udziałem Michała Żurawskiego będą emitowane w jesiennej ramówce stacji TVN. 

 

Zobacz także: Michał i Ludwik wygrali "Azję Express" niesłusznie? Fani nie mają wątpliwości "Oszukane zwycięstwo. Powinni dostać karę"

 

Michał Żurawski zagra z Małgorzatą Kożuchowską

Zaledwie kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że z serialu "Druga szansa" odchodzi Maja Ostaszewska. Aktorka, która od początku wcielała się w postać Lidki, siostry głównej bohaterki, nie pojawi się w czwartym sezonie hitu TVN. Teraz okazuje się, że w popularnej telenoweli będą występować nowe gwiazdy. Według doniesień medialnych prace na planie kolejnej serii "Drugiej szansy" rozpoczną się w czerwcu. Portal Wirtualnemedia poinformował, że obecnie trwają prace nad scenariuszem serialu. W czwartym sezonie oczywiście nie zabraknie Małgorzaty Kożuchowskiej, która gra główną postać serialu, Bartłomieja Topy, Magdaleny Boczarskiej oraz Rafała Królikowskiego. Do tego grona dołączy teraz Michał Żurawski, który ma się wcielić w jedną z kluczowych postaci. Będziecie oglądać?

 

Zobacz także: Michał Żurawski szczerze o małżeństwie u Kuby Wojewódzkiego: „Rozwód jest nieunikniony”

 

Michał Żurawski zagra w serialu "Druga szansa".

Michał Żurawski, Roma Gąsiorowska
ONS

 

Aktor zagra jedną z głównych postaci w serialu z udziałem Małgorzaty Kożuchowskiej.

Druga szansa, Kożuchowska

Więcej na temat Druga szansa
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47