Michał Wiśniewski uwielbia wybierać dla dzieci niecodzienne imiona. Jego najmłodszy synek otrzymał oryginalne Falco Amadeus, jednak okazuje się, że w domu muzyk mówi na niego zupełnie inaczej! Jeżeli myślicie, że chodzi o zdrobnienie od imienia to jesteście w błędzie. Wyjawił również, jak do małego Falco mówi rodzeństwo.

Reklama

Michał Wiśniewski zdradził, jak zwraca się do syna

Michał Wiśniewski ma pięcioro dzieci. Niektóre z nich weszły już w dorosłość. Ze wszystkimi ma doskonały kontakt. Kiedy wybuchła wojna w Ukrainie wraz z najstarszym synem Xavierem nie wahali się ani chwili by jechać na granicę, pomagać potrzebującym. Fabienne Wiśniewska zdaje maturę i nie ukrywa, że ostatni czas jest dla niej ogromnie stresujący. Etiennette i Vivienne dziś już są nastolatkami i również dają ojcu mnóstwo powodów do dumy. Michał Wiśniewski niedawno udzielił szczerego wywiadu o nastoletnich córkach, w którym opowiedział o tym, jak w ostatnim czasie zmieniło się jego podejście do roli ojca. Wyznał, że pozwala córkom na popełnianie błędów i zbieranie własnych doświadczeń ale jednocześnie zawsze swoi za nimi murem. Oczkiem w głowie całej rodziny Wiśniewskich jest również mały Falco. Starsze rodzeństwo uwielbia opiekować się maluchem, Michał Wiśniewski właśnie zdradził, jak się do niego zwracają:

Dzieci zdrobniają imię Falco na wiele sposobów. Słyszeliśmy już Falcia, Falciś, Falcuś, Faluś. Są też poważne odmiany jak Falencjusz i Falcosław

Są to przeróżne zdrobnienia nawiązujące do imienia Falco, jednak to jak mówi do niego sam Michał Wiśniewski może wydać się zaskakujące.

Facebook Michał Wiśniewski, Instagram @wisniewska_pola

Zobacz także: Xavier Wiśniewski opiekuje się małym Falco. Jaki ma kontakt z Polą Wiśniewską?

Michał Wiśniewski pokazał urocze zdjęcia małego Falco i zdradził jak na niego pieszczotliwie mówi Pola oraz on sam:

Zobacz także

Pola najczęściej mówi Falcunia a ja? Ja, po prostu… Schatzilein

"Schatzilein" z tłumaczenia z niemieckiego oznacza po prostu "kochanie". Określenie Michała Wiśniewskiego jest urocze ale jednocześnie oryginalne, podobnie jak imiona, jakie nadaje swoim ukochanym pociechom.

Facebook Michał Wiśniewski

Zobacz także: Michał Wiśniewski o życiu uczuciowym Fabienne. "Będę robił problem, albo..."

Nowe zdjęcia małego Falco rozczuliły internautów:

- Jest uroczy

A Falco, to znaczy jego twórczość uwielbiam

Zresztą Twoja wersję "Jeanny" również

- Tak ,bardzo ładny maluszek
- Jaki ładny chłopiec , nie jedna dziewczynka by chciała mieć taką urodę

- Cudowny chłopczyk po prostu śliczny po rodzicach

pozdr.serdecznie.
- Jaki słodziak, każde imię jest ślicznie

Reklama

- Szybko rośnie ten Falco, masakra jak dzieciaki szybko się zmieniają.

Instagram
Reklama
Reklama
Reklama