Michał Szpak na Polsat SuperHit
ONS.pl /East News

Michał Szpak był współgospodarzem tegorocznego Polsat SuperHit Festiwal. Na scenie pojawił się obok Krzysztofa Ibisza i porwał tłumy zgromadzone na widowni swoją charyzmą. Artysta przyznał, że "nadal ma tremę" przed swoją debiutancką rolą. W końcu po raz pierwszy współprowadził festiwal, który ogląda cała Polska.

Wokalista nie tylko pojawił się jako jeden z gospodarzy festiwalu, ale również jako artysta. Oczywiście nie zawiódł swoich fanów i zaprezentował imponujące kreacje. Zobaczcie, jak wyglądał Michał Szpak podczas Polsat SuperHit Festiwal!

Zobacz także Projektantka Zaquad o sukcesie marki. Co myśli o tym, że Michał Szpak nosi ich damskie projekty?

1/5
Michał Szpak na Polsat SuperHit Festiwal
ONS.pl

Widzów festiwalu  Michał Szpaka przywitał w czarnym zestawie. W końcu bycie gospodarzem zobowiązuje!  Nie był to jednak klasyczny garnitur, jak w przypadku Krzysztofa Ibisza, ale czarno-biały zestaw z błyszczącymi lampasami. Trzeba przyznać, że artysta prezentował się w nim doskonale!

2/5
Michał Szpak na Polsat SuperHit Festiwal
East News

Michał Szpak podczas festiwalu występował w podwójnej roli, zarówno jako współprowadzący festiwal oraz jako jeden z występujących artystów. Na scenie zaśpiewał między innymi utwory „Byle być sobą” oraz „Don't Poison Your Heart”. Kiedy pojawiał się jako wokalista prezentował barwne stroje. Podczas kilkuminutowego występu przebrał się kilka razy. 

3/5
Michał Szpak w cekinowej kurtce
East News

Na uwagę zasługuje też cekinowa kurtka we wszystkich kolorach tęczy. Ta stylizacja z pewnością zostanie zapamiętana na długo. Michał Szpak był artystą, który przebierał się najczęściej. 

4/5
Michał Szpak na Polsat SuperHit
ONS.pl

Jedną z kreacji gwiazdora był kolorowy cekinowy płaszcz obszyty piórami. Wyglądał imponująco! Jak się okazuje po chwili Michał Szpak zrzuciła go i widzom zaprezentował się w kolejnej stylizacji. Tym razem znacznie skromniejszej!

5/5
Michał Szpak na Polsat SuperHit
ONS.pl

Pod płaszczem była ukryta czarna stylizacja. Pomysł na zrzucenie kolejnych warstw Michał Szpak z pewnością zaczerpnął od Lady Gagi, która podczas tegorocznej MET Gala pokazała aż cztery stylizacje, które zrzucała po kolei aż została w samej bieliźnie