Lady Gaga na Met Gala

Lady Gaga podczas MET Gala 2019 znów zaskoczyła swoją stylizacją, a w zasadzie stylizacjami. Gwiazda, która jest znana z kontrowersyjnych, a nawet szokujących sukni tym razem nie zawiodła. Jako jedna z prowadzących galę zrobiła prawdziwe show i na scenie zaprezentowała się aż w... czterech kreacjach, aż w końcu rozebrała się niemal całkowicie i została w samej bieliźnie! Zobaczcie, w jaki sposób przebierała się w trakcie gali!

Nie sposób nie wspomnieć o obecności Iriny Shayk na tej samej gali! Żona Bradleya Coopera i Lady Gaga  spotkały się na czerwonym dywanie. Jak na siebie zareagowały?

Zobacz także:  Bradley Cooper tęskni za Lady Gagą i chce znów z nią pracować! Co będą razem robić?

1/5
 Lady Gaga w różowej sukni
East News

Lady Gaga na gali pojawiła się w ogromnej różowej sukni.Stylizacja gwiazdy nawiązywała do tematyki tegorocznej MET Gala. Impreza zawsze połączona jest z wystawą, a temat przewodni narzuca dress code. W tym roku stylizacje gwiazd miały nawiązywać do utworu "Notes of Camp" autorstwa Susan Sontag. Esej podejmuje temat sztuczności i przesady, tak aktualnych teraz. Lady Gaga potraktowała te słowa dosłownie i jej stylizacje idealnie nawiązują do tematyki narzuconej na MET Gala 2019.

2/5
Lady Gaga w bieliźnie na MET Gala
East News

Pod różową suknią, której artystka szybko się pozbyła okazało się, że jest kolejna w czarnym kolorze. Jednak to nie był koniec przebieranek. Pod czarną suknią piosenkarka miała jeszcze dopasowaną, różową. Ją też zrzuciła i została w samej bieliźnie i kabaretkach!

3/5
Lady Gaga w bieliźnie
East News

Ta stylizacja przykuła największą uwagę zabranych gości i fotoreporterów. Na tym nie koniec! Gaga pozowała na schodach, kładła się na nich i tańczyła. Ten występ z pewnością przejdzie do historii!

4/5
Irina Shayk na MET Gala
East News

Na MET Gala 2019 pojawiła się również Irina Shayk, która zachwyciła piękną aksamitną suknią z głębokimi dekoltami. Modelka prezentowała się bardzo elegancko. Zachwycała nie tylko jej kreacja, ale też subtelny makijaż i minimalistyczna fryzura. 

5/5
Lady Gaga i Irina Shayk
East News

Na gali doszło do spotkania Lady Gagi i Iriny Shayk, jednak piosenkarka była tak zajęta swoim występem, że nie zwracała uwagi na żonę Bradleya Coopera. A przecież dopiero niedawno ucichły plotki o romansie Gagi z aktorem!

 

Więcej na temat Lady Gaga MET Gala