Dawid Kwiatkowski kontra Michał Szpak Dawid Kwiatkowski w Dzień Dobry TVN Dawid Kwiatkowski w Dzień Dobry TVN Michał Szpak w Pytaniu na śniadanie Michał Szpak w Pytaniu na śniadanie
Dawid Kwiatkowski kontra Michał Szpak
EastNews
Oni wiedzą, jak zrobić wrażenie!
1/5
Dawid Kwiatkowski kontra Michał Szpak
EastNews

 

Producenci programów śniadaniowych wiedzą, jak przyciągnąć widza przed telewizory! W sobotnim wydaniu popularnych śniadaniówek gościły więc prawdziwe gwiazdy. Na kanapach "Dzień Dobry TVN" zasiadł Dawid Kwiatkowski z mamą, zaś w "Pytaniu na śniadanie" Michał Szpak! Który z nich wyglądał lepiej? Zobaczcie zdjęcia najbardziej stylowych wokalistów w Polsce! 

 

Zobacz: Aż ciężko uwierzyć, co spotykało Michała Szpaka za jego wygląd! "Nie umiem tego wytłumaczyć"

 

2/5
Dawid Kwiatkowski w Dzień Dobry TVN
EastNews

 

Dawid Kwiatkowski do studia zabrał mamę. Opowiedzieli m.in. o łączącej ich przyjaźni oraz filmie dokumentalnym o życiu idola nastolatek! Przed studiem na wokalistę czekało mnóstwo fanów! Sam Dawid chętnie rozdawał autografy i pozował do zdjęć. Uśmiech nie schodził mu z twarzy. A jak doskonale wyglądał ;)

 

Zobacz: Dawid Kwiatkowski tuż przed koncertem dowiedział się o śmierci dziadka. Nie potrafił ukryć łez!

 

3/5
Dawid Kwiatkowski w Dzień Dobry TVN
EastNews

 

Camelowe płaszcze dla mężczyzn nie wyjdą z mody chyba nigdy! Dawid wybrał płaszcz marki Sixth June (ok. 850 złotych). Do tego biały golf i czarne spodnie. Dla nas 10/10 :) 

4/5
Michał Szpak w Pytaniu na śniadanie

 

Michał Szpak pojawił się w studiu "Pytania na śniadanie" aby opowiedzieć o zbliżających się bitwach w programie "The Voice of Poland". Nie zabraknie emocji! A jak wyglądał młody wokalista?

 

5/5
Michał Szpak w Pytaniu na śniadanie

 

Czarne, szerokie spodnie z podniesionym stanem i koszula w barokowe wzory to strój tylko dla odważnych i oryginalnych. Też dajemy 10/10! Musicie więc sami zadecydować, kto wyglądał lepiej ;)

 

Więcej na temat Michał Szpak Dawid Kwiatkowski