Michał Szpak
Facebook

Pierwsze WIDEO Michała Szpaka po przylocie do Sztokholmu na Eurowizję! Dziś pierwsza próba! Ma szansę wygrać?

Michał Szpak
Facebook

Michał Szpak jest już w Sztokholmie! Reprezentant Polski w tegorocznym konkursie Eurowizji wczoraj wieczorem wylądował w Szwecji. Na swoim Facebooku zamieścił filmik z lotniska. Pochwalił się w nim szczęśliwym lądowaniem i na miejscu pozdrowił swoich fanów. Kolejne wideo Michał Szpak opublikował na swoim profilu już z hotelu. Zdradził, że już dziś czeka go pierwsza próba do konkursu Eurowizji. Pod filmikami polskiego gwiazdora natychmiast pojawiły się liczne komentarze ze słowami wsparcia dla artysty. Fani wokalisty zapowiedzieli, że będą trzymać za niego kciuki. Niektórzy mają nawet dla Michała dobre rady. ;)

Myślami i całą swoją energią jesteśmy cały czas z Tobą, Michał. Życzymy samych miłych wrażeń ze Sztokholmu. I pamiętaj też o odpoczynku, o tym aby się wysypiać. Organizm niezregenerowany i niewyspany szybko łapie infekcje, pamiętaj o tym proszę!

 

Michał, dla nas już jesteś wygrany! Życzę Ci przede wszystkim udanej zabawy, nowych znajomości, szaleńczych wieczorów i radosnych poranków. Nie musisz wygrać. Nie musisz! Nie miej na sobie tej presji. To jest Twój czas. Twój. Wykorzystaj go pod siebie. Luz. Jest dobrze. Michał Ty już wygrałeś. Po prostu zaśpiewaj i już. A co będzie, to będzie. Byle być sobą - do końca.


Występ Michała zaplanowany jest na 12 maja. Szpak zaśpiewa w drugim półfinale jako drugi w kolejności. Pierwszy półfinał odbędzie się 10 maja. Czy Polak ma szansę podbić serca fanów konkursu Eurowizji? Czas pokaże. Jedno jest pewne, przed Michałem Szpakiem bardzo intensywny i stresujący czas, więc wsparcie od fanów na pewno mu się przyda. Jego relacje z pobytu w Sztokholmie będziemy dla Was relacjonować na bieżąco.

 

Zobacz też: Tak Michał Szpak trenuje przed Eurowizją! Nie znaliśmy go od tej strony WIDEO.

 

Michał Szpak jest już Sztokholmie.

 

Przed reprezentantem Polski pierwsza próba do konkursu Eurowizji.

 

Czy Michał ma szanę pozbyć serca widzów z całej Europy?

Michał Szpak z kieliszkiem wina na ulicach Warszawy

Więcej na temat Michał Szpak Eurowizja
Przeładuj

"Hotel Paradise": Kto odpadł za szybko? Klaudia El Dursi zdradza, kogo jest jej najbardziej szkoda

zobacz 01:10