Michał Szpak przygotowuje się do konkursu Eurowizji. Gwiazdor nie tylko dba o swój głos i walory artystyczne występu, ale także ciało! Piosenkarz ostatnio coraz częściej zamieszcza na swoim Facebooku zdjęcia i filmy z kolejnych treningów. I trzeba przyznać, że jego sylwetka prezentuje się coraz bardziej imponująco!

Reklama

Michał i jego bicunio. Hahaha ;D Tak czy inaczej sport to zdrowie, więc leniuchów wszystkich zachęcam do aktywności ;D - napisał Michał Szpak na swoim profilu.

Fanki Michała są pod dużym wrażeniem jego postępów w jego pracy nad pięknym ciałem.

Witaj twardzielu! Czy szczupły czy napakowany, dla mnie i tak jesteś odjazdowy, bo liczy się całokształt. Pozdrawiam Cię ciepło bo jestem ciepłą osobą, mimo, że może robię inne wrażenie. Ale siłownia Ci służy.

Wyglądasz na takiego kruchego, a tu proszę rzeżba super. Ja za chwilę mam godzinny trening na około lasu prawie zawsze towarzyszy mi Rysiek i Misiek czyli Ty i Riedel, a raczej wasza muza.

Michał, już widać efekty ciężkiej pracy muskuły wyraźnie wyeksponowane. Czego chcieć więcej?

Tak trzymaj, Michał! W czasie walki o zwycięstwo w konkursie Eurowizji przyda się nie tylko silny głos, ale i ciało. Występ Michała już 12 maja!

Zobacz też: Michał Szpak wystąpił w Londynie... chory! Jak mu wyszło? ZDJĘCIA.

Zobacz także

Michał Szpak ostro trenuje na siłowni!

Facebook

Gwiazdor przed Eurowizją dba nie tylko o głos, ale i o ciało. Brawo!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama