Michał Milowicz opublikował romantyczne zdjęcie z wakacji w Tajlandii, na którym w końcu pochwalił się swoją partnerką! Piękna brunetka natychmiast wzbudziła zainteresowanie internautów i jak się okazuje, niektórzy z nich nie mogli powstrzymać się od kąśliwych komentarzy. Kiedy jeden z obserwatorów nazwał wybrankę gwiazdora jego córką, ta natychmiast zareagowała! Kim jest dziewczyna Michała Milowicza?

Reklama

Michał Milowicz pokazał zdjęcie z partnerką

Michał Milowicz, który zapadł w pamięci widzów jako "Bolec" z kultowej komedii Olafa Lubaszenki "Chłopaki nie płaczą", ma na swoim koncie kilka miłosnych przebojów. Aktor już nawet raz prawie stanął na ślubnym kobiercu, jednak zaledwie kilka dni przed ceremonią zrezygnował z ożenku.

Co mam powiedzieć? Że uciekłem sprzed ołtarza? Można powiedzieć, że po prostu zaniechałem ślubu. Nie grało mi to w duszy. Wiedziałem, że jak ślub odbędzie się teraz, to za kilka tygodni będzie rozwód - wyznał w "Dzień dobry TVN".

52-latek jednak nigdy nie zrezygnował z marzeń o wielkiej miłości i założeniu rodziny i jak się okazuje, Michał Milowicz który przez lata uchodził za singla, dziś jest szczęśliwie zakochany! W ostatnim czasie gwiazdor wybrał się na urlop, a na wyjeździe towarzyszyła mu jego wybranka.

To były Nasze, wreszcie tak bardzo upragnione wakacje - napisał pod romantycznym zdjęciem z plaży, które opublikował na swoim Instagramie.

Zobacz także: Partnerka Marcina Hakiela postawiła mu ultimatum! Tancerz musiał spełnić jeden warunek, żeby mogli być razem

Zobacz także

Pod fotografią pary natychmiast pojawiła się masa komentarzy, a fani Michała Milowicza nie kryli zachwytu jego partnerką. Zakochani zebrali również liczne gratulacje i życzenia szczęścia, jednak jak się okazuje, różnica wieku pomiędzy Michałem Milowiczem, a jego partnerką - która wynosi 13 lat - sprawiła, że niektórzy pozwolili sobie na nieprzyjemne docinki.

Córka już duża pannica - napisał jeden z internautów.

Autor nieprzychylnego komentarza musiał się zdziwić, bo na jego słowa nie zareagował Michał Milowicz, a jego dziewczyna. Partnerka aktora postanowiła stanąć w obronie ich uczuć i wystosowała naprawdę ciętą ripostę!

Doprawdy? Córka? ???? To jakim cudem ja mając lat 39 miałabym ojca w wieku 52 lat? Przelicz sobie to raz jeszcze proszę???? Pozdrawiam???? - czytamy w odpowiedzi.

Kim jest nowa partnerka Michała Milowicza? Piękna brunetka to Kasia, która nie jest związana z show-biznesem. Co więcej, para jest ze sobą już od dłuższego czasu! Skąd to wiemy? Pierwsze wspólne zdjęcie z Michałem Milowiczem Kasia opublikowała na swoim Instagramie w sierpniu 2020 roku. Musimy przyznać, że aktor naprawdę świetnie ukrywał ukochaną, a zakochanym życzymy oczywiście szczęścia i miłości!

Kamil Piklikiewicz/East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama