Metamorfoza Dominiki Gwit Dominika Gwit w 2015 roku Dominika Gwit Dominika Gwit w 2016 roku Dominika Gwit w Tańcu z Gwiazdami
Metamorfoza Dominiki Gwit
ONS
1/6
Metamorfoza Dominiki Gwit
ONS

Pamiętacie, jak w 2015 roku wyglądała Dominika Gwit? Przez ostatnie trzy lata aktorka przeszła ogromną metamorfozę, która wciąż wzbudza ogromne emocje wśród jej fanów i internautów. Po spektakularnym odchudzaniu (Dominika zrzuciła 50 kilogramów!) gwiazda znów przybrała na wadze. Dominika Gwit nie zamierza jednak przejmować się zbędnymi kilogramami i już kilka razy zapewniała, że teraz jest szczęśliwa i akceptuje swój wygląd.

 

Przygotowaliśmy dla Was galerię, w której znajdziecie zdjęcia Dominiki z ostatnich trzech lat. To największa metamorfoza w polskim show-biznesie? 

 

Zobacz także: Śluby, rozstania, romanse... Jak dobrze znasz polski show-biznes? Sprawdź się w naszym urodzinowym QUIZIE!

2/6
Dominika Gwit w 2015 roku
ONS

Tak Dominika Gwit prezentowała się w 2015 roku. Po tym, jak przeszła na dietę odchudzającą i zaczęła ostro ćwiczyć schudła chętnie  chwaliła się swoją szczupłą fiurą, którą podkreślałą dopasowanymi stylizacjami. 

 

Zobacz także: PARTY.PL świętuje 3. urodziny! Sprawdź, które gwiazdy wzięły ślub właśnie w 2015 roku!

3/6
Dominika Gwit
ONS

Dominika Gwit schudła dzięki współpracy z Konradem Gacą. Aktorka zrzuciła wówczas ponad 50 kilogramów! 

 

Zobacz także: To TE gwiazdy przeszły metamorfozy pod okiem Konrada Gacy! Gwit schudła ponad 50 kilo dzięki jego diecie!

4/6
Dominika Gwit w 2016 roku
ONS

Po jakimś czasie aktorka szczerze przyznała, że miała już dość ciężkich treningów i diet. Dominika nie ukrywała, że źle się ze sobą czuła. 

Nie zapomnę, kiedy poszłam na imprezę ze znajomymi, a było to w tym okresie, kiedy byłam bardzo chuda. Chciałam poczuć się wspaniale w tańcu, ale w ogóle nie czułam się kobieca- mówiła jakiś czas temu. 

5/6
Dominika Gwit w Tańcu z Gwiazdami

Dominika rzuciła dietę, treningi i dopadł ją efekt jo-jo. Aktorka zapewniła jednak, że nie przejmuje się zbędnymi kilogramami ponieważ jest szczęśliwa! Dominika Gwit w 2017 roku wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami" i... odnalazła swoją miłość! 

 

Zobacz: Dominika Gwit pochwaliła się romantycznymi zdjęciami z randki. Fani zachwyceni: "Szczęśliwa kobieta"

6/6
Dominika Gwit na pokazie Marty Banaszek
ONS

To jedno z najnowszych zdjęć Dominiki Gwit, które wywołało ogromne emocje wśród internautów. Sama Aktorka zapewniła, że w swojej żółtej sukience czuła się jak Beyonce! 

W jednym z ostatnich wywiadów Dominika przyznała, że zmaga się z poważnymi chorobami, jednak jak sama twierdzi nie zamierza przejmować się zbędnymi kilogramami. 

Nie chcę być chuda, chcę być szczęśliwa- przyznałą ostatnio aktorka. 

Więcej na temat Dominika Gwit urodziny Party.pl