Donald Trump, Donald Tusk, Angela Merkel   żartują na szczycie G20 Donald Trump, Donald Tusk, Angela Merkel   rozmawiają na szczycie G20 Donald Trump, Donald Tusk, Angela Merkel  na szczycie w Hamburgu Donald Tusk, Ivanka Trump na szczycie G20 w Hamburgu Donald Trump i Andrzej Duda w Warszawie
Donald Trump, Donald Tusk, Angela Merkel   żartują na szczycie G20
East News
Co powiedział Trump za kulisami?
1/6
Donald Trump, Donald Tusk, Angela Merkel   żartują na szczycie G20
East News

W Hamburgu dobiegł końca szczyt grupy G20, ale to co działo się w Niemczech wciąż głośno komentowane jest w mediach. Poza ustaleniami szczytu, mówi się też o pierwszym spotkaniu Donalda Trumpa i Władimira Putina, uroczystej kolacji, którą Melania Trump zjadła w towarzystwie prezydenta Rosji oraz o wpadce kanclerz Angeli Merkel. Co tym razem zrobiła kanclerz Niemiec? Odpowiedź na kolejnym slajdzie! 

ZOBACZ: Melania Trump to najbardziej stylowa Pierwsza Dama! Gdzie wyglądała lepiej - w Polsce czy na szczycie G20? POJEDYNEK

2/6
Donald Trump, Donald Tusk, Angela Merkel   rozmawiają na szczycie G20
East News

Najpierw Angela Merkel stała się bohaterką internetu, gdy do sieci przeciekło nagranie, na którym rozmawia z Putinem. Zobaczcie jej minę, gdy prezydent Rosji zaczyna coś do niej mówić ;)

Teraz o niemieckiej kanclerz mówi się z powodu jej wpadki z mikrofonem. Okazuje się, że dziennikarze usłyszeli jej rozmowę z Donaldem Tuskiem i Donaldem Trumpem. Co czym dyskutowali? O Polsce!

3/6
Donald Trump, Donald Tusk, Angela Merkel  na szczycie w Hamburgu
East News

Angela Merkel nie wyłączyła mikrofonu, dlatego do sieci wyciekła jej rozmowa z Donaldem Trumpem i Donaldem Tuskiem podczas szczytu G20 w Hamburgu. Kanclerz pochwaliła prezydenta za jego przemówienie w Warszawie. 

- Było fantastyczne. Nie rozumiem, dlaczego wygłosiłeś je dopiero w Warszawie? Byłoby miło usłyszeć je w Brukseli – powiedziała Merkel, która była zadowolona ze słów Trumpa, ale żałowała, że nie wygłosił przemówienia podczas szczytu NATO w Brukseli.

Co na to Trump?

– To spore ułatwienie, kiedy publiczność jest przyjazna. Byli niezwykli i autentyczni – powiedział prezydent USA.

Na jego słowa zareagował Donald Tusk. Co powiedział nasz były premier?

POLECAMY: Nie tylko krytyka jej kreacji! Co przytrafiło się Melanii Trump podczas wizyty w Warszawie?

4/6
Donald Tusk, Ivanka Trump na szczycie G20 w Hamburgu
East News

– To chyba prezent dla mnie – powiedział Tusk. Jak rozumieć jego słowa? Być może był zadowolony, że prezydent USA w tak miłych słowach mówi o Polakach. Jak wyglądała wizyta Trumpa w Warszawie? Zobaczcie zdjęcia!

5/6
Donald Trump i Andrzej Duda w Warszawie
East News

Donald Trump i Andrzej Duda w Polsce. 

6/6
Agata Duda, Andrzej Duda, Melania Trump, Donald Trump

Agata Duda, Andrzej Duda, Melania Trump, Donald Trump w Warszawie.