Meghan Markle na turnieju polo Meghan Markle w jasnej sukience przyjechała kibicować mężowi Meghan Markle w jasnej sukience przyjechała kibicować mężowi Meghan Markle w jasnej sukience przyjechała kibicować mężowi
Meghan Markle na turnieju polo
East News
1/4
Meghan Markle na turnieju polo
East News

Meghan Markle znów zachwyciła! Od kiedy gwiazda hollywood została żoną księcia Harry'ego wszyscy bacznie obserwują, jakie stylizacje wybiera nowa księżna. Meghan na oficjalnych imprezach prezentuje się w klasycznych, eleganckich kreacjach w stonowanych kolorach. Teraz jednak została przyłapana w mniej oficjalnym stroju! Księżna Sussex wybrała się na turniej polo, w którym wzięli udział książę Harry i książę William. Meghan kibicowała mężowi w towarzystwie przyjaciółki... - to była Serena Williams!

 

A jak prezentowała się Meghan Markle? Świetnie! Uwielbiamy ją w takich luźnych stylizacjach! Zobaczcie w galerii więcej zdjęć Meghan z Harrym i Sereną!

 

Zobacz także: Letnie wyprzedaże 2018: 12 sukienkek, w których poczujecie się jak Meghan Markle!

2/4
Meghan Markle w jasnej sukience przyjechała kibicować mężowi
East News

Meghan Markle na turniej polo wybrała letnią sukienkę w kratkę. Look księżnej Sussex uzupełniły brązowe sandałki na płaskim obcasie i biały kapelusz. Wyglądała świetnie! 

Zobaczcie, z kim kibicowała swojemu mężowi!

Zobacz także: Meghan Markle NIE może jeść tego produktu w podróży! Padniecie, kiedy poznacie powód!

3/4
Meghan Markle w jasnej sukience przyjechała kibicować mężowi
East News

Meghan Markle i Serena Williams ze swoim mężem Alexisem Ohanianem, współwłaścicielem portalu Reddit. Co ciekawe, Harry się z nim też przyjaźni! ;)

 

Serena Williams z mężem była obecna ślubie Harry'ego i Meghan.

4/4
Meghan Markle w jasnej sukience przyjechała kibicować mężowi
East News

Meghan na sportowej imprezie bawiła się w towarzystwie Sereny Williams i jej męża. Tenisistka przyjaźni się z książęcą parą i kilka tygodni temu nie zabrakło jej również na ich ślubie. ZDJĘCIE księżnej i Williams znajdziecie na następnej stronie. 

Zobacz: Beckhamowie, George Clooney, Oprah Winfrey i wiele innych gwiazd na ślubie Meghan i Harry'ego!

Więcej na temat Meghan Markle