Meghan Markle ma dość

Przyjaciółka Meghan Markle zdradziła płeć jej dziecka! Księżna nie będzie zadowolona

Meghan Markle ma dość

Ciąża Meghan Markle budzi zainteresowanie od samego początku. Gdy tylko książęca para ogłosiła w październiku 2018 roku, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka, emocje sięgnęły zenitu. Wszyscy zaczęli zastanawiać się, jakiej płci będzie dziecko Meghan i księcia, kiedy przyjdzie na świat i czy przypadkiem nie będą to bliźnięta. W pewnym momencie miłośnicy teorii spiskowych podejrzewali również, że Meghan wcale nie jest w ciąży, a dziecko urodzi... surogatka

Oczywiście książęca para milczy i nie komentuje żadnych plotek, dodatkowo podsycając ciekawość. Oczywiste jest, że płeć królewskiego dziecka można poznać dopiero po narodzinach, gdy rodzice wyjdą ze szpitala i ogłoszą radosną nowinę. Okazuje się jednak, że w przypadku Meghan Markle nic nie jest zgodne z tradycją, bo nawet jeśli ona sama chciała utrzymać płeć dziecka w tajemnicy, to... wygadała się jej przyjaciółka!

Znamy płeć dziecka Meghan Markle

Nie jest żadną tajemnicą, że Meghan Markle przyjaźni się z Sereną Williams. To właśnie ona zorganizowała dla Meghan słynne baby shower w Nowym Jorku, więc oczywiste jest, że zna płeć jej dziecka. Okazuje się jednak, że ostatnio w jednym z wywiadów przez przypadek zdradziła tę najpilniej strzeżoną tajemnicę rodziny królewskiej! 

Serena Williams odpowiadała na pytanie dziennikarza, dotyczące porad dla przyszłych mam. Wtedy sportsmenka opowiedziała o "pewnej przyjaciółce", która niedługo urodzi... córeczkę!

Moja przyjaciółka jest w ciąży i mówi: Moje dzieci to zrobią. Ja jej mówię: Nie, ona tego nie zrobi, Ty też nie. Poprosiła mnie, abym dała jej wskazówki, bo tak, ja też miałam bardzo wysokie oczekiwania - powiedziała Williams.

Myślicie, że Serena faktycznie mówiła o Meghan? To już nie pierwsza informacja, jakoby księżna właśnie spodziewała się narodzin córki. 

 

Meghan Markle i książę Harry spodziewają się narodzin córeczki? 

Ciężarna Meghan Markle i książę Harry podczas podróży do Maroka
East News

Niedługo Meghan i Harry zostaną rodzicami

Meghan Markle, książę Harry
East News

Zobacz także: Meghan Markle i książę Harry pokazali zdjęcie z początków swojej znajomości. Od tej strony ich nie znaliśmy!

Więcej na temat Meghan Markle
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08