Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Księżna Meghan i książę Harry
East News
Newsy

Meghan Markle rozwiedzie się z Harrym?! Eksperci nie mają wątpliwości

Meghan Markle rozwiedzie się z Harrym w ciągu trzech lat i zostanie gwiazdą Hollywood!?

Meghan i Harry po opuszczeniu rodziny królewskiej wcale nie zaznali spokoju, o jaki im chodziło. Pod ich domem w Kanadzie całą dobę czekają paparazzi, którzy chcą zrobić im zdjęcie. Wyprowadzka z Londynu miała być dla nich wybawieniem, ale wcale tak się nie stało. Tym bardziej, że echa "Megxitu" nadal nie cichną i wciąż pojawiają się nowe informacje w tej sprawie.

Plotki stale podsyca też rodzina Meghan, która po jej przeprowadzce do Kanady znów się uaktywniła i w lokalnych telewizjach udziela wywiadów na jej temat. Królewscy eksperci nie mają wątpliwości, że decyzja o opuszczeniu rodziny królewskiej nie wyjdzie im na dobre! Szczególnie odbije się to na Harrym, bo według nich Meghan się z nim rozwiedzie...

Ile pieniędzy Meghan i Harry dostali za wywiad z Oprah Winfrey? Oto 7 rzeczy, o których nie mieliście pojęcia

Małżeństwo Meghan i Harry'ego się rozpadnie?

Królewska ekspertka już wcześniej nie widziała przed parą długiej przyszłości, a teraz Wayne Dupree twierdzi, że Meghan zostawi Harry'ego w ciągu trzech lat:

Meghan opuści Harry'ego w ciągu pięciu lat, a może nawet trzech – powiedział ekspert królewski Wayne Dupree dla „Globe”.

To Harry robi wszystko, aby Meghan była szczęśliwa i kiedy zaczęła się skarżyć na nękanie ze strony mediów, książę natychmiast zareagował, bo wie, jak skończyło się to w przypadku jego matki. Teraz za wszelką cenę będzie chciał chronić swojej rodziny. To dla Meghan przeprowadził się do Kanady, ale widać, że ta decyzja nie przyszła mu łatwo, co podkreślił w swoim ostatnim przemówieniu dodając, że nie miał innego wyjścia! Z kolei Markle, która już dawno nie ma kontaktów ze swoją rodziną, z wyjątkiem matki, nie miała skrupułów, aby Harry dla niej zrezygnował ze wszystkiego:

Wbiła klin między Harry’ego i jego rodzinę, aby osiągnąć własne cele – wiedząc, że zrobi wszystko, aby ją uszczęśliwić (…). W tej chwili Meghan i Harry uciekają razem – ale ile to potrwa? Zamierzała zostać największą gwiazdą rodziny królewskiej, ale jej się to nie udało.

Już wcześniej pojawiały się doniesienia, że królowa zaproponowała Meghan i Harry'emu życie na własnych zasadach jeszcze przed ślubem, jednak wtedy Markle odmówiła. Chciała zostać księżną, ale szybko okazało się, że nie sprawdza się w tej roli, dlatego opuściła rodzinę królewską razem z synem i Harrym! Pojawiają się też doniesienia, że chce wrócić do aktorstwa i planuje zostać gwiazdą Hollywood. 

Królowa o przyszłości Meghan i Harry'ego

Czy Meghan realizuje swój plan?

Meghan Markle i książę Harry na dyskusji o równouprawnieniu
EastNews

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Czy Meghan Markle i książę Harry kupią luksusowy dom w Malibu?
East News
Strefa luksusu
Meghan Markle i książę Harry kupią luksusową willę za prawie 80 mln zł?! Tylko spójrzcie na te wnętrza!
Zobacz, w jakich luksusach mogą zamieszkać Meghan Markle i książę Harry!

Decyzja Meghan Markle i księcia Harry'ego o odłączeniu się od rodziny królewskiej wzbudziła sensację na całym świecie. Od kilku tygodni wszyscy śledzą każdy ich ruch. Plotkuje się, że teraz Meghan Markle i książę Harry będą mogli zostać stuprocentowymi celebrytami i występować w filmach oraz popularnych programach. Wszyscy zastanawiają się też, gdzie zamieszka była książęca para. Pojawiły się doniesienia, że Meghan Markle i książę Harry poważnie rozważają zakup luksusowej posiadłości w Malibu. Tylko spójrzcie na te wnętrza!

Meghan Markle, królowa Elżbieta
East News
Newsy
Królowa Elżbieta zaplanowała odejście Meghan i Harry'ego z rodziny królewskiej?! To nie był przypadek!
Elżbieta II jeszcze przed ślubem miała pytać, czy Meghan i Harry chcą żyć z dala od rodziny królewskiej! Dlaczego Meghan odmówiła?

Decyzja Meghan i Harry’ego nadal wywołuje wiele emocji. Para mieszka już w Kanadzie z dala od rodziny królewskiej. Jak się okazuje mieli taką możliwość od razu po ślubie! Jak dowiedział się magazyn „The Sun” królowa Elżbieta II już dawno złożyła im taką propozycję. Przed ślubem miała zapytać Meghan i Harry’ego czy chcą pracować na rzecz rodziny królewskiej, czy też opuszczają dwór i żyją na własnych warunkach! To zaskakujące, że wtedy Meghan nie przystała na tę propozycję, a wręcz przeciwnie sama zrezygnowała z kariery aktorskiej na rzecz bycia księżną! Dlaczego Meghan nie przyjęła propozycji od królowej? Królowa już od początku zdawała sobie sprawę, że Meghan nie pasuje do rodziny królewskiej i miała jeszcze przez ślubem dać parze wolną rękę w wyborze ich wspólnej drogi. Elżbieta II miała podejrzenia, że Markle może chcieć wrócić do aktorstwa, a jako księżna nie będzie miała takiej możliwości. Od samego początku królowa była skłonna się na to zgodzić. Ta propozycja pozwoliłaby Meghan na kontynuowanie kariery aktorskiej, ale ona cieszyła się, że mogła przestać grać, aby zostać pracującą członkinią rodziny królewskiej - czytamy w magazynie „The Sun”. Wtedy Meghan zaskakująco szybko wyrzekła się swojego dotychczasowego życia i została księżną Sussex. Wszyscy myśleli, że to z miłości do Harry'ego jest gotowa na takie poświęcenie i wejście do rodziny królewskiej. Podczas wywiadu, jeszcze jako narzeczona księcia Harry'ego mówiła: Dla mnie to zmiana, nowy rozdział, prawda? Pracowałam na własny rachunek przez siedem lat i jestem dumna z tego, co osiągnęłam, a teraz przyszedł czas na pracę zespołową z tobą - powiedział dla telewizji Sky News. Meghan nie rozmawia z rodziną...

Księżna Kate o ciężkim porodzie
Newsy
Dramat księżnej Kate! "Obawia się, że już nigdy nie będą sobie bliscy"
Księżna Kate obawia się, że straci dobry kontakt z księciem Harrym.

Decyzja księcia Harry'ego i księżnej Meghan o wystąpieniu z brytyjskiej rodziny królewskiej zaskoczyła wszystkich! Chociaż początkowo wydawało się, że Kate Middleton w tej sytuacji jest neutralna i nie żywi do pary większych uczuć, to jednak jak donosi informator "Vanity Fair", żona księcia Williama tęskni za Harrym! Podobno byli ze sobą bardzo zżyci.  Zobacz także:  Kate szczerze o traumach związanych z ciążami. Zdradziła, co przyniosło jej ulgę. Szczere wyznanie księżnej szokuje! Kasiężna Kate martwi się o relację z księciem Harrym! Kate Middleton jest bez wątpienia ulubienicą brytyjczyków! Skromna, uprzejma i pełna ciepła żona księcia Williama szybko zyskała rzeszę wielbicieli, którzy śledzą każdy jej krok. Księżna bardzo przykłada się do wszystkich obowiązków królewskich, a jej zachowanie zawsze jest nienaganne i zgodne z królewską etykietą. Zupełnie inaczej było w przypadku żony księcia Harry'ego , Meghan Markle , której Brytyjczycy od początku wytykali każdy błąd i uważali, że amerykanka nie pasuje do rodziny królewskiej.  W końcu Meghan i Harry podjęli decyzję o opuszczeniu rodziny królewskiej. Para przeprowadziła się do Kanady i chce dzielić swoje życie pomiędzy Stany Zjednoczone a Wielką Brytanię. Ta decyzja była szokująca nie tylko dla fanów, ale przede wszystkim dla całej brytyjskiej monarchii. Pojawiły się jednak pogłoski, że księżna Kate w ogóle nie ubolewa nad rozstaniem ze szwagrem i jego żoną. Jednak jak teraz donosi informator dla "Vanity Fair", Kate Middleton tak naprawdę jest smutna i obawia się, że jej relacje z Harrym pogorszą się.  Kate źle to zniosła. Dawniej ona, William i Harry stanowili szczęśliwe trio.  Uważa, że to, co się wydarzyło, jest bardzo smutne....

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner