Meghan Markle od dawna kopiuję księżną Dianę?!
East News
Newsy

Meghan Markle od dawna kopiuje księżną Dianę?! Te same pozy, stylizacje, a nawet wypowiedzi...

Choć w rozmowie z Oprah Winfrey Meghan Markle zarzekała się, że przed wejściem do rodziny królewskiej nie znała historii księżnej Diany, to od kilku lat możemy zauważyć, że żona księcia Harry'ego sukcesywnie kopiuje swoją zmarłą teściową. Meghan naśladuje nie tylko mimikę "królowej ludzkich serc", czy jej stylizacje, ale też pozy i wypowiedzi.

Choć w rozmowie z Oprah Winfrey Meghan Markle zarzekała się, że przed wejściem do rodziny królewskiej nie znała historii księżnej Diany, to od kilku lat możemy zauważyć, że żona księcia Harry'ego sukcesywnie stara się kopiować swoją tragicznie zmarłą teściową. Co ciekawe, Meghan naśladuje nie tylko mimikę "królowej ludzkich serc", czy jej stylizacje, ale też pozy, a nawet wypowiedzi. Zebraliśmy dla was kilka przykładów jednoznacznie wskazujących na to, że była księżna Sussex czerpie silną inspirację z lady Di.

Wpadki na ślubach w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Oby Harry nie powtórzył tego, co przy ołtarzu zrobiła księżna Diana!

Meghan Markle kopiuje księżną Dianę?!

Choć od czasu wkroczenia Meghan Markle do brytyjskiej rodziny królewskiej na całym świecie zrobiło się głośno o zjawiskowej, ambitnej, amerykańskiej aktorce, która skradła serce jednego z najbardziej buńczucznych książąt w historii monarchii, to dopiero najnowszy wywiad księcia Harry'ego i jego ukochanej z Oprah Winfrey sprawił, że cały świat zaczął żyć ich historią.

Oczywiście nie mamy na myśli scenariusza niczym z hollywoodzkiej komedii romantycznej, w której piękna dziewczyna z ludu poznaje księcia na białym koniu, bierze z nim wystawny ślub, a potem żyją długo i szczęśliwie, lecz to, co działo się za pałacowymi drzwiami. Dowiedzieliśmy się m.in. że Meghan miała depresję, a nawet zmagała się z myślami samobójczymi. Co więcej, była gorzej traktowana od pozostałej części klanu Windsorów, a nawet oskarżyła ich o rasizm, podkreślając, że mały Archie nie został księciem, bo obawiano się, że urodzi się czarnoskóry. By tego było mało, wyznała również, że została uwięziona w pałacu, a dworscy pracownicy zabrali jej nie tylko klucze, ale też osobiste dokumenty, jak paszport czy prawo jazdy.  Do tego podczas ponad dwugodzinnej rozmowy z Oprah Winfrey byli Sussexowie wielokrotnie nazywali rodzinę królewską "firmą", zarzucali jej, że nie zapewniła im odpowiedniej ochrony, a także robiła wszystko, by media skutecznie znęcały się nad Meghan i Harrym.

Te wszystkie oskarżenia, wojna z tabloidami, a także określanie royalsów "firmą" do złudzenia przypominają zdarzenia sprzed lat i to, jak psychicznie była wyniszczana matka księcia Harry'ego - księżna Diana. To jednak nie koniec podobieństw! Okazuje się, że Meghan nie tylko podąża bolesną ścieżką "królowej ludzkich serc", ale też coraz bardziej się do niej upodabnia. Ukochana Harry'ego nie tylko kopiuje bowiem zachowanie lady Di i jej kultowe kreacje, ale nawet mimikę, pozy, czy wypowiedzi.

Okazuje się, że Meghan Markle opisywała swoje stosunki z rodziną królewską niemalże identycznie, jak księżna Diana w głośnym wywiadzie dla "Panoramy" z 1995 roku.

Mało kto się w ogóle zastanawiał, czym ja czuję się komfortowo- mówiła Meghan.

Niemal dwie dekady temu podobne stwierdzenie padłu z ust księżnej Diany.

Cokolwiek dobrego zrobiłam, nikt tego nie zauważał. Nikt nie powiedział nigdy: Dobra robota lub czy czuje się dobrze - mówiła lady Diana.

Meghan Markle podobnie jak księżna Diana zbuntowała się przeciwko rodzinie królewskiej, a także umiłowała sobie podobne pozy oraz stylizacje.

Meghan Markle od dawna kopiuję księżną Dianę?!
East News

Podczas wywiadu z Oprah Winfrey, Meghan zastosowała tę samą pozycję oraz podobną mimikę do księżnej Diany podczas jej głośnego wywiady w "Panoramie" z 1995 roku.

Meghan Markle od dawna kopiuję księżną Dianę?!
East News

Meghan chętnie sięga również po niemal identyczne kreacje do tych, jakie w lata 90. nosiła "królowa ludzkich serc".

Meghan Markle od dawna kopiuję księżną Dianę?!
East News

Także podczas swojego pierwszego pobytu na Royal Ascot w 2018 roku, Meghan postanowiła skopiować kapelusz, jaki ladi Di nosiła w 1985 roku.

Meghan Markle od dawna kopiuję księżną Dianę?!
East News

Również baczni użytkownicy Instagrama nie mają wątpliwości, że Meghan zrobi wszystko, by być nową "królową ludzkich serc".

Meghan Markle od dawna kopiuję księżną Dianę?!
Instagram

Zobacz także
Meghan o życiu w pałacu

Czy Meghan w wywiadzie z Oprah mówiła prawdę? Brytyjskie media bezlitośnie punktują słowa księżnej

Książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry bał się, że Meghan Markle skończy jak Diana?! Przeraziła go "powtarzająca się historia"...

 

Książę Harry i Książę William skłóceni
EastNews
Newsy
Książę William i Harry podjęli zaskakującą decyzję! Postanowili, co się stanie z pamiątkami po księżnej Dianie
Co z suknią księżnej Diany? Synowie Lady Di podjęli decyzję w sprawie pamiątek po swojej mamie. Biżuterię już wcześniej otrzymały Kate i Meghan.

Wygląda na to, że przełom w relacjach księcia Williama i Harry'ego , który nastąpił na pogrzebie księcia Filipa nie jest jedynie chwilowy i bracia starają się naprawić swoje kontakty. Właśnie obaj podjęli wspólnie decyzję, co dalej stanie się z pamiątkami po księżnej Dianie . Jak wiadomo jest ich całe mnóstwo i wygląda na to, że nie wszystkie zostaną w rodzinie królewskiej.  Książę William i Harry podjęli zaskakującą decyzję! Dogadali się w ważnej sprawie O konflikcie między Williamem i Harrym było głośno niemal od ślubu księcia z Meghan Markle. Do tego czasu obaj bracia dumnie wypełniali swoje obowiązki w rodzinie królewskiej, a Harry miał dobry kontakt nie tylko z bratem, ale również z jego żoną i dziećmi. Potem przyszedł czas na decyzję Harry'ego i Meghan o opuszczeniu rodziny królewskiej, co pogłębiło napięte relacje między royalsami, a ostatni wywiad u Oprah sprawił, że przestali zupełnie ze sobą rozmawiać. Przełom nastąpił podczas pogrzebu księcia Filipa, kiedy świat zobaczył, że William i Harry znów ze sobą rozmawiają . To jednak nie wszystko! Bracia ostatnio podjęli wspólnie decyzję i postanowili, że suknia ślubna ich matki zostanie przekazana na wystawę "Royal Style In The Making" w pałacu Kensington, która rozpocznie się już na początku czerwca. Wygląda na to, że relacje Williama i Harry'ego są już zdecydowanie lepsze! Nasza letnia wystawa w pałacu Kensington rzuci światło na niektóre z największych talentów brytyjskiego designu, których praca odegrała kluczową rolę w kształtowaniu tożsamości wizualnej rodziny królewskiej w XX wieku - informuje kurator wystawy w Historic Royal Pałace podczas rozmowy z "Vanity Fair". Decyzja braci to doskonała wiadomość nie tylko dla...

Książę Harry zdradził, jaką sumę odziedziczył po księżej Dianie. Ta kwota zwala z nóg!
East News
Newsy
Książę Harry zdradził, jaką sumę odziedziczył po księżej Dianie. Ta kwota zwala z nóg! 
Książę Harry i Meghan Markle podczas wywiadu u Oprah Winfrey ujawnili wiele szczegółów z życia rodziny królewskiej. Zdradzili też, że po odcięciu finansowym od korony, utrzymują się ze spadku po lady Dianie. Harry odziedziczył po matce naprawdę pokaźną sumę!

Niedawny wywiad księcia Harry'ego i Meghan Markle   u Oprah Winfrey wstrząsnął opinią publiczną. Byli Sussexowie nie tylko zdradzili wiele pikantnych szczegółów dotyczących dworskiego życia, ale też oskarżyli brytyjską rodzinę królewską o brak odpowiedniego wsparcia, gdy Meghan zmagała się z depresją i miała myśli samobójcze , zasugerowali, że royalsi są rasistami i nie pozwolili małemu Archiemu otrzymać książęcych tytułów w obawie, że będzie czarnoskóry, jak również podkreślili, że korona na dobre odcięła ich od finansów monarchii. Na szczęście matka Harry'ego, księżna Diana, tuż przed śmiercią odpowiednio zabezpieczyła finansowo swoich synów, dlatego też to właśnie dzięki spadkowi po niej, Harry mógł rozpocząć nowe życie poza granicami pałacu. Teraz młodszy brat księcia Williama zdradził, jaką sumę otrzymał po swojej tragicznie zmarłej mamie. Ta kwota zwala z nóg! Książę Harry wyjawił, ile pieniędzy odziedziczył w spadku po lady Dianie Podczas głośnego wywiadu z Oprah Winfrey, Meghan Markle i książę Harry pierwszy raz zdecydowali się na poruszenie niezwykle intymnych tematów, o których do tej pory byli zmuszeni milczeć. Dowiedzieliśmy się, m.in. jakie stosunki panują pomiędzy księciem Harrym, a jego bratem - księciem Williamem - jak również ojcem - księciem Karolem.  Byliśmy także świadkami wyjątkowo bolesnych wspomnień byłej księżnej, która nie tylko przyznała, że w pałacu była znacznie gorzej traktowana od pozostałych royalsów, ale również będąc w 5. miesiącu ciąży chciała popełnić samobójstwo. To jeszcze nie wszystko! Meghan zdradziła, że była uwięziona w pałacu , a dworscy pracownicy zabrali jej klucze, a nawet pozbawili ją osobistych dokumentów, jak prawo jazdy, czy...

Królowa Elżbieta II
LINDSEY PARNABY/AFP/East News
Newsy
Królowa Elżbieta II chce odebrać Harry'emu spadek po księżnej Dianie? Już wydała szokujące rozkazy
Elżbieta II chcąc na dobre odciąć Meghan i Harry'ego od królewskiego skarbca wydała nowe, szokujące zalecenia. Odbierze Harry'emu pamiątki po zmarłej księżnej Dianie? Sprawdźcie szczegóły.

Do tej pory wydawać by się mogło, że królewska żałoba związana ze śmiercią księcia Filipa , na dobre zbliży pogrążonych w żalu royalsów. Mówiło się nawet, że wielogodzinne rozmowy Harry'ego z Elżbietą II, a także jego spotkanie z księciem Williamem na nowo spoiły skonfliktowanych członków rodziny. Jednak najnowsze zalecania sędziwej monarchini mogą doprowadzić do kolejnego poważnego rozłamu wśród najbliższych Jej Królewskiej Mości. Jak donosi "The Sun" Elżbieta II ma zamiar odciąć Harry'ego i Meghan od pamiątek po zmarłej księżnej Dianie. Sprawdźcie szczegóły! Królowa Elżbieta II odetnie Harry'ego i Meghan od pamiątek po księżnej Dianie Wraz z rezygnacją z dworskich obowiązków, a także wyprowadzką na drugi kraniec świata książę Harry i Meghan Markle jednoznacznie odcięli się od brytyjskiej rodziny królewskiej. Para wraz ze swoją decyzją pozbyła się jednak nie tylko obowiązków, ale też wielu przywilejów, jak liczne tytuły (także te wojskowe), czy możliwość korzystania z królewskiego skarbca. Teraz okazuje się, że monarchia już nie tylko nie finansuje byłych Sussexów, ale zamierza podjąć kolejne poważne kroki w odsunięciu Meghan i Harry'ego od swojego dziedzictwa. W czasach przed głośnym  Megxitem , gdy Meghan i Harry jeszcze cieszyli się łaskawością royalsów, ciemnowłosa piękność, podobnie jak księżna Kate , ochoczo korzystała z królewskich dobrodziejstw w postaci zapierającej dech biżuterii. Charyzmatyczna aktorka wielokrotnie pozowała więc w koliach, kolczykach, czy pierścionkach, jakie przed nią nosiła m.in. księżna Diana. By tego było mało, po odejściu od rodziny królewskiej w ubiegłym roku, zagraniczne media rozpisywały się o tym, że Harry wraz z żoną zabrali ze sobą do...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik