Meghan Markle w białej sukience z łańcuchami
East News

Meghan Markle nie planuje kolejnej ciąży! Sensacyjne doniesienia na temat decyzji księżnej i księcia Sussex...

Meghan Markle w białej sukience z łańcuchami
East News

Meghan i Harry są rodzicami Archiego Harrisona, który przyszedł na świat 6 maja 2019 roku. O swojej ciąży księżna poinformowała podczas wizyty w Australii w październiku 2018 roku. Od narodzin kolejnego królewskiego dziecka brytyjskie media spekulują na temat kolejnej ciąży Meghan.

Ten temat szczególnie elektryzuje opinię publiczną, kiedy Harry poinformował, że planują jedynie dwójkę dzieci. Swoją decyzję uzasadnił troską o środowisko i naszą planetę, chodzi oczywiście o fakt, że ziemia jest przeludniona. Teraz pojawiły się sensacyjne doniesienia dotyczące tego, że Meghan nie planuje kolejnej ciąży! O co chodzi?

Księżna Meghan nie będzie już w ciąży?

Brytyjskie tabloidy informują, że Meghan nie chce już zachodzić w kolejną ciążę, bo razem z Harrym chcą adoptować dziecko! Według serwisu RadarOnline książęca para już zdecydowała, że chce mieć dwójkę dzieci, ale drugie dziecko zamierzają adoptować. To kontrowersyjna decyzja, bo do tej pory w rodzinie królewskiej nikt nie zdecydował się na taki krok!

Harry i Meghan zmierzą się z dużym sprzeciwem ze strony starszych pokoleń, ale są uparci – podaje informator serwisu.

Meghan już wielokrotnie pokazała, że potrafi postawić na swoim. Zdecydowała, że chrzest Archiego będzie uroczystością prywatną, co spotkało się z falą krytyki nawet samego księcia Williama. Zabrała też 2-miesięcznego synka na mecz polo, a jej wyjście na Wimbledon i zakaz fotografowania swojej osoby, jaki wydała ochronie wywołał prawdziwą burzę. Królowa w końcu zdecydowała się wyznaczyć Meghan asystentkę, która ma jej pomóc unikać tylu wpadek. Z całą pewnością kiedy Elżbieta II usłyszy o nowym pomyśle księżnej Sussex może być zaskoczona. Przystanie na jej decyzję?

 

Harry już oznajmił, że nie planują więcej niż dwójki dzieci!

Meghan Markle z mężem na meczu

Meghan Markle na chrzcinach Archiego

Meghan Markle z rodziną na chrzcinach Archiego
East News

 

Więcej na temat Meghan Markle
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09