Meghan Markle i książę Harry zostali rodzicami na początku maja. Dokładnie 6. urodził się ich pierwszy synek Archie. Książęca para całkowicie straciła głowę dla malucha, który stał się dla nich całym światem. Para nie ukrywa, że spełniło się ich wielkie marzenie o rodzicielstwie, które przy okazji okazało się "wspaniałą sprawą", jak sam książę Harry powiedział. Obecnie Meghan głównie zajmuje się synkiem i tylko czasami pojawia się publicznie, natomiast książę Harry wrócił już do swoich obowiązków.

Reklama

Tymczasem w zagranicznych mediach aż wrze od doniesień, że para marzy już o kolejnym dziecku. Ponoć Meghan i Harry chcą, by Archie miał rodzeństwo i prawdopodobnie ogłoszą kolejną ciążę już niedługo. Ale czy na pewno? W brytyjskim wydaniu magazynu "Vogue", w którym Meghan Markle pełni gościnną rolę redaktora, ukazał się wywiad z księciem Harrym, który wyznał, co sądzi na temat posiadania dużej rodziny!

Meghan Markle i książę Harry nie chcą mieć dużo dzieci

Jak się okazuje, Meghan Markle i książę Harry całkowicie zmienili punkt spojrzenia na świat od momentu, gdy zostali rodzicami. W wywiadzie dla brytyjskiego wydania magazynu "Vogue" książę Harry wyznał, że razem z Meghan chce mieć tylko dwójkę dzieci i ani jednego więcej! Dlaczego? Dla ochrony środowiska!

Książę Harry i Meghan chcą ochronić planetę przed przeludnieniem i wykorzystywaniem niewielkich już zasobów naturalnych. Do tego, jak informuje "Daily Mail", ludzie, którzy rezygnują z potomstwa, mogą zredukować swój ślad węglowy o 60 ton dwutlenku węgla rocznie. Książę podkreślił także, że planuje zaangażować się w ochronę środowiska.

Widzę świat inaczej. Ale zawsze chciałem się upewnić, nawet zanim byłem ojcem i chciałem mieć dzieci... - powiedział w wywiadzie książę.

Byle nie za dużo! - wtrąciła Dame Goodall, która przeprowadziła wywiad z księciem.

Maksymalnie dwoje! - podkreślił Harry.

Przypomnijmy, że niedawno Miley Cyrus również wyraziła podobny pogląd.

My, Millennialsi, nie chcemy się rozmnażać, bo wiemy, że ziemia tego nie udźwignie - powiedziała artystka.

Popieracie takie podejście?

Meghan i Harry niedawno zostali rodzicami Archiego

Instagram

Książęca para nie chce mieć dużej rodziny dla dobra planety

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama