East News

Meghan ma nową mentorkę! Królowa Elżbieta II miała już dosyć wpadek księżnej?

East News

Chyba każdy przyzwyczaił się to tego, że Meghan Markle notuje kolejne wpadki. Jednak królowa chyba się nie przyzwyczaiła, a nawet postanowiła w końcu zareagować. Elżbieta II zdecydowała się wyznaczyć Meghan mentorkę, która będzie doradzała jej w kwestiach zachowania podczas oficjalnych wyjść i będzie ekspertką od zasad, panujących w rodzinie królewskiej. Meghan skorzysta z pomocy nowej mentorki czy zignoruje nakaz królowej?

Meghan Markle będzie miała mentorkę! 

Niemal każde wyjście księżnej Sussex budzi ogromne emocje. W ostatnim czasie Meghan była krytykowana m.in. za swoje zachowanie na Wimbledonie, kiedy nie pozwoliła się fotografować. Kilka dni później znów media wytknęły jej, że źle trzyma synka i dziecko wygląda, jakby miało jej wypaść. 

Krytyka Meghan nasiliła się odkąd została mamą. Teraz każdy jej krok budzi kontrowersje, a kolejne przykłady łamania królewskiej tradycji wcale nie pomagają jej zyskać sympatii brytyjskiej opinii publicznej. Jej ostatnia decyzja, by chrzciny Archiego Harrisona były uroczystością prywatną, po raz kolejny spotkała się z falą krytyki, nawet William źle ocenił tę decyzję!

Królowa postanowiła interweniować, obawiając się skandalu!

Kto zostanie mentorką Meghan?

Katie Nicholl, królewska biografka dla magazynu "Grazia" zdradziła, że Elżbieta II podjęła ważną decyzję i wyznaczyła Meghan mentorkę. Jej zadaniem będzie przybliżanie księżnej tradycji królewskiej, ale też okazywanie wsparcia w kontrowersyjnych sytuacjach. Mentorką Meghan Markle ma być ma być Sophie Wessex, żona księcia Edwarda – syna królowej. Nowa mentorka księżnej Sussex zanim dołączyła do rodziny królewskiej robiła karierę w branży PR.

Sądzicie, że kobiety mają szansę się zaprzyjaźnić?

królowa Elżbieta II
East News

Księżna Meghan popełnia sporo wpadek.

królowa Elżbieta, Meghan Markle, książę Harry na balkonie
East News

 

Przeładuj

Hotel Paradise: Ata i Artur o sprzeczce Soni i Julii! O co tak naprawdę poszło?

zobacz 02:08