East News
Newsy

Meghan ma nową mentorkę! Królowa Elżbieta II miała już dosyć wpadek księżnej?

Meghan ma nową mentorkę! Królowa Elżbieta II miała już dosyć wpadek księżnej?

Chyba każdy przyzwyczaił się to tego, że Meghan Markle notuje kolejne wpadki. Jednak królowa chyba się nie przyzwyczaiła, a nawet postanowiła w końcu zareagować. Elżbieta II zdecydowała się wyznaczyć Meghan mentorkę, która będzie doradzała jej w kwestiach zachowania podczas oficjalnych wyjść i będzie ekspertką od zasad, panujących w rodzinie królewskiej. Meghan skorzysta z pomocy nowej mentorki czy zignoruje nakaz królowej?

Wpadka Meghan Markle podczas pierwszej wspólnej wizyty z królową! Jak wybrnęła? Nie uwierzycie!

Meghan Markle będzie miała mentorkę! 

Niemal każde wyjście księżnej Sussex budzi ogromne emocje. W ostatnim czasie Meghan była krytykowana m.in. za swoje zachowanie na Wimbledonie, kiedy nie pozwoliła się fotografować. Kilka dni później znów media wytknęły jej, że źle trzyma synka i dziecko wygląda, jakby miało jej wypaść. 

Krytyka Meghan nasiliła się odkąd została mamą. Teraz każdy jej krok budzi kontrowersje, a kolejne przykłady łamania królewskiej tradycji wcale nie pomagają jej zyskać sympatii brytyjskiej opinii publicznej. Jej ostatnia decyzja, by chrzciny Archiego Harrisona były uroczystością prywatną, po raz kolejny spotkała się z falą krytyki, nawet William źle ocenił tę decyzję!

Królowa postanowiła interweniować, obawiając się skandalu!

Kto zostanie mentorką Meghan?

Katie Nicholl, królewska biografka dla magazynu "Grazia" zdradziła, że Elżbieta II podjęła ważną decyzję i wyznaczyła Meghan mentorkę. Jej zadaniem będzie przybliżanie księżnej tradycji królewskiej, ale też okazywanie wsparcia w kontrowersyjnych sytuacjach. Mentorką Meghan Markle ma być ma być Sophie Wessex, żona księcia Edwarda – syna królowej. Nowa mentorka księżnej Sussex zanim dołączyła do rodziny królewskiej robiła karierę w branży PR.

Sądzicie, że kobiety mają szansę się zaprzyjaźnić?

królowa Elżbieta II
East News

Księżna Meghan popełnia sporo wpadek.

królowa Elżbieta, Meghan Markle, książę Harry na balkonie
East News

Zobacz także
Meghan Markle i księżna Kate na trybunach podczas finału Wimbledonu

Meghan Markle zrezygnowała z okładki Vogue'a przez Kate!?

Meghan Markle

Meghan Markle uważa, że za kosmetyki nie warto przepłacać! Jej ulubione kosztują mniej niż 40 zł. I kupisz je w Polsce!

 

Księżna Kate, królowa Elżbieta II, książę William
EastNews
Newsy
Królowa Elżbieta II jest zdruzgotana! Wszystko przez księcia Williama, który ma zostać królem
Królowa Elżbieta II jest zdruzgotana! Wszystko przez księcia Williama, który ma zostać królem

Jakie relacje łączą księcia Williama z królową Elżbietą II ? Według Juliet Rieden, autorki książek o brytyjskiej rodzinie królewskiej, wnuk i monarchini niespecjalnie potrafią ze sobą rozmawiać. Ich relacje mocno ochłodziły się po przejęciu niektórych obowiązków królowej przez księcia Williama . Przypomnijmy, monarchini od 2016 roku jest najdłużej panującym władcą na świecie. Jej syn Karol i wnuk William, którzy są kolejni w kolejce do tronu, pomagają jej w zarządzaniu.  Ale dlaczego królowa i William nie potrafią ze sobą rozmawiać? Odpowiedź poniżej. 

rozwód w rodzinie królewskiej
East News
Newsy
Kto zestarzeje się piękniej? Kate Middleton czy Meghan Markle? A co z innymi członkami rodziny królewskiej?
Kto zestarzeje się piękniej? Kate Middleton czy Meghan Markle? A co z innymi członkami rodziny królewskiej?

Jedni się odmładzają, a inni dodają sobie zmarszczek. Wśród celebrytów zapanowała moda na przerabianie swoich zdjęć. Teraz każdy chce wiedzieć, jak będzie wyglądać na starość i czy zmarszczki naprawdę będą mu pasować. Specjalnie dla Was za pomocą aplikacji FaceApp przerobiliśmy zdjęcia brytyjskiej rodziny królewskiej. Czy tak naprawdę będą wyglądały księżne Meghan, Kate i Camilla? A może książę William wcale nie będzie miał tak "bujnych" włosów na starość tylko łysinę? Na odpowiedzi na te pytania należy poczekać jeszcze około 30 lat albo można zobaczyć wideo, które przygotowaliśmy. Która z księżnych piękniej się zestarzeje: Kate Middleton czy Meghan Markle ? Między nimi jest ledwie rok różnicy.  Zobacz także:  Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska, Lewandowscy, Michał Szpak... Jak zestarzeją się polskie gwiazdy? Sprawdźcie!

królowa Elżbieta II, Meghan Markle, archie
instagram
Newsy
Królowa Elżbieta II chce się pozbyć Meghan? Ponoć ma już nawet plan...
Królowa Elżbieta II chce się pozbyć Meghan? Ponoć ma już nawet plan...

Relacje królowej z Meghan Markle śmiało możemy nazwać skomplikowanymi! Z jednej strony księżna Sussex stara się przypodobać Elżbiecie II , a z drugiej Amerykanka ciągle łamie królewskie protokoły i ustala własne zasady, co nie podoba się monarchini.  Jako pierwsza w brytyjskiej rodzinie królewskiej nie pokazała dziecka kilka godzin po narodzinach przed szpitalem, ale dopiero dwa dni później podczas konferencji prasowej. Pojawiły się też informacje, że księżna nie pozwala na pomoc niań przy opiece nad Archiem . A królowa ma już dosyć kontrowersji związanych z Meghan, dlatego zaplanowała coś, co pozwoli jej choć na chwilę pozbyć się księżnej! Co z Meghan? Królowa postanowiła, że Harry wyjedzie do Afryki . Będzie to dłuższy pobyt, dlatego zabierze ze sobą rodzinę. Jak donosi „The Globe” Elżbieta II nie może porozumieć się z Meghan i ma o niej nie do końca dobre zdanie, dlatego ta podróż ma być dla niej wybawieniem. Ma nadzieję na oddech od kontrowersji związanej z żoną wnuka: Jedyną przyczyną, dla której królowa uśmiecha się i wydaje się być szczęśliwa w towarzystwie Meghan podczas wystąpień publicznych jest próba ocalenia twarzy monarchii. Dla niej Meghan to totalna katastrofa. Co królowa myśli o Meghan? Zaakceptowanie Meghan Markle z pewnością nie jest dla królowej łatwe, szczególnie, że księżna Sussex chce robić wszystko po swojemu. Elżbieta II przyzwyczaiła się już do Kate, która bardzo dba o rodzinne tradycje. Szum wokół Meghan bardzo denerwuje królową, która chce odpocząć od plotek na jej temat! Zdecydowała, że najlepszym wyjściem będzie wysłanie ich rodziny w dłuższą podróż:  Uśmiecha się i jest zadowolona, kiedy publicznie rozmawia z Meghan, ale prywatnie jest...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner