Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Książę Wiliam jest zły na Meghan Markle
East News
Newsy

Książę William krytykuje zachowanie Meghan i Harry'ego! Poszło o Archiego...

Książę William krytykuje zachowanie Meghan i Harry'ego! Poszło o Archiego...

Meghan Markle chyba jeszcze nigdy nie spotkała się z tyloma słowami krytyki, co w ostatnim czasie. Księżna najpierw wywołała kontrowersje na Wimbledonie, kiedy nie pozwoliła się fotografować widzom turnieju, a jeszcze większa fala krytyki pojawiła się po tym, jak Meghan "źle" trzymała Archiego podczas kibicowania Harry'emu na meczu polo. Okazuje się, że książę William dołączył do grona osób, którym nie do końca podoba się zachowanie księżnej Sussex. O co chodzi?

Harry i Meghan wyprowadzają się z Londynu przez Williama! Od czego zaczął się konflikt między braćmi?

Dlaczego książę William krytykuje Meghan i Harry'ego?

Już w trakcie ciąży Meghan Markle wiadomo było, że księżna nie zamierza kontynuować tradycji związanych z narodzinami królewskich potomków. Kiedy świat dowiedział się o narodzinach Archiego Harrisona jasne stało się, że nie zobaczymy księżnej Sussex na schodach szpitala, pokazującej światu syna. 6 lipca odbyły się chrzciny chłopca i książęca para znów zdecydowała, że uroczystość będzie prywatna, a nie tak jak zazwyczaj, złożona z dwóch części: jawnej i prywatnej. To wszystko nie podoba się Williamowi, który sądzi, że za decyzjami Harry'ego stoi Meghan!

William uważa, że ​​jego brat przesadza, trzymając Archiego z dala od świateł reflektorów. Za wszystko obwinia Meghan – informuje "Us Weekly".

William zdaje sobie sprawę, że jako członek rodziny królewskiej i przyszły następca tronu musi postępować zgodnie z tradycją. Dziwi go fakt, że Harry, zanim poznał Meghan, postępował tak samo, dlatego podejrzewa, że za kontrowersyjnymi decyzjami brata stoi jego żona. Książę i księżna Sussex nawet nazwiska rodziców chrzestnych Archiego zdecydowali się zachować w tajemnicy. Czy Meghan i Harry w końcu odpuszczą i przestaną swoimi decyzjami wzbudzać tak duże kontrowersje?

Zobacz takżeBurza po zdjęciach Meghan Markle z Archiem! „Wygląda jakby miała upuścić dziecko”

 

Chrzciny Archiego Harrisona były uroczystością prywatną.

Meghan Markle z rodziną na chrzcinach Archiego
East News

Książę William uważa, że Meghan i Harry przesadzają z ukrywaniem Archiego

księżna Kate, książę William razem na wyścigach w Ascot
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Meghan Markle
EastNews
Newsy
Meghan Markle, tak jak księżna Diana, nie nosi rajstop. Jak ocenia to znany na całym świecie stylista?
Meghan Markle, tak jak księżna Diana, nie nosi rajstop. Jak ocenia to znany na całym świecie stylista?

Jeden z najpopularniejszych stylistów i prezenterów na świecie odwiedził niedawno Polskę! Gok Wan porozmawiał z Party.pl o kreacjach Meghan Markle . Odkąd Amerykanka dołączyła do rodziny królewskiej diametralnie zmieniła swój styl ubierania. Krótkie spódniczki zastąpiła długimi kreacjami, odkryte ramiona schowała pod dopasowanymi marynarkami, a na jej głowie zaczęły pojawiać się kapelusze! Zielone, niebieskie, różowe... Meghan niczym królowa i Kate z pewnością ma już dodatkową szafę na ten dodatek.  Czy styl księżnej Sussex jest przesadzony? A może Meghan nie chce odstawać od księżnej Kate i postawiła ją sobie za wzór do naśladowania? Zobaczcie, co o żonie Harry'ego powiedział Gok Wan. Jego program "Salon sukien ślubnych Goka" możecie oglądać w stacji TLC!   Lubicie styl Meghan?

Meghan Markle z synem Archiem i księciem Georgem na meczu polo
East News
Newsy
Burza po zdjęciach Meghan Markle z Archiem! „Wygląda jakby miała upuścić dziecko”
Burza po zdjęciach Meghan Markle z Archiem! „Wygląda jakby miała upuścić dziecko”

Meghan Markle po raz pierwszy od chrzcin Archiego pojawiła się z synem w plenerze. Razem z księżną Kate i trójką jej dzieci kibicowała swojemu mężowi na charytatywnym meczu polo. Jej pojawienie się z dwumiesięcznym dzieckiem wywołało mnóstwo komentarzy! Jednak tym razem to nie stylizacja księżnej Sussex wzbudziła największe zainteresowanie, ale sposób, w jaki trzymała Archiego Harissona . Brytyjskie media nie szczędzą Meghan krytyki! Chodzi o to, jak księżna opiekuje się dzieckiem. Cytowane przez tabloidy instamatki zarzucają jej, że „wygląda jakby miała upuścić dziecko”. Krytycy podkreślają, że pozycja, w jakiej Meghan trzyma chłopca, jest niewygodna i nienaturalna. Jest aż tak źle? Zobaczcie sami! Zobacz także :  Co za widok! Meghan Markle z synem Archiem i księżna Kate z dziećmi na meczu polo!

Meghan Markle z synem Archiem i księżną Kate na meczu polo
East News
Newsy
Co za widok! Meghan Markle z synem Archiem i księżna Kate z dziećmi na meczu polo!
Co za widok! Meghan Markle z synem Archiem i księżna Kate z dziećmi na meczu polo!

Meghan Markle i księżna Kate pojawiły się z dziećmi na charytatywnym meczu polo, w którym udział wzięli ich mężowie - książę Harry i książę William. I nie byłoby nic zaskakującego w tych zdjęciach, gdyby nie fakt, że księżne pojawiły się na meczu razem i świetnie bawiły, a przecież brytyjska prasa twierdzi, że mają od wielu tygodni konflikt , który doprowadził nawet do spięć między Harrym, a Williamem. Dziennikarze pisali, że Meghan i Harry wyprowadzili się z pałacu Kensington, bo nie chcieli mieszkać pod jednym dachem z Williamem i Kate, a do tego założyli swój profil na Instagramie i nową fundację, bo sami chcą zajmować się działalnością charytatywną i nie kojarzyć się z Williamem i Kate. Tego rzekomego konfliktu nie widać jednak na zdjęciach, które pojawiły się właśnie w sieci. Meghan i Kate wspólnie zajmują się swoimi dziećmi i nie wyglądają na skonfliktowane. Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii! Zobacz także:   Meghan Markle i księżna Kate postawiły na biel na chrzcinach swoich dzieci! Która wyglądała lepiej?

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner