Meghan Markle na weselu Katy Perry Orlando Bloom Goście wesele
Meghan kolczykach Diany
East News

Księżna Meghan i książę Harry polecieli do Rzymu. Ich wizyta we Włoszech nie była związana z żadną z oficjalnych wizyt ani z urlopem, a książęca para Sussex otrzymała zaproszenie na ślub przyjaciółki! Para nie zabrała ze sobą swojego synka Archiego. Chłopiec ma dopiero 4 miesiące, jednak rodzice zadecydowali, że lepiej będzie dla niego, aby został w domu pod opieką niani. Zobaczcie jak książęca para prezentowała się w Rzymie! Meghan postawiła na bardzo odważną sukienkę. Zobaczcie zdjęcia.

1/4
Meghan Markle na weselu
EastNews

Meghan i Harry zostali zaproszeni na ślub i wesele Mishy Nonoo i Michaela Hessa. To właśnie Misha poznała ze sobą książęcą parę i jest uznawana za "matkę chrzestną" ich związku. Przyjaciółka księżnej rok temu bawiła się u niej na weselu. Teraz i ona w końcu powiedziała "tak" swojemu ukochanemu". 

Zobacz także: Wiadomo już, kto jest matką chrzestną synka Meghan! Księżna nie wybrała Kate Middleton...

2/4

Fotoreporterom udało się zrobić tylko kilka zdjęć, ale to zdecydowanie wystarczy, aby móc stwierdzić, że Meghan wyglądała pięknie. Księżna miała spięte włosy i zdecydowała się też na złote kolczyki w uszach. Meghan postawiła na bardzo odważną sukienkę od Valentino. Choć w czarnym nie powinno chodzić się na wesela, to tu wybaczamy księżnej tę wpadkę. 

3/4
Katy Perry Orlando Bloom
EastNews

Na uroczystości w Rzymie pojawiło się mnóstwo gwiazd. Nie zabrakło m.in. Katy Perry i Orlando Blooma, a także księżniczki Eugenii i Beatrycze. 

 

Więcej na temat Meghan Markle Książę Harry