Meghan Markle wróciła z urlopu macierzyńskiego
East News

Wiadomo już, kto jest matką chrzestną synka Meghan! Księżna nie wybrała Kate Middleton...

Meghan Markle wróciła z urlopu macierzyńskiego
East News

Kim są rodzice chrzestni synka Meghan Markle i księcia Harry'ego? Fani brytyjskiej rodziny królewskiej od kilku miesięcy zastanawiają się kogo książęca para wybrała na chrzestnych. Zarówno Meghan jak i Harry milczą w tej sprawie. Wiadomo jednak, że nie wybrali nikogo z rodziny! Teraz ekspertka brytyjskiej rodziny zdradziła prawdę na temat chrzestnych dziecka! Kim są? 

Ojciec chrzestny i matka chrzestna Archiego 

Synek Meghan Markle i księcia Harry'ego ma już ponad 4 miesiące! Archie Harrison przyszedł na świat 6 maja br. w Londynie. Książęca para złamała królewską tradycję i nie zaprezentowała chłopca światu zaraz po jego narodzinach! Archie nie otrzymał także królewskiego tytułu. Meghan i Harry wiedzą, że nie zasiądzie na brytyjskim tronie, więc nie uważają, że chłopiec powinien go nosić. 

Meghan i Harry rzadko pokazują się z dzieckiem i mało o nim mówią. Nie zdradzili nawet, kogo wybrali na chrzestnych. Przypomnijmy, że chłopiec przyjął sakrament 6 lipca w prywatnej kaplicy na Zamku Windsor. Zdaniem ekspertki ds. rodziny królewskiej, Katie Nicholl matką chrzestną została dyrektorka ds. komunikacji marki Burberry! Chłopiec ma zaś dwóch ojców chrzestnych o których już wcześniej spekulowano. Jednym z nich jest przyjaciel Harry'ego - Jake Warren a drugim makijażysta Meghan.

Zobacz także: Meghan i Harry nie pokazują Archiego, ale z chęcią o nim mówią! Co takiego?

 - Byłam na premierze ubrań Meghan i zauważyłam na widowni Isabel May, która jest matką chrzestną Archiego"- powiedziała Entertainment Tonight.

Co ciekawe, wcześniej spekulowano, że chrzestną chłopca może być przyjaciółka Meghan, Serena Williams. Tenisistka wyznała, że 6 lipca nie była jednak w Londynie, więc nie mogła zostać wybrana przez książęcą parę. Plotkowano jeszcze, że Meghan wybierze jedną ze swoich przyjaciółek ze Stanów Jessicę Mulroney lub Benitę Litt. Jednak perspektywa wyboru na matkę chrzestną dyrektorki ds. komunikacji marki Burberry wydaje się być bardziej prawdopodobna.

Chrzciny Archiego 

Meghan Markle z rodziną na chrzcinach Archiego
East News

Portret rodzinny z królową Elżbietą II 

Archie z rodziną królewską
East News

 

Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48