Makijaż ślubny Meghan Markle Meghan Markle w jasnej sukience przyjechała kibicować mężowi
Makijaż ślubny Meghan Markle
Zobaczcie co zrobiła żona Harry'ego!
1/4
Makijaż ślubny Meghan Markle

Meghan Markle nie ma lekko! Jako żona księcia Harry'ego musi mieć się na baczności. Każdy jej ruch obserwowany jest bowiem przez miliony ludzi na całym świecie. Media tylko czekają na moment, aż powinie jej się noga i popełni jakąś gafę. Tuż po ślubie prasa prześcigała się w wytykaniu jej rzekomych błędów.  Jednak ostatno brytyjscy dziennikarze spojrzeli na nią nieco łaskawszym okiem. Wszystko za sprawą najnowszych zdjęć, które zrobiono jej na meczu polo. 

 

Zobacz także: Meghan Markle jest uzależniona od tego kosmetyku - to popularny produkt z drogerii! Niedrogo! 

 

Meghan Markle wybrała się na mecz polo, w którym brał udział jej mąż oraz książę William. Oprócz niej wśród gości wypatrzeć można było również wybitną tenisistkę, Serenę Williams. Panie wyglądały na bliskie przyjaciółki. W pewnym momencie do Meghan Markle podeszła pewna osoba... Kto to taki? I dlaczego media tak ożywiły się tym spotkaniem? Dowiesz się tego z naszej galerii!

 

POLECAMY: Meghan Markle z zakazem od królowej! Czego jej zabroniła?

 

Chcesz raz dziennie dostawać od nas informacje na Facebook Messengera na temat tego co się dzieje u Twoich ulubionych aktorów i artystów? Wystarczy, że klikniesz w ten link.

2/4
Meghan Markle w jasnej sukience przyjechała kibicować mężowi
East News

Meghan Markle zawsze prezentuje się zjawiskowo. Sztab ludzi pracuje nad tym, aby aktorka broń Boże nie złamała żadnej z zasad dworskiej etykiety. Podczas meczu polo żona księcia Harry'ego miała na sobie luźną sukienkę w kratę oraz modny, słomkowy kapelusz. Jednak to nie strój księżnej Sussex zwrócił największą uwagę fotoreporterów. Co więc ich zachwyciło? Sprawdź kolejny slajd! 

3/4
East News

W pewnym momencie do Meghan Markle podbiegła mała dziewczynka. Księżna od razu zachwyciła się tą śliczną istotką i zaczęła z nią rozmowę. Ta urocza dziewczynka to Isabella Dyer, córka Marka Dyera, bliskiego przyjaciela księcia Harry'ego. Fotoreporterzy niemal od razu uchwycili to spotkanie na zdjęciach, które zachwyciły zagraniczne media. Co o nich napisano? Sprawdź kolejny slajd!
 

4/4
East News

Wygląda na to, że Meghan Markle ma słabość do małych dzieci. Zagraniczne media twierdzą, że księżna Sussex sama niebawem zostanie mamą. Czy tak się stanie? Czas pokaże! 

Więcej na temat Meghan Markle