Meghan Markle na Wimbledonie
East News

Meghan Markle po raz czwarty pojawiła się publicznie od czasu narodzin Archiego Harrisona. Księżna wybrała się z dawnymi znajomymi na Wimbledon, aby kibicować przyjaciółce, Serenie Williams. Meghan zaskoczyła casualową stylizacją złożoną z białej marynarki i jeansów, ale trzeba przyznać, że wyglądała fantastycznie. Co więcej doskonale się bawiła w towarzystwie przyjaciółek.

Tylko spójrzcie na te zdjęcia! Księżna Sussex ma bardzo zdrowe podejście do swojej figury po porodzie i nie stosuje restrykcyjnych diet, ale stopniowo gubi dodatkowe kilogramy...

Zobacz takżeKsiążę Harry zachowuje się okropnie w stosunku do Meghan! Do sieci wyciekło szokujące nagranie

1/4
Meghan Markle z przyjaciółkami na Wimbledonie
East News

Meghan Markle nadal jest na urlopie macierzyńskim, ale coraz częściej decyduje się na krótkie wyjścia. Tym razem zdecydowała się kibicować Serenie Williams w kolejnym turnieju. Towarzyszyły jej przyjaciółki ze studiów Lindsey Roth i Genevieve Hills, które współorganizowały też baby shower księżnej.

2/4
Meghan Markle w białej marynarce
East News

Natychmiast pojawiły się spekulacje, że jedna z przyjaciółek Meghan zostanie matką chrzestną Archiego. W końcu chrzciny chłopca odbędą się już w sobotę, 6 lipca w kaplicy zamku Windsor, ale rodzice chrzestni zgodnie ze swoją wolą pozostaną anonimowi. 

3/4
Meghan Markle na Wimbledonie
East News

Widać, że Meghan doskonale bawiła się z przyjaciółkami, a uśmiech nie schodził jej z twarzy. Co prawda księżna nie wróciła jeszcze do formy sprzed porodu, ale z każdym wyjściem wygląda coraz lepiej. Zresztą już kiedy pokazała światu swojego syna i podkreśliła swój brzuch, który został po ciąży - jasne stało się, że księżna nie zamierza stosować restrykcyjnych diet i morderczych ćwiczeń, aby miesiąc po porodzie wyglądać jak przed ciążą. Prezentuje zdroworozsądkową postawę, co może zadziwiać w dzisiejszym świecie!

4/4
Meghan Markle na Wimbledonie
East News

Meghan na Wimbledonie wyglądała bardzo stylowo, choć jeansy mogą trochę dziwić. Co prawda nie ma ustalonego dress code'u, ale goście na turnieju stawiają na klasykę i elegancję. Markle też ją wybrała, ale w nieco innym wydaniu! Księżna pojawiła się w białej marynarce marki L'Agence za  2 500 tys. zł, którą miała na sobie podczas zeszłorocznego wyjazdu do Australii. Do tego czarny top, jeansy i klasyczne szpilki. Na uwagę zasługują też dodatki w postaci okularów Finlay London i kapelusza panama marki Madewell.

Na szyi Meghan pojawił się nowy naszyjnik autorstwa Jennifer Meyer z literką. "A" to oczywiście pierwsza litera imienia jej synka Archiego! Kolejne zdjęcia księżnej Sussex z chrzcin jej synka mamy nadzieję pojawią się już wkrótce...

 

Więcej na temat Serena Williams Meghan Markle