Księżna Meghan Meghan Markle założyła nogę na nogę, dlaczego jest to wpadka? Księżna Meghan na rozdaniu nagród z Królową Elżbietą Księżna Meghan na rozdaniu nagród z Królową Elżbietą Księżna Meghan na rozdaniu nagród z Królową Elżbietą
Księżna Meghan
East News
1/5
Księżna Meghan
East News

Księżna Meghan Markle nie ma łatwo. Nie dość, że nie może ubierać się tak jak chce, nie może robić selfie, ani prowadzić mediów społecznościowych, to w dodatku musi bardzo uważać na to co robi... ze swoimi nogami! O co chodzi? Wszystkie kobiety w rodzinie królewskiej muszą przestrzegać protokołu i stosować się do jednej ważnej zasady, która dotyczy konkretnie ułożenia ich nóg. A Meghan złamała tę zasadę. Na gali rozdania nagród "Queen’s Young Leaders Awards" w Buckingham Palace w Londynie Meghan siedziała przy Harrym i królowie Elżbiecie i...

 

Zdziwicie się, kiedy dowiecie się co takiego zrobiła Meghan Markle i dlaczego wywołało to takie poruszenie! Zobaczcie wszystko w naszej galerii.

 

Zobacz: Elżbieta II przekazała Meghan Markle bardzo ważne obowiązki! Kate będzie wściekła?

2/5
Meghan Markle założyła nogę na nogę, dlaczego jest to wpadka?
Twitter

Meghan Markle skrzyżowała nogi! To wywołało oburzenie - ponieważ kobiety w rodzinie królewskiej nie mogą krzyżować nóg - jak widać na zdjęciu powyżej,  królowa Elżbieta siedzi wyprostowana i nogi również ma wyprostowane. A co się dzieje w tym czasie z Meghan?

 

Meghan wybrała wygodniejszą i zdecydowanie swobodniejszą pozycję ze skrzyżowanymi nogami - jak uznał magazyn "Sun" - ta pozycja wyglądała zbyt frywolnie. 

 

Co więcej, fani na portalach społecznościowych wypisują, że ta wpadka Meghan Markle to obraza królowej! Co napisali?

3/5
Księżna Meghan na rozdaniu nagród z Królową Elżbietą

Księżna Sussex ma źle skrzyżowane nogi. Co za brak szacunku wobec królowej. Wszystkie kobiety z rodziny królewskiej krzyżują nogi w kostkach lub ustawiają obie nogi prostopadle - pisze jeden z internautów.

Inny pisze:

To był akt braku szacunku wobec królowej. Nie wierzę, że księżna może tak robić. Nie uczy się zasad obowiązujących w rodzinie królewskiej.

4/5
Księżna Meghan na rozdaniu nagród z Królową Elżbietą

Myślicie, że Meghan zrobiła to specjalnie? A może po prostu się zapomniała?

5/5
Księżna Meghan na rozdaniu nagród z Królową Elżbietą
Więcej na temat Elżbieta II Meghan Markle