Meghan Markle i książę Harry pokazali syna w pałacu
East News

Meghan Markle i książę Harry wyjeżdżają do Afryki! Zabiorą ze sobą Archiego? Jest oficjalne oświadczenie!

Meghan Markle i książę Harry pokazali syna w pałacu
East News

O podróży Meghan i Harry'ego do Afryki mówi się już od dawna. To było jedno z marzeń książęcej pary, ale dotychczas królowa nie wyrażała zgody. W kwietniu do informacji o wyjeździe odniósł się rzecznik pałacu:

Wszelkie przyszłe plany księcia i księżnej są na tym etapie spekulacyjne. Nie podjęto żadnych decyzji dotyczących przyszłych ról. Książę będzie nadal pełnił swoją rolę jako ambasador Wspólnoty Narodów - powiedział rzecznik pałacu dla "Hello".

Teraz to już oficjalne! Książęca para wyjeżdża do Afryki Południowej. Zobaczcie, kiedy odbędzie się podróż i czy zabiorą ze sobą Archiego...

Kiedy Meghan i Harry wyjadą do Afryki?

Afryka to bez wątpienia ważne miejsce dla Meghan i Harry'ego. Wyjechali tam w pierwszą podróż niedługo potem, jak zaczęli się ze sobą spotykać. Diament z Botswany jest w pierścionku zaręczynowym księżnej Sussex. Teraz mają okazję wrócić do Afryki. W podróż wyjadą już jesienią:

Książę i księżna Sussex z radością ogłaszają, że jesienią tego roku zostali poproszeni o wycieczkę do Afryki Południowej.

Biuro Spraw Zagranicznych i Wspólnoty Narodów zwróciło się z prośbą o wizytę do Republiki Południowej Afryki 🇿🇦, a także do księcia przeprowadzającego wizyty w Malawi 🇲🇼 i Angoli 🇦🇴. Jego Królewska Wysokość wykona również krótką roboczą wizytę w Botswanie w drodze do innych krajów. - czytamy w oficjalnym oświadczeniu na Instagramie.

Meghan i Harry podczas wizyty będą pomagać w promocji Wielkiej Brytanii i pracować na rzecz królestwa. Czeka ich wiele oficjalnych wizyt i spotkań z lokalnymi mieszkańcami. Jednak w samym oświadczeniu możemy przeczytać, że książęca para czeka na ten wyjazd z niecierpliwością:

Książę i księżna z niecierpliwością czekają na spotkanie z wieloma z was w terenie

Czy Archie Harrison pojedzie razem z Meghan i Harrym?

Książęca para zabierze ze sobą w podróż do Afryki swojego synka. Okazuje się, że to będzie pierwsza  zagraniczna podróż Archiego. 

To będzie ich pierwsza oficjalna wycieczka jako rodzina! - czytamy w oświadczeniu

Chłopiec przyszedł na świat 6 maja. Meghan i Harry po raz pierwszy pokazali światu syna dwa dni później podczas specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej w zamku Windsor. Tego samego dnia poznaliśmy jego imię. Być może wtedy zobaczymy więcej zdjęć Archiego?

Zobacz takżeMeghan i Harry wyprowadzą się z Anglii? Według mediów, mogą uciec bardzo daleko od rodziny królewskiej

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

TRH The Duke and Duchess of Sussex are excited to announce that they have been asked to carry out a tour to Southern Africa this autumn. The Foreign and Commonwealth Office have requested a visit to South Africa 🇿🇦 as well as The Duke carrying out visits to Malawi 🇲🇼 and Angola 🇦🇴. His Royal Highness will also do a short working visit to Botswana 🇧🇼 en route to the other countries. The Duke and Duchess are really looking forward to meeting so many of you on the ground and continuing to raise awareness of the high impact work local communities are doing across the Commonwealth and beyond. This will be their first official tour as a family!

Post udostępniony przez The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal)

Wizyta królowej Elżbiety II u Archiego

królowa Elżbieta II, Meghan Markle, archie
instagram

 

Przeładuj

Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dziś Piotr Adamski ma 36 lat. Wiemy jak wygląda i czym się zajmuje!

zobacz 00:59