W Opactwie Westminsterskim rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe królowej Elżbiety II. Na miejscu zgromadzili się żałobnicy, członkowie rodziny królewskiej oraz zaproszeni goście. Wśród nich zabrakło jednak niektórych prawnuków zmarłej królowej - Meghan Markle oraz książę Harry zdecydowali, że Lilibeth oraz Archie nie wezmą udziału w pogrzebie Elżbiety II.

Reklama

A jak podczas ostatniego pożegnania królowej wyglądała Meghan Markle? Zobaczcie zdjęcia.

Meghan Markle na pogrzebie królowej Elżbiety II bez dzieci

8 września zmarła królowa Elżbieta II. Wiadomość ta pogrążyła w smutku nie tylko najbliższych monarchini, ale także Brytyjczyków oraz fanów rodziny królewskiej z całego świata. W ciągu ostatnich 11 dni w Wielkiej Brytanii sukcesywnie wprowadzano kolejne etapy starannie przygotowanej operacji związanej z ostatnim pożegnaniem brytyjskiej monarchini. Do dzisiejszego poranka poddani mogli oddać hołd ukochanej królowej, a czas oczekiwania w kolejce wynosił nawet 30 godzin.

W Opactwie Westminsterskim pojawili się wszyscy członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej. Na miejscu zjawili się również książę Harry oraz Meghan Markle, jednak żona najmłodszego syna króla Karola III nie zabrała na uroczystość dzieci.

Getty Images

Zobacz także: Pierwsze zdjęcia z pogrzebu królowej Elżbiety II. Wśród żałobników dzieci królowej małżonki

Zobacz także

Meghan Markle skupiła się na wsparciu męża. Zgodnie z dworską etykietą wybrała skromną kreację, jednak kolczyki, które założyła, mają specjalne znaczenie. Wybór tej biżuterii nie był przypadkowy, ponieważ jest ona prezentem od zmarłej królowej Elżbiety II. W ten sposób Meghan zdecydowała się oddać hołd monarchini.

Getty Images

Zobacz także: Emmanuel Macron zaliczył wpadkę przed pogrzebem Elżbiety II?! Wszyscy patrzą na jego buty

Jak wiadomo, relacje pomiędzy Meghan Markle, księciem Harrym, a rodziną królewską są dosyć napięte. Jednak w tym szczególnym dniu Kate Middleton oraz Meghan Markle szły ze sobą "ramię w ramię", co możemy zobaczyć chociażby na poniższym zdjęciu.

East News/PHIL NOBLE
Getty Images
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama