Meghan Markle, królowa Elżbieta II, książę Harry
East News
Przesadzili?
1/4
East News

 

Meghan Markle i książę Harry są pod ostrzałem mediów. Szczególnie dotyczy to ślicznej aktorki, która uczy się swojego nowego życia, w którym musi przestrzegać wielu zasad. Księżna Sussex powinna uważać nie tylko na swój strój, ale przede wszystkim na gesty oraz słowa wypowiadane publicznie. Jedną z podstawowych zasad jest ta, która dotyczy jej relacji z Harry'm. Książęce pary nie mogą okazywać sobie publicznie czułości. Do tej pory Meghan i Harry starali się przestrzegać tej części protokołu. Jednak ostatnio dali się ponieść namiętności i... To, co zrobili na meczu polo, na długo zapadnie nam w pamięci... Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Wzruszające... Książę Harry i książę William o ostatniej rozmowie z księżną Dianą!

2/4

 

Książę Harry uwielbia grać w polo. Mąż Meghan Markle stara się nie opuszczać żadnych rozgrywek. Ostatnio również wziął udział w turnieju w Berkshire Polo Club. Na trybunach oklaskiwała go oczywiście jego ukochana. Po rozgrywce Meghan Markle pospieszyła pogratulować swojemu mężowi świetnej gry. Para chętnie pozowała do zdjęć, gdy nagle... Zresztą sami zobaczcie! 

3/4

 

W pewnym momencie Meghan Markle i książę Harry zaczęli się całować! To niezwykle rzadki widok, bo - jak już wspomnieliśmy - protokół zabrania członkom rodziny królewskiej okazywania sobie uczuć publicznie. Jednak Meghan i Harry to młodzi i szaleni ludzie, którzy chyba nie mają zamiaru dusić w sobie emocji! 

4/4
Meghan Markle, królowa Elżbieta II, książę Harry
East News

 

Nie jesteśmy do końca przekonani, czy królowa Elżbieta podejdzie spokojnie do zdjęć, które trafiły właśnie do mediów. Jak myślicie, czy poczuje się urażona publicznymi amorami jej wnuka oraz jego ślicznej żony?

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle