Meghan i Harry
EastNews
Newsy

Meghan Markle i Harry w szokującym wywiadzie z Oprah zdradzili płeć drugiego dziecka! 

Czy Archie, syn Harry'ego i Megan, będzie miał brata czy dziewczynkę? Meghan i Harry zdradzili płeć dziecka!

Nie milkną echa głośnego wywiadu z Meghan Markle i księciem Harrym u Oprah Winfrey, który wstrząsnął opinią publiczną. Po odejściu z brytyjskiej rodziny królewskiej, czyli tzw. "megxicie", para dopiero teraz postanowiła porozmawiać o powodach swojej decyzji. Padły poważne oskarżenia o rasizm (Meghan zarzuciła rodzinie królewskiej, że jej syn nie otrzymał tytułu księcia w związku z kolorem skóry) czy obojętność, kiedy Markle cierpiała i miała myśli samobójcze. Na sam koniec pojawił się jednak i przyjemniejszy temat, a mianowicie drugie dziecko pary! Markle i Harry zdradzili, jakiej płci będzie!

Ile pieniędzy Meghan i Harry dostali za wywiad z Oprah Winfrey? Oto 7 rzeczy, o których nie mieliście pojęcia

Meghan Markle i książę Harry zdradzili płeć drugiego dziecka!

Meghan i Harry pierwszy raz rodzicami zostali w maju 2019 roku - wówczas urodził się im syn Archie. To głównie z jego powodu para zdecydowała odciąć się od brytyjskiego dworu. W wywiadzie z Oprah Winfrey Meghan wielokrotnie powtarzała, że nie czuła się bezpiecznie w rodzinie królewskiej. Bardzo zdziwiło ją to, że jej synkowi rodzina nie chce przyznać tytułu królewskiego, a to oznaczałoby brak ochrony. Wedle jej relacji często rozmawiano o tym, jaki będzie miał kolor skóry: 

Nie chcieli, żeby był księciem lub księżniczką, nie wiedząc, jaka będzie płeć, co będzie się różnić od protokołu, i że nie otrzyma ochrony [...] W tych miesiącach, kiedy byłam w ciąży, prowadziliśmy w tandemie rozmowę: „nie dostaniesz ochrony, nie dostaniesz tytułu”, były także obawy i rozmowy o tym, jak ciemna może być jego skóra, kiedy się urodzi -powiedziała Meghan, nie wymieniając z imienia i nazwiska nikogo, z kim były takie rozmowy prowadzone.

Dziś Meghan i Harry, mieszkając w USA, czują się szczęśliwi i przede wszystkim... wolni! 

Naprawdę mi ulżyło. Jestem szczęśliwy, że mogę tu siedzieć i z tobą rozmawiać z moją żoną u boku - powiedział Harry do Oprah.

Syn księżnej Diany poinformował, że wraz z Meghan czekają na... córkę! Drugie dziecko Markle i Harry'ego przyjdzie na świat latem:

Mieć synka a teraz córeczkę - czego można chcieć więcej? Mamy naszą rodzinę. Będzie nas czworo i nasze dwa psy - podsumował Harry.

Oglądaliście wywiad z Meghan i Harrym?

Wywiad z Oprah Winfrey w domu Meghan i Harry'ego w Montecito w Kalifornii, Meghan i Harry w czasie nagrania
East News

Meghan w wywiadzie oskarżyła rodzinę królewską m.in. o rasizm, obojętność, rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji na swój temat. Dwór nie odniósł się jeszcze do żadnego z fragmentu głośnego wywiadu z Markle.

Meghan Markle
East News

Zobacz także
Meghan Markle

Wywiad Meghan Markle u Oprah Winfrey: "Chciałam się zabić w 5. miesiącu ciąży"

Harry i Meghan Markle

Meghan Markle w wywiadzie dla Oprah Winfrey: "Mój syn nie jest księciem przez rasizm rodziny królewskiej"

 

Harry i Meghan Markle
East News
Newsy
Meghan Markle w wywiadzie dla Oprah Winfrey: "Mój syn nie jest księciem przez rasizm rodziny królewskiej"
Dlaczego syn Meghan Markle i księcia Harry'ego nie otrzymał tytułu książęcego? Podczas wywiadu u Oprah na jaw wyszły szokujące informacje.

Na ten wywiad czekali niemal wszyscy na całym świecie, a rozmowa Meghan Markle i księcia Harry'ego u Oprah wzbudziła wiele kontrowersji jeszcze na długo przedtem, jak ujrzała światło dzienne. Podczas wyemitowanego w nocy z niedzieli na poniedziałek dwugodzinnego wywiadu, Meghan Markle poruszyła wiele kwestii, które niekoniecznie wpłyną dobrze na wizerunek rodziny królewskiej - opowiedziała o swoich myślach samobójczych , a także o tym, jak odmówiono Archie'mu tytułu królewskiego, czego powodem miała być obawa przed tym, że dziecko urodzi się ciemnoskóre. Meghan Markle i książę Harry o rasizmie w rodzinie królewskiej Dlaczego syn księcia Harry'ego i Meghan Markle nie ma tytułu królewskiego? Choć do tej pory media utrzymywały, że stało się tak za sprawą decyzji jego rodziców, okazuje się, że prawda jest zupełnie inna. W wywiadzie u Oprah Meghan ujawniła, jak zostało wyjaśnione jej, że Archie nie będzie księciem, a tym samym nie otrzyma ochrony.  Nie chcieli, żeby był księciem lub księżniczką, nie wiedząc, jaka będzie płeć, co będzie się różnić od protokołu, i że nie otrzyma ochrony - wyznała żona księcia Harry'ego. Meghan Markle przyznała, że jej mąż prowadził wiele rozmów z rodziną na temat ich pierwszego dziecka, jeszcze przedtem jak Archie przyszedł na świat. Okazało się, że ich głównym tematem był odcień skóry, jaki może mieć.  W tych miesiącach, kiedy byłam w ciąży, prowadziliśmy w tandemie rozmowę: „nie dostaniesz ochrony, nie dostaniesz tytułu”, były także obawy i rozmowy o tym, jak ciemna może być jego skóra, kiedy się urodzi - powiedziała.  Meghan zaznaczyła, że nie chce wyjawić, kto był po drugiej stronie rozmowy, gdyż mogłoby być to bardzo szkodliwe dla rodziny...

Meghan Markle od dawna kopiuję księżną Dianę?!
East News
Newsy
Meghan Markle od dawna kopiuje księżną Dianę?! Te same pozy, stylizacje, a nawet wypowiedzi...
Choć w rozmowie z Oprah Winfrey Meghan Markle zarzekała się, że przed wejściem do rodziny królewskiej nie znała historii księżnej Diany, to od kilku lat możemy zauważyć, że żona księcia Harry'ego sukcesywnie kopiuje swoją zmarłą teściową. Meghan naśladuje nie tylko mimikę "królowej ludzkich serc", czy jej stylizacje, ale też pozy i wypowiedzi.

Choć w rozmowie z Oprah Winfrey Meghan Markle zarzekała się, że przed wejściem do rodziny królewskiej nie znała historii księżnej Diany , to od kilku lat możemy zauważyć, że żona księcia Harry'ego sukcesywnie stara się kopiować swoją tragicznie zmarłą teściową. Co ciekawe, Meghan naśladuje nie tylko mimikę "królowej ludzkich serc", czy jej stylizacje, ale też pozy, a nawet wypowiedzi. Zebraliśmy dla was kilka przykładów jednoznacznie wskazujących na to, że była księżna Sussex czerpie silną inspirację z lady Di. Meghan Markle kopiuje księżną Dianę?! Choć od czasu wkroczenia Meghan Markle do brytyjskiej rodziny królewskiej na całym świecie zrobiło się głośno o zjawiskowej, ambitnej, amerykańskiej aktorce, która skradła serce jednego z najbardziej buńczucznych książąt w historii monarchii, to dopiero najnowszy wywiad księcia Harry'ego i jego ukochanej z Oprah Winfrey sprawił, że cały świat zaczął żyć ich historią. Oczywiście nie mamy na myśli scenariusza niczym z hollywoodzkiej komedii romantycznej, w której piękna dziewczyna z ludu poznaje księcia na białym koniu, bierze z nim wystawny ślub, a potem żyją długo i szczęśliwie, lecz to, co działo się za pałacowymi drzwiami. Dowiedzieliśmy się m.in. że Meghan miała depresję, a nawet zmagała się z myślami samobójczymi . Co więcej, była gorzej traktowana od pozostałej części klanu Windsorów, a nawet oskarżyła ich o rasizm, podkreślając, że mały Archie nie został księciem, bo obawiano się, że urodzi się czarnoskóry . By tego było mało, wyznała również, że została uwięziona w pałacu , a dworscy pracownicy zabrali jej nie tylko klucze, ale też osobiste dokumenty, jak paszport czy prawo jazdy.  Do tego podczas ponad dwugodzinnej rozmowy z Oprah Winfrey byli Sussexowie wielokrotnie nazywali...

Oprah Winfrey zaliczyła zabawną wpadkę podczas wywiadu z Meghan Markle i księciem Harry'm
East News
Newsy
Oprah zaliczyła zabawną wpadkę podczas wywiadu z Meghan Markle i księciem Harry'm. Wyłapaliście to?! 
Oprah zaliczyła zabawną wpadkę podczas wywiadu z Meghan Markle i księciem Harry'm. Wyłapaliście to?! 

Meghan Markle i książę Harry udzielili długiego i wstrząsającego wywiadu na temat swojego życia na królewskim dworze. Wywiad u Oprah to ich pierwszy telewizyjny występ od momentu zrezygnowania z królewskich obowiązków w styczniu 2020 roku. Książę Harry i Meghan Markle poruszyli mnóstwo wstrząsających tematów. Żona Harryy'ego przyznała, że w 5. miesiącu pierwszej ciąży miała myśli samobójcze oraz, że Archie nie otrzymał tytułów królewskich ze względu na kolor skóry . Zdradziła również, jakie miała relacje z królową . Z kolei książę Harry opowiedział m. in. o relacjach z księciem Karolem oraz księciem Williamem.   Był to również czas dzielenia się radosnymi informacjami. To właśnie z wywiedzie z Oprah Meghan Markle i książę Harry zdradzili płeć swojego drugiego dziecka. Poruszając ten temat Oprah zaliczyła zabawną wpadkę!  Wychwyciliście ten moment?  Zobacz także:  Meghan Markle i Harry w szokującym wywiadzie z Oprah zdradzili płeć drugiego dziecka! Wpadka Oprah podczas wywiadu z Meghan Markle i księciem Harry'm Książę Harry i Meghan Markle spodziewają się drugiego dziecka! Mały Archie już niedługo zostanie starszym bratem! Kiedy Sussexowie po raz pierwszy zdecydowali się oficjalnie ogłosić, że spodziewają się potomstwa, brzuszek Meghan był już naprawdę spory. Wówczas nie podzielili się jeszcze informacjami czy spodziewają się chłopczyka czy dziewczynki. Zdecydowali się zrobić to podczas głośnego wywiadu-rzeki u Oprah, z którą Megan Markle przyjaźni się od lat.  Wywiad składał się z dwóch części. W pierwszej wystąpiła sama Meghan Markle ale z tematem ciąży poczekała na swojego męża. Książę Harry z radością potwierdził, że już niedługo na świecie pojawi się dziewczynka:  Mieć...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik