Samotna wyprawa Meghan do Kanady - szczegóły Meghan Markle, królowa Elżbieta II, książę Harry Stylizacje Meghan Markle z wizyty w Irlandii Stylizacje Meghan Markle z wizyty w Irlandii Stylizacje Meghan Markle z wizyty w Irlandii
Samotna wyprawa Meghan do Kanady - szczegóły
Dlaczego pojechała bez Harry'ego?
1/5
Samotna wyprawa Meghan do Kanady - szczegóły

 

Wyjazd Meghan Markle do Kanady miał być utrzymany w tajemnicy! Dlatego też księżna Sussex poleciała do Toronto regularnymi liniami lotniczymi całkiem sama. Ale oczywiście nic, co związane jest z rodziną królewską, nie może umknąć uwadze brytyjskich mediów, którym udało dowiedzieć się, co stoi za taką decyzją żony księcia Harry'ego.

 

Nie sprawdziły się plotki o tym, że Meghan chce pogodzić się z ojcem, Thomasem. Najwyraźniej Markle posłuchała męża oraz doradców od spraw wizerunku w rodzinie królewskiej, którzy zalecali jej, żeby nie kontaktowała się z tatą. Po co więc udała się samotnie do Kanady? Poznajcie szczegóły!

 

Zobacz: To po TYM poznamy, że Meghan Markle jest w ciąży! O co chodzi?

2/5
Meghan Markle, królowa Elżbieta II, książę Harry
East News

 

Decyzję o wylocie do Kanady Meghan podjęła nagle. Dlatego też nie wykorzystała królewskiego samolotu, tylko wybrała regularne linie. Sztab brytyjskiej monarchii zatroszczył się jednak o jej bezpieczeństwo i prywatność na pokładzie - nie dopuszczono do zrobienia ani jednego zdjęcia Meghan! Nie oznacza to jednak, że  brytyjskim dziennikarzom nie udało ustalić się, jaki jest cel tej tajemniczej wyprawy!

 

Zobacz: Samotna matka z nieślubnym dzieckiem żoną księcia Norwegii. Kim jest Mette-Marit?

 

3/5
Stylizacje Meghan Markle z wizyty w Irlandii
East News

 

Okazuje się, że Meghan pojechała do Toronto, żeby spotkać się z... mamą, Dorią Ragland i przyjaciółkami, m.in. ze stylistką, Jessicą Mulroney, z którą ostatni raz widziała się podczas swojego ślubu. Jak podaje serwis „Express” Meghan chce spędzić czas z mamą, ponieważ ta, na początku września, ma urodziny. Ale to nie wszystko. Księżna Sussex spotka się również z wielką gwiazdą! 

 

Zobacz: Tak Diana walczyła z Camillą o serce Karola: „Już wtedy wiedziałam, że jest ktoś jeszcze”

 

4/5
Stylizacje Meghan Markle z wizyty w Irlandii
East News

 

Meghan planuje podróż do USA - odwiedzi Nowy Jork i Los Angeles. Spotka się również z Sereną Williams, słynną tenisistką. Ponadto - ma zamiar zobaczyć się z kolegami z serialu "Suits", w którym grała przez lata. Po powrocie do Wielkiej Brytanii czeka ją zaś ogromne wyzwanie!

 

Zobacz: Koronacja księcia Karola skrywa wiele tajemnic. Jakie imię przybierze jako nowy król?

 

5/5
Stylizacje Meghan Markle z wizyty w Irlandii
East News

 

Po powrocie do Anglii wraz z Harrym uda się w pierwszą, zagraniczną podróż. Odwiedzą Australię, Nową Zelandię, Fidżi i Królestwo Tonga.

 

Zobacz: Nowa bransoletka Meghan Markle ma szczególne znaczenie. To ukłon w stronę królowej!

Więcej na temat Meghan Markle