Meghan Markle i książę Harry Meghan Markle in RPA Meghan Markle i książę Harry pojechali na wesele Meghan Markle, książę Harry trzymają się za ręce
Meghan Markle i książę Harry w Londynie
East News

Książę Harry i Meghan Markle rozważają przeprowadzkę do innego państwa! Para nie chce ponoć mieszkać blisko królewskiej rodziny. Uważają, że skoro nie otrzymują od nich wsparcia, to są niepotrzebni na miejscu! Brat Williama i jego żona dopiero co przeprowadzili się do posiadłości oddalonej od Londynu o 30 kilometrów. Mieli tam zaznać spokoju, jednak nie wszystko idzie po ich myśli. 

Jak informuje brytyjska prasa, relacje między książęcą parą Sussex a Pałacem mocno się ochłodziły. Czy przeprowadzka pary do innego państwa naprawi je? Nie jesteśmy tego tacy pewni... 

1/4
Meghan Markle i książę Harry
EastNews

Meghan Markle i książę Harry przeprowadzą się do Kanady?

Odkąd Harry opublikował w sieci oświadczenie broniące jego żony, wiele się zmieniło! Przypomnijmy, że książę zarzucił mediom nękanie Meghan Markle. Wyznał, że prasa niszczy jej życie, tak jak ponad 20 lat temu robiła to jego matce, księżnej Dianie, która zmarła w tragicznych okolicznościach uciekając przed paparazzi w Paryżu.

Harry pragnie spokoju dla swojej rodziny i nie godzi się na naruszenie jej prywatności w mediach. Chcąc powstrzymać szerzenie nieprawdziwych i krzywdzących informacji, pozwał kilka brytyjskich tabloidów po tym, jak opublikowano prywatny list Meghan Markle, który nigdy miał nie ujrzeć światła dziennego! 

Zobacz także: Meghan Markle zaskoczyła studentów w Afryce! Właśnie za to ją pokochali!

2/4
Meghan Markle in RPA
EastNews

Niestety, Harry nie skonsultował oświadczenia z Pałacem i, jak tłumaczy królewski korespondent Richard Palmer na Twitterze, nie może teraz na nikogo liczyć! Rodzina jest załamana zachowaniem księcia i jego żony. Wychodzą z założenia, że skoro książęca para Sussex postanowiła sama iść do sądu, to musi teraz sama doprowadzić sprawę do końca.

3/4
Meghan Markle i książę Harry pojechali na wesele
East News

Zachowanie królowej, księcia Karola, księcia Williama czy księżnej Kate bardzo nie podoba się Harry'emu i Meghan. Jak informuje "Us Weekly", para rozmyśla o wyprowadzce z Wielkiej Brytanii skoro i tak nie może liczyć na żadne wsparcie. 

Meghan i Harry rozważają przeprowadzkę do Kanady - zdradza źródło magazynu.

4/4
Meghan Markle, książę Harry trzymają się za ręce
East News

Czy wyprowadzka pary do innego państwa polepszy ich stosunki z brytyjską rodziną? Wydaje się, że Meghan chce całkowicie odciąć Harry'ego od rodziny :(