Szczęśliwa Meghan Markle
East News

Meghan będzie publicznie karmić piersią? "Chce obalić mit, że powinno się to robić za zamkniętymi drzwiami"

Szczęśliwa Meghan Markle
East News

Księżna Meghan od początku ciąży pokazała, że ma swój plan i nie zamierza kontynuować królewskich tradycji, których tak skrupulatnie przestrzegała Kate. Urządziła baby shower w Stanach Zjednoczonych, wybrała inny szpital niż żona Williama, a przy porodzie była obecna jej mama i książę Harry. Jeszcze przed narodzinami Archiego Harrisona książęca para wydała oświadczenie, z którego wynikało, że nie pokażą dziecka tuż po porodzie i nie wyjdą przed szpital jak Kate czy Diana. Tak też zrobili! Świat poznał synka Meghan dwa dni po narodzinach podczas konferencji prasowej w zamku Windsor.

Meghan Markle znów planuje zaskoczyć opinię publiczną!

Księżna Kate bardzo niewiele mówi o swoich dzieciach, zdjęcia pokazuje jedynie z okazji urodzin czy ważnych uroczystości. Brytyjskie media podają, że Meghan ma zupełnie inne podejście do tego tematu. Planuje wychowywać dziecko zgodnie z nowoczesnym rodzicielstwem i ma zamiar czerpać z amerykańskich wzorców. Jak podaje „Daily Mail” niebawem księżna Sussex chce publicznie pokazać karmienie piersią. Karmienie naturalne swoich dzieci pokazywały znane modelki i aktorki, umieszczając zdjęcia w mediach społecznościowych. W USA ten trend jest bardzo mocny. Kobiety pokazują, że to nie jest wstydliwa czynność z którą trzeba się ukrywać! 

Chce pokazać, jak publicznie karmi piersią i obalić mit, że powinno się to robić za zamkniętymi drzwiami - czytamy. 

Zobacz takżeKiedy po raz kolejny zobaczymy syna Meghan i Harry'ego? Wcale nie chodzi o chrzest Archiego Harrisona!

Meghan ma zamiar promować karmienie piersią i chce wykorzystać do tego swoją pozycję. Kate nigdy nie zdecydowała się na taki krok! Popieracie decyzję?

Pierwsze spotkanie Archiego Harrisona  z królową Elżbietą II

królowa Elżbieta II, Meghan Markle, archie
instagram

Księżna Kate jest bardzo zachowawcza jeśli chodzi o dzieci

Księżna Kate w długiej sukience w grochy

 

Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51