Szczęśliwa Meghan Markle
East News

Księżna Meghan od początku ciąży pokazała, że ma swój plan i nie zamierza kontynuować królewskich tradycji, których tak skrupulatnie przestrzegała Kate. Urządziła baby shower w Stanach Zjednoczonych, wybrała inny szpital niż żona Williama, a przy porodzie była obecna jej mama i książę Harry. Jeszcze przed narodzinami Archiego Harrisona książęca para wydała oświadczenie, z którego wynikało, że nie pokażą dziecka tuż po porodzie i nie wyjdą przed szpital jak Kate czy Diana. Tak też zrobili! Świat poznał synka Meghan dwa dni po narodzinach podczas konferencji prasowej w zamku Windsor.

Meghan Markle znów planuje zaskoczyć opinię publiczną!

Księżna Kate bardzo niewiele mówi o swoich dzieciach, zdjęcia pokazuje jedynie z okazji urodzin czy ważnych uroczystości. Brytyjskie media podają, że Meghan ma zupełnie inne podejście do tego tematu. Planuje wychowywać dziecko zgodnie z nowoczesnym rodzicielstwem i ma zamiar czerpać z amerykańskich wzorców. Jak podaje „Daily Mail” niebawem księżna Sussex chce publicznie pokazać karmienie piersią. Karmienie naturalne swoich dzieci pokazywały znane modelki i aktorki, umieszczając zdjęcia w mediach społecznościowych. W USA ten trend jest bardzo mocny. Kobiety pokazują, że to nie jest wstydliwa czynność z którą trzeba się ukrywać! 

Chce pokazać, jak publicznie karmi piersią i obalić mit, że powinno się to robić za zamkniętymi drzwiami - czytamy. 

Zobacz takżeKiedy po raz kolejny zobaczymy syna Meghan i Harry'ego? Wcale nie chodzi o chrzest Archiego Harrisona!

Meghan ma zamiar promować karmienie piersią i chce wykorzystać do tego swoją pozycję. Kate nigdy nie zdecydowała się na taki krok! Popieracie decyzję?

Pierwsze spotkanie Archiego Harrisona  z królową Elżbietą II

królowa Elżbieta II, Meghan Markle, archie
instagram

Księżna Kate jest bardzo zachowawcza jeśli chodzi o dzieci

Księżna Kate w długiej sukience w grochy