East News

Meghan Markle lada moment po raz pierwszy zostanie mamą. Księżna Sussex zwolniła już tempo pracy i przestała pojawiać się u boku męża na ważnych wydarzeniach.  Jednak jej nieobecność na salonach nie oznacza wcale braku wiadomości z pałacu! Według najnowszych doniesień, księżna po raz kolejny ma zamiar złamać protokół. Żona księcia Harry'ego, która kilka tygodni temu poleciała do Stanów Zjednoczonych na baby shower, teraz będzie miała kolejne takie spotkanie! I to pod nosem samej królowej!

Drugie baby shower Meghan

Księżna Kate nie urządziła żadnego baby shower. Żona księcia Williama w spokoju oczekiwała na przyjście na świat trójki swoich dzieci. Meghan Markle nie miała zamiaru zrezygnować z tego popularnego w Stanach Zjednoczonych przyjęcia, podczas którego przyjaciółki wręczają prezenty przyszłej mamie. Okazuje się, że koleżanki Meghan nie tylko zjawiły się na imprezie, ale też zapłaciły za nią. Całę przyjęcie kosztowało 200 tys. dolarów! Koszty organizacji miała  po części pokryć Serena Williams. Tym razem ma być taniej, bo zamiast w apartamencie na Manhattanie, impreza odbędzie się w pałacu!

Przeczytajcie, co więcej wiemy o drugim baby shower Meghan!

Zobacz także: Księżna Meghan nie nosi pierścionka zaręczynowego! Jest na to proste wytłumaczenie

1/4
East News

Pierwsze baby shower Meghan odbyło się w lutym w Nowym Jorku. Według doniesień zagranicznej prasy kosztowało 200 tysięcy dolarów. A wśród gości znaleźli się m.in. Serena Williams, Amal Clooney i Jessica Mulroney. Na przyjęciu łącznie bawiło się około 15 osób. Jednak nie było nikogo z królewskiej rodziny.

2/4
Meghan Markle
EastNews

Choć impreza była prywatna i obowiązywał zakaz nagrywania, to do sieci trafił film z baby shower Markle. Na wideo było widać niebieskie dekoracje i słodkości. A to może oznaczać, że Meghan urodzi chłopca!  Pojawiają się jednak też głosy, że może urodzić się dziewczynka, bo Meghan zasugerowała to w jednym z wywiadów. Choć zarówno ona, jak i książę Harry nie potwierdzili tych doniesień, to bukmacherzy uważają, że urodzi im się córka, która otrzyma imię Diana! Meghan i Harry chcą w ten sposób upamiętnić tragicznie zmarłą księżną Dianę.

 

3/4
Meghan Markle, książę Harry
East News

Według "Daily Mail" drugie baby shower Meghan odbędzie się już za kilka dni w samym Pałacu Buckingham! Aktorka pragnie zaprosić na nie swoją mamą Dorię Ragland. Mówi się, że na liście zaproszonych osób znalazła się też księżna Kate! 

Będzie to małe spotkanie pięciu lub sześciu osób – podaje informator.

Na imprezie mają pojawić się Amal Clooney, Serena Williams, Victoria Beckham i Natalie Portman.

4/4
Księżna Kate podczas oficjalnej wizyty
East News

Księżna Kate nie pojawiła się na pierwszym baby shower Meghan, ponieważ wyjeżdżała wtedy na ferie zimowe z dziećmi i nie miała zamiaru zmieniać swoich planów.  

Postanowiła czas spędzić z dziećmi, które obecnie mają ferie zimowe. Ona, William i dzieci wyjechali z Londynu by umilić sobie czas z dala miasta”, pisał portal Radar Online.

Myślicie, że Kate przyjdzie na drugie baby shower aktorki i tym samym jej relacje z Meghan poprawią się?

Zobacz także: Meghan Markle urodzi lada dzień?! Zobacz, co wyznała księżna!

Więcej na temat Księżna Kate Meghan Markle