Meghan Markle
EastNews

Tak hucznie nie świętowano nawet przyjścia na świat przyszłego króla - czyli księcia Georga! Meghan Markle lada moment po raz pierwszy zostanie mamą. To wielkie wydarzenie, bo dla książęcej pary Sussex będzie to pierwsze dziecko! Przyszła mama ciążę celebrowała już dwukrotnie na specjalnych imprezach, tzw. baby shower. Amerykanka nie pochwaliła się żadnymi zdjęciami z imprez, na co fani postanowili urządzić jej... kolejne baby shower! Czy Meghan pojawi się na przyjęciu? Okazuje się, że jej obecność wcale nie jest potrzebna.

1/4
Meghan w ciąży
EastNews

Księżna Sussex ma urodzić w najbliższych tygodniach. Żona księcia Harry'ego już przestała pojawiać się publicznie. Ostatnio widziano ją w Londynie, gdy wraz z mężem reprezentowała rodzinę królewską i składała kondolencje przedstawicielom władz Nowej Zelandii oraz rodzinom ofiar ataku terrorystycznego w Christchurch.

Zobacz także: Książę William nie zobaczy od razu dziecka Harry'ego! Czy Kate też?

2/4
East News

Meghan zdecydowanie powinna teraz odpoczywać i przygotowywać się do porodu. Ale jej fani wciąż są niepocieszeni, że Amerykanka ukryła przed nimi dwa baby showers i nie zdradziła płci dziecka. Jeden z fanów zorganizował więc trzecie baby shower księżnej. Ale tym razem obędzie się bez tortów, balonów i prezentów dla dziecka.

 

3/4
Meghan Markle i książę Harry tuż po ogłoszeniu swoich zaręczyn
East News

Trzecie baby shower Meghan to kampania online w sieci. Chętni pomogą pomóc wybranej przez organizatora instytucji charytatywnej, którą zwykle opiekuje się Markle. Datki na rzecz potrzebujących, to inaczej prezenty, które normalnie otrzymałaby księżna podczas imprezy. Choć księżna nie skomentowała wydarzenia, ani go w żaden sposób nie poparła, okazuje się, że akcja to wielki sukces i internauci pomagają potrzebującym.

4/4
Zdjęcie Meghan Markle i księcia Harry'ego zrobione, aby uczcić ich zaręczyny
East News

Globalne baby shower cieszy się wielką popularnością w sieci. Jedna z organizacji, Campaign for Female Education (CAMFED) już podziękowała za liczne wpłaty. 

Jesteście wspaniali, cudowni ludzie! Nie spodziewaliśmy się tylu wpłat! Zrobiliście nasz rok! Nie wierzymy, dopóki się z tym nie prześpimy. Kochamy Was - napisał CAMFED na Twitterze. 

Na początku tygodnia organizator "Freepeeper" poinformował o rozszerzeniu baby shower o trzy kolejne organizacje. Cała akcja znajduje się pod hashtagiem #globalsussexbabyshower.

Zobacz także: Meghan Markle przyłapana w Nowym Jorku! Księżna znów złamała protokół

Więcej na temat Meghan Markle