Kate i William zasmuceni, kłócą się?
EastNews
Newsy

Książę William nie zobaczy od razu dziecka Harry'ego! Czy Kate też?

Książę William nie zobaczy od razu dziecka Harry'ego! Czy Kate też?

Czy konflikt w rodzinie królewskiej jeszcze bardziej się zaostrzył? Według ostatnich doniesień zagranicznych mediów Meghan Markle nie tylko nie lubi się z księżną Kate, ale i pracownicy Pałacu mają jej dość. Mówi się, że Amerykanka jest bardzo wymagająca i kapryśna. Czy to dlatego książę William nie zobaczy swojego bratanka, gdy ten przyjdzie na świat?

Koniecznie zobaczcie, co więcej wiemy na ten temat!

Jennifer Lopez, księżna Kate, książę William
East News
Newsy
Księżna Kate i książę William na spotkaniach z gwiazdami! Kto był bardziej onieśmielony?
Księżna Kate i książę William na spotkaniach z gwiazdami! Kto był bardziej onieśmielony?

Księżna Kate i książę William kontra gwiazdy! Książęta Cambidge często uczestniczą w spotkaniach ze sławami show-biznesu: piosenkarzami, aktorami, muzykami i innymi artystami. Choć tego typu wydarzenia zwykle przebiegają w przyjaznej, niemal nieformalnej atmosferze, to trzeba przyznać, że księżna Kat e i książę William wzbudzają pewne onieśmielenie. A czasem... sami czują się skrępowani!   Zobacz też:  Księżna Kate i książę William ROZWODZĄ SIĘ?! Podobno księżna Kate ma już dość...   Zobacz spotkania pary z takimi sławami jak Jennifer Lopez, Kanye West, One Direction, Ed Sheeran i wieloma innymi!    Polecamy:  Nieśmiałość – poznaj jej przyczyny   Księżna Kate i książę William mogą wzbudzić onieśmielenie, czyż nie? ;)   Tu spotkanie pary z Jennifer Lopez.

księżniczka Charlotte
East News
Newsy
Nigdy nie zgadniesz, co robi książę William dla swojej córeczki Charlotte. Nie każdy tata by się na to zdobył!
Nigdy nie zgadniesz, co robi książę William dla swojej córeczki Charlotte. Nie każdy tata by się na to zdobył!

Mogłoby się wydawać, że książę William jako przyszły król nie ma czasu dla swoich dzieci: 5-letniego George'a, 3-letniej Charlotte i niemal rocznego Louisa. W końcu nieustannie jeździ po świecie i kraju, pełni wiele obowiązków. Okazuje się, że nic bardziej mylnego! Książę William stara się jak może, by być "normalnym" tatą i uczestniczyć w codzienności swoich pociech. Ale to nie wszystko! Dla swojej córeczki Charlotte książę William jest gotowy nawet na większe poświęcenia. Nigdy nie zgadniecie, co dla niej robi! Wiemy, jakim tatą jest książę William Ostatnio książę Wiliam brał udział w spotkaniu dyplomatycznym w Blackpool, gdzie wdał się w nietypową rozmowę z jednym z mężczyzn. Panowie rozmawiali o... robieniu fryzur swoim córkom! Okazuje się, że książę William korzysta z internetowych tutoriali, by dowiedzieć się, jak zrobić zwykłego kucyka Charlotte! Co więcej, jest to dla niego wyjątkowo trudne.  Nigdy nie próbuj robić kucyka. To koszmar! - powiedział książę William. Wtedy do rozmowy wtrąciła się księżna Kate.  - A próbowałeś kiedyś zapleść warkocza? To jest dopiero trudne!  - Jedyne co umiem, to zrobić kucyka. Mam za mało włosów, żeby ćwiczyć! - zażartował William. Spodziewaliście się, że właśnie takim tatą jest książę William?  Książę William to tata idealny!  Książę William zawsze znajduje czas dla swoich dzieci Zobacz także:   To naprawdę trudny quiz o rodzinie królewskiej! 10/12 to już mistrzostwo!

East News
Newsy
Jak wyglądają relacje między Kate i Meghan? Książę William zdradził jak jest naprawdę
Jak wyglądają relacje między Kate i Meghan? Książę William zdradził jak jest naprawdę

O konflikcie między Kate i Meghan jest coraz głośniej. Księżne spotykają się ze sobą tylko podczas oficjalnych wizyt i wtedy widzimy ich piękne uśmiechy, które - jak się okazuje - nie zawsze są prawdziwe. Brytyjskie media za wszelką cenę starają się potwierdzić informacje o konflikcie i analizują każdą ich wypowiedź. Magazyn The Sun sięgnął do początków znajomości księżnych i trafił na słowa księcia Williama , który odniósł do ich relacji. Zobaczcie, co powiedział...   Książę William o konflikcie Kate i Meghan...   Jak donosi magazyn The Sun podczas konferencji w lutym 2018 jedna z reporterek zapytała wprost księcia Williama, czy w pałacu panuje napięta atmosfera. Książę bez wahania odpowiedział:   Oj tak, tak – wyznał książę William.   Książę Harry słysząc te słowa szybko starał się wybrnąć z tej sytuacji i powiedział:   Myślę, że to naprawdę dobrze, że mamy cztery różne osobowości i wszyscy mamy tę samą motywację, by chcieć coś zmienić – zdradził mąż Meghan. I dodał: Praca w rodzinie ma swoje wyzwania, oczywiście że tak!   W ten sposób książę William zdradził, że relacje Kate i Meghan nigdy nie były dobre. Napięta atmosfera w pałacu panowała już od samego początku, a teraz wydaję się, że konflikt jeszcze się zaostrza. Księżne rywalizują ze sobą niemal na każdym polu!   Zobacz także:   Księżna Kate popłakała się na urodzinach swojej mamy! Co się stało?   Księżna Kate i książę William Książę Harry i Meghan

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner