Kate i William zasmuceni, kłócą się?
EastNews

Czy konflikt w rodzinie królewskiej jeszcze bardziej się zaostrzył? Według ostatnich doniesień zagranicznych mediów Meghan Markle nie tylko nie lubi się z księżną Kate, ale i pracownicy Pałacu mają jej dość. Mówi się, że Amerykanka jest bardzo wymagająca i kapryśna. Czy to dlatego książę William nie zobaczy swojego bratanka, gdy ten przyjdzie na świat?

Koniecznie zobaczcie, co więcej wiemy na ten temat!

1/4
East News

Meghan Markle lada moment przywita na świecie swoje pierwsze dziecko. Nie wiadomo, kiedy dokładnie urodzi księżna, jednak już przestała pojawiać się publicznie. Brytyjczycy i media na całym świecie wyczekują przyjścia na świat dziecka. Z pewnością pod szpitalem pojawią się tłumy fanów, aby przywitać przyszłego księcia lub księżniczkę. Czy brat księcia Harry'ego, William będzie obecny na miejscu i wesprze go w trudnej chwili? Jak informuje independent.co.uk., niestety nie...

Zobacz także: Zanim świat usłyszy, że Meghan urodziła… czyli co wiadomo o dziecku księżnej i księcia Harry'ego!

2/4
książę William, książę Harry
East News

Mąż księżnej Kate nie będzie obecny w szpitalu z powodów służbowych. Królowa zarządziła, aby udał się w kwietniu do Nowej Zelandii. Tam ma spotkać się z osobami dotkniętymi ostatnim atakiem terrorystycznym w meczecie w Christchurch, w wyniku którego zginęło 50 osób.

Nasze serca wychodzą do rodzin i przyjaciół ludzi, którzy stracili życie w niszczycielskim ataku w Christchurch. Nikt nie powinien nigdy bać się przebywać w świętym miejscu kultu -  czytamy w oświadczeniu książęcych par Sussex i Cambridge. 

 

3/4
książę William, księżniczka Charlotte
East News

Będący na miejscu William z pewnością dodałby otuchy swojemu bratu. Książę jest ojcem trójki dzieci. W 2013 roku księżna Kate urodziła księcia Georga, dwa lata później księżniczkę Charlotte, a w 2017 roku na świat przyszedł książę Louis. 

Czy księżna Kate uda się z Williamem w delegację? Według ostatnich informacji 37-latka ma być w tym czasie w Londynie z dziećmi. Kate będzie mogła przywitać dziecko Meghan i Harry'ego na świecie. Ale sądząc po ostatnich konfliktach między paniami nie wiadomo, czy zdecyduje się na taki krok.

4/4
Czułe przywitanie Meghan i Kate

Zagraniczna prasa nie podała dokładnie, ile potrwa wizyta księcia w Nowej Zelandii. Ostatnio William gościł na południowo-zachodnim Pacyfiku w 2014 roku. Czy na wiadomość o przyjściu na świat swojego bratanka skróci służbową podróż? Na odpowiedź pozostaje czekać. 

Zobacz także: Księżna Kate w młodości udawała dziewczynę księcia Williama na jednej z imprez! Nigdy nie uwierzysz, dlaczego!

Więcej na temat Książę William Meghan Markle