Królowa Elżbieta i księżna Kate na obchodach Dnia Pamięci Meghan Markle w czarnym kapeluszu Królowa Elżbieta i księżna Kate na obchodach Dnia Pamięci Księżna Kate w czarnej stylizacji
Meghan Markle i księżna Kate na obchodach Dnia Pamięci
East News

Meghan Markle i księżna Kate wzięły udział w obchodach Dnia Pamięci. Żony księcia Williama i księcia Harry'ego pojawiły się na oficjalnych uroczystościach, aby razem z królową Elżbietą oddać hołd poległym w I wojnie światowej. Meghan i księżna Kate zaprezentowały się w ciemnych, stonowanych stylizacjach, ale to nie ich kreacje wywołują największe emocje. Na najnowszych zdjęciach widać, że Kate i Meghan nie stanęły obok siebie podczas uroczystości. Czy ich zachowanie potwierdza plotki o poważnym konflikcie między w rodzinie królewskiej? 

Zobaczcie sami, jak zachowywały się Meghan i Kate! Czy na obchodach Dnia Pamięci unikały ze sobą kontaktu?

Zobacz także: Ich majątek jest ogromny! Wiemy, ile zarabia brytyjska rodzina królewska

1/4
Królowa Elżbieta i księżna Kate na obchodach Dnia Pamięci
East News

O konflikcie między Kate a Meghan plotkuje się od dawna. Do ich pierwszej kłótni miało dojść jeszcze przed ślubem Meghan i Harry'ego. Niestety, z czasem okazało się, że nie tylko księżna Kate nie jest zachwycona żoną księcia Harry'ego. Media donoszą, że sama królowa Elżbieta jest wściekła księżną Sussex! 

Zobacz także: Królowa w dyskretny sposób pokazała, co myśli na temat Meghan i Harry'ego. Nie jest dobrze...

2/4
Meghan Markle w czarnym kapeluszu
East News

Patrząc na najnowsze zdjęcia Meghan trudno nie zauważyć, że żona księcia Harry'ego była smutna i nieco zagubiona podczas obchodów Dnia Pamięci. Co ciekawe, księżna Sussex i księżna Kate nie stanęły obok siebie podczas uroczystości. Czy to przez konflikt?

 

3/4
Królowa Elżbieta i księżna Kate na obchodach Dnia Pamięci
East News

Podczas obchodów to księżna Kate towarzyszyła królowej Elżbiecie na balkonie. Meghan musiała stanąć w zupełnie innym miejscu. Dlaczego? Czy przez to królowa chciała pokazać światu, że nie lubi księżnej Sussex? Nic z tych rzeczy! Królewska rodzina po prostu postępowała zgodnie z protokołem. Według precedencji to żona Williama stoi bliżej królowej. 

Więcej na temat Księżna Kate Meghan Markle