Izabela Łukomska-Pyżalska, Jakub Pyżalski

Mąż Izabelli Łukomskiej-Pyżalskiej wyzywał i poniżał piłkarzy. Mamy jej komentarz odnośnie całej afery!

Izabela Łukomska-Pyżalska, Jakub Pyżalski

Izabella Łukomska-Pyżalska, prezes Warty Poznań, broni swojego męża! Powód? Jakub Pyżalski w trakcie meczu Warty Poznań z Garbarnią Kraków nazywał piłkarzy "ku... ciotami" i kazał im się "ku... zamknąć". Jednemu z zawodników powiedział że, cytujemy: "ru.... jego starą i prosto na ryj się spuszczał". Wszystko to zostało nagrane. Łukomska-Pyżalska postanowiła napisać, dlaczego jej mąż i ojciec szóstki jej dzieci tak mocno obrażał piłkarzy. Posłuchajcie w 36 minucie nagrania.

 

 

Jak tłumaczy Jakuba Pyżalskiego jego żona? Tym, że piłkarze Garbarni od pierwszego gwizdka zachowywali się na boisku fatalnie.

Padały z ich ust wyzwiska pod adresem moim, mojego męża, piłkarzy Warty oraz sędziów. Nie musicie mi wierzyć, ale te wyzwiska były jeszcze oryginalniejsze niż te, które na słynnym już filmiku wykrzykuje mój mąż. Niestety nie nagrywałam ich telefonem, byłam zbyt skupiona na samym meczu - pisze w Na temat Izabella Łukomska-Pyżalska.

Okazuje się, że jeden z zawodników Warty Poznań został opluty, inny uderzony ręką w twarz, gdy cieszył się ze zdobytego gola.

A bramkarz Garbarni kopał piłkę z premedytacją celując w miejsce, w którym ja się znajdowałam – cud, że nie dostałam nią w głowę - opisuje zajście na boisku Pyżalska dodając: - Piłkarze Garbarni Kraków to wyjątkowe chamy.

Izabella mówi, że jej mąż nie mógł zareagować inaczej jak tylko wyzwiskami.

Mój mąż natomiast gdy usłyszał wyzwiska nie tylko pod adresem zawodników Warty, ale również pod moim adresem, odpowiedział na nie używając tego samego języka, którym na boisku posługiwali się Panowie piłkarze z Krakowa. Oczywiście język ten pozostawia wiele do życzenia, ale dla tych z Garbarni był on czymś naturalnym. (...) Na chamstwo odpowiedział chamstwem.

Pyżalska-Łukomska uważa, że mąż zareagował jak powinien i nie będą przepraszać za to zachowanie. 

Nie zamierzam - ani ja, ani mój mąż - przepraszać za te słowa skierowane tylko i wyłącznie do kilku zawodników Garbarni Kraków - czytamy w Na temat.

Czy tłumaczenia pani Izy trafiły do zainteresowanych sprawą? Chyba nie za bardzo, komentarze pod jej i jej męża adresem są bardzo ostre.

Ryszard Rico Riaz: Droga Izabelo (Izabello?). Jeżeli Twój mąż (nawet w nerwach) oświadcza że "ru... czyjąś starą" , "spus... jej się na ryj" , "lizała mu d... i cią.... jak żadna inna" , a Ty go bronisz.... To kim Ty właściwie jesteś???? Spoty reklamowe o tym jak urodziłaś setkę dzieci niestety tego nie naprawią... - czytamy na Facebooku Na temat.

Anna Weryszko: Inteligentny czlowiek potrafi panować nad emocjami,a prostak po prostu "rzuca miesem" - czytamy na Facebooku Na temat.

Przekonuje Was tłumaczenie Pani Izabeli Łukomskiej-Pyżalskiej?

 

Zobacz także: Izabella Łukomska-Pyżalska też chce 500 zł na dziecko? Milionerka ma ich sześcioro...

 

Izabella Łukomska z mężem.

 

Izabela Łukomska-Pyżalska, Jakub Pyżalski

 

Mąż Izabelli Łukomskiej Pyżalskiej z synkiem

Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15