Party Stories
East News
Newsy

Mąż Katarzyny Skrzyneckiej jest już po operacji. Jaki jest jego stan zdrowia? 

Mąż Katarzyny Skrzyneckiej przeszedł operację i skomentował swój stan zdrowia. Jak się czuje?

Ostatnie dni były wyjątkowo trudne dla rodziny Katarzyny Skrzyneckiej. Mąż piosenkarki przeszedł trudną operację. Jak się czuje? Marcin Łopucki po raz pierwszy skomentował swój stan zdrowia, po tym jak w zeszłym tygodniu nagle trafił do szpitala. 

Zobacz także: Mąż Katarzyny Skrzyneckiej trafił do szpitala! Czeka go poważna operacja. Co się stało?

Flesz ewydanie

Mija rok od śmierci Pawła Królikowskiego. Jak wspominają go znani przyjaciele? Skrzynecka rozczulająca!

Mąż Katarzyny Skrzyneckiej jest po operacji. Jak się czuje Marcin Łopucki? 

W zeszłym tygodniu Katarzyna Skrzynecka opublikowała niepokojący wpis dotyczący stanu zdrowia swojego męża. Marcin Łopucki trafił do szpitala nagle. Okazało się, że będzie konieczność przeprowadzenia operacji i to w ciągu najbliższych trzech dób. 

Marcin osunął się z bólu na kolana przy kontuarze recepcji... - opisywała wówczas  stan zdrowia męża Katarzyna Skrzynecka. 

Operacja Marcina Łopuckiego już się odbyła. Jednak nie znane są konkretne powody hospitalizacji. Jurorka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zdradziła jedynie, że operacja męża trwała prawie 4 godziny: 

Mąż jest już po dzisiejszej operacji. Trwała niemal 4 godziny. Dochodzi do siebie pod dobrą opieką w klinice - napisała Katarzyna dwa dni po swoim wpisie

Wczoraj swój stan zdrowia skomentował również sam Marcin Łopucki: 

Przepraszam, że tak późno. Ale choroba mnie trochę wytrąciła z normalnego trybu życia

Aktualnie mąż Katarzyny Skrzyneckiej razem z żoną i córką przebywa już w domu:

Mam jakieś problemy zdrowotne. Każdemu się takie czasami zdarzają. Problem w tym, niestety, że w dobie pandemii koronawirusa znacznie ciężej niż zwykle jest rozpocząć proces leczenia. - skomentował w rozmowie dla "Twojego Imperium"

Życzymy zdrowia! 

Zobacz także: Mąż Katarzyny Skrzyneckiej tłumaczy się ze swojego stroju na pogrzebie Pawła Królikowskiego!

Mąż Katarzyny Skrzyneckiej jest już po operacji. Marcin Łopucki osobiście skomentował stan swojego zdrowia. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marcin Łopucki IFBB ELITE PRO (@marcinlopucki)

Jednak ani Marcin Łopucki ani Katarzyna Skrzynecka nie zdradzili powodów hospitalizacji. Wiadomo jedynie, że operacja męża piosenkarki trwała 4 godziny. 

Katarzyna Skrzynecka zmieniła fryzurę

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
East News
Newsy
Katarzyna Skrzynecka opowiedziała nam o Pawle Królikowskim. Jej słowa wzruszają do łez

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego po walce z ciężką chorobą. Wiadomość o śmierci aktora wstrząsnęła nie tylko artystycznym światem. Przyjaciele, za pośrednictwem mediów społecznościowych, zamieszczali wpisy, w których żegnali swojego serdecznego kolegę. Wśród tych osób nie nie mogło oczywiście zabraknąć  Katarzyny Skrzyneckiej , która przez wiele lat, wspólnie z Pawłem Królikowskim, zasiadała w jury programu "Twoja twarz brzmi znajomo".  Zobacz także:  Katarzyna Skrzynecka ujawniała niepublikowane pozdrowienia dla Pawła Królikowskiego. Stacja nie zdążyła ich wyemitować! W środę 4 marca zaprezentowano ramówkę telewizji Polsat, na której pojawiły się gwiazdy związane ze stacją. Udało nam się porozmawiać z Katarzyną Skrzynecką, która we wzruszających słowach opowiedziała nam o tym, jaki był Paweł Królikowski. Chociaż aktorka nigdy nie miała okazji spotkać się z artystą na planie filmowym, to jednak więź jaka między nimi nawiązała się podczas zasiadania w jury programu "Twoja twarz brzmi znajomo", była niezwykle wyjątkowa.  Tak cudnych, kochanych ludzi nie powinno się zabierać tak wcześnie do nieba... [...] Bez Królika już nic nie będzie takie samo. - powiedziała w rozmowie z reporterką Party.pl, Katarzyna Skrzynecka.  Zobaczcie co jeszcze opowiedziała nam przyjaciółka Pawła Królikowskiego. Słowa Katarzyny Skrzyneckiej  wzruszają do łez.

East News
Newsy
Mąż Katarzyny Skrzyneckiej trafił do szpitala! Czeka go poważna operacja. Co się stało? 
Mąż Katarzyny Skrzyneckiej trafił nagle do szpitala. Marcin Łopucki będzie musiał przejść poważną operację i to w ciągu najbliższych trzech dób. Co się stało mężowi Katarzyny Skrzyneckiej i jak się czuje? 

Mąż Katarzyny Skrzyneckiej trafił nagle do szpitala. Niepokojącą informację przekazała za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych sama piosenkarka. Okazuje się, że Marcin Łopucki będzie musiał przejść poważną operację i to w ciągu najbliższych trzech dób. Co się stało mężowi Katarzyny Skrzyneckiej i jak się czuje?  Zobacz także:  Mąż Katarzyny Skrzyneckiej tłumaczy się ze swojego stroju na pogrzebie Pawła Królikowskiego! Mąż Katarzyny Skrzyneckiej trafił do szpitala. Jak się czuje Marcin Łopucki?  Katarzyna Skrzynecka poinformowała, że jej mąż nagle trafił do szpitala. Jurorka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" podziękowała pracownikom kliniki za szybkie udzielenie pomocy Marcinowi Łopuckiemu, szczególnie teraz, kiedy tyle uwagi skupia się na pacjentach, u których podejrzewa się zarażenie koronawirusem. Mąż Katarzyny nie trafił do szpitala z powodu COVID-19, co wyjaśniła w swoim poście:  DZIĘKUJĘ KLINICE CENTRUM MEDYCZNE DAMIANA w Warszawie 💙 za natychmiastową reakcję i pomoc służb medycznych w nagłym przypadku innym niż covid 💙 Pani Doktor na izbie przyjęć i paniom pielęgniarkom 💙 Ta klinika również nie pracuje teraz w zwyczajnym systemie. Jednak zajęto się tu Marcinem natychmiast. Jest po USG i badaniach. Pod kroplówką. Bezpieczny. Pod kontrolą specjalisty, który przyszedł SPECJALNIE by pomóc w nagłym przypadku. 💙💙💙 Dziękuję. Czekamy na decyzję o konieczności operacji.... Napisałam to wszystko tylko ku przestrodze dla kogokolwiek w nagłych wypadkach zdrowotnych, innych niż covid. Dziękuję klinice #klinikadamiana #dobrylekarz Okazało się jednak, że inna klinika, do której aktorka wraz z mężem udała się w pierwszej kolejności wyprosiła ją z obiektu, nakazując zostawić partnera samego. ...

Kasia Skrzynecka żegna Pawła Królikowskiego
Newsy
Dramat w rodzinie Katarzyny Skrzyneckiej! Po zarażeniu koronawirusem zmarł jej wujek

Dramatyczne chwile w rodzinie Katarzyny Skrzyneckiej. Najpierw do szpitala trafił jej mąż. W tym momencie Marcin Łopucki jest już po operacji i przechodzi rehabilitację w domu. Ale to nie jedyny dramat w otoczeniu aktorki. W najnowszym magazynie "Flesz" gwiazda wyznała, że do szpitala trafił też jej wujek, u którego wykryto koronawirusa. Niestety, mężczyzna zmarł. "Po trzech tygodniach niestety zmarł w wyniku zaawansowanego zapalenia płuc i niewydolności oddechowej wywołanej wirusem. Przeraża mnie fakt, że mimo interwencji jego dzieci został w klinice wpisany do ewidencji jako „ozdrowiały”, bo test wykonany trzy dni przed śmiercią wykazał, że w organizmie nie ma już aktywnej formy koronawirusa. Strach pomyśleć, ile tysięcy podobnych przekłamań statystyk może się pojawiać! „Pacjent wyzdrowiał, ale zmarł”. To absurd! Nie szerzę tu żadnych niesprawdzonych plotek, bo jest to sytuacja, która zdarzyła się w mojej bliskiej rodzinie", mówi Skrzynecka we "Fleszu". Katarzyna Skrzynecka  trzyma się myśli, z pandemia kiedyś musi skończyć. Jak większość Polaków ma nadzieję, że niedługo uda się wynaleźć szczepionkę i ustabilizować sytuację. Na pytanie, czy czuje, że teraz dużo spadło na jej barki, odparła: Ależ nic nie wyróżnia mnie spośród milionów innych ludzi, którzy tracą pracę, uczą swoje dzieci w domu, oszczędzają na podstawowe wydatki, próbują się odnaleźć w kompletnie nowej rzeczywistości. Przestrzegamy zasad kwarantanny, staramy się chronić zdrowie. Dbamy też o to, by zachować pogodne nastawienie – to ważne i dla naszego związku, i dla dziecka - mówi gwiazda.     Najnowszy "Flesz" jest już w sprzedaży.

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner