East News
Newsy

Mąż Katarzyny Skrzyneckiej trafił do szpitala! Czeka go poważna operacja. Co się stało? 

Mąż Katarzyny Skrzyneckiej trafił nagle do szpitala. Marcin Łopucki będzie musiał przejść poważną operację i to w ciągu najbliższych trzech dób. Co się stało mężowi Katarzyny Skrzyneckiej i jak się czuje? 

Mąż Katarzyny Skrzyneckiej trafił nagle do szpitala. Niepokojącą informację przekazała za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych sama piosenkarka. Okazuje się, że Marcin Łopucki będzie musiał przejść poważną operację i to w ciągu najbliższych trzech dób. Co się stało mężowi Katarzyny Skrzyneckiej i jak się czuje? 

Zobacz także: Mąż Katarzyny Skrzyneckiej tłumaczy się ze swojego stroju na pogrzebie Pawła Królikowskiego!

Mija rok od śmierci Pawła Królikowskiego. Jak wspominają go znani przyjaciele? Skrzynecka rozczulająca!

Mąż Katarzyny Skrzyneckiej trafił do szpitala. Jak się czuje Marcin Łopucki? 

Katarzyna Skrzynecka poinformowała, że jej mąż nagle trafił do szpitala. Jurorka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" podziękowała pracownikom kliniki za szybkie udzielenie pomocy Marcinowi Łopuckiemu, szczególnie teraz, kiedy tyle uwagi skupia się na pacjentach, u których podejrzewa się zarażenie koronawirusem. Mąż Katarzyny nie trafił do szpitala z powodu COVID-19, co wyjaśniła w swoim poście: 

DZIĘKUJĘ KLINICE CENTRUM MEDYCZNE DAMIANA w Warszawie 💙 za natychmiastową reakcję i pomoc służb medycznych w nagłym przypadku innym niż covid 💙 Pani Doktor na izbie przyjęć i paniom pielęgniarkom 💙 Ta klinika również nie pracuje teraz w zwyczajnym systemie. Jednak zajęto się tu Marcinem natychmiast. Jest po USG i badaniach. Pod kroplówką. Bezpieczny. Pod kontrolą specjalisty, który przyszedł SPECJALNIE by pomóc w nagłym przypadku. 💙💙💙 Dziękuję. Czekamy na decyzję o konieczności operacji.... Napisałam to wszystko tylko ku przestrodze dla kogokolwiek w nagłych wypadkach zdrowotnych, innych niż covid. Dziękuję klinice #klinikadamiana #dobrylekarz

Okazało się jednak, że inna klinika, do której aktorka wraz z mężem udała się w pierwszej kolejności wyprosiła ją z obiektu, nakazując zostawić partnera samego. 

Obserwowałam zza drzwi jak opieszale niewzruszona mierzy mu zdalnie temperaturę... Marcin osunął się z bólu na kolana przy kontuarze recepcji.... NIKT DO NIEGO NIE PODSZEDŁ !!!! Nikt się nie zainteresował!!! Oprócz nas było pusto, nie mieli tłumu pacjentów.... Druga pani ze stoickim spokojem klikała w komputerze, widząc, że Pacjent z nagłym przypadkiem osunął się na podłogę...!!!! "Nikt Pana nie przyjmie. Mamy ograniczoną możliwość zapisu na konsultacje. Nie był Pan zapisany. (!!!!!!!) Proszę opuścić klinikę." !!!!!!!!!! Skręcony z bólu wstawał sam, wspinając się po kontuarze... Mnie nie wpuszczono nawet bym pomogła mu wstać i wywlec się na zewnątrz... Babsztyl w wejściu pokrzykiwał musztrując... wzrok jakby chciała mnie rozstrzelać i pogarda w oczach.... OBRZYDLIWE. I skandaliczne - opisała szokujące wydarzenia

Marcin Łopucki aktualnie przebywa w domu, ale w ciągu 3 dni będzie musiał przejść operację. Od jutra rozpoczyna dłuższą hospitalizację z powodu swojego stanu zdrowia.  Katarzyna Skrzynecka zdradziła, że potrzebna była pomoc chirurga: 

Bezpieczni w domu. Dziękuję za wszystkie dobre słowa i życzenia zdrowia dla męża. Sytuacja okazała się na tyle poważna, że nie obejdzie się bez operacji w ciągu najbliższych 3 dób 😣. Bez dzisiejszej błyskawicznej reakcji chirurga w Klinice Damiana i zabiegu doraźnie pozwalającym na czekanie do właściwej operacji, mogło być bardzo ciężko. Póki co mąż czeka bezpiecznie w domu. Jutro wraca do kliniki na dłużej. DZIĘKUJĘ KLINICE DAMIANA 👍❤ #niechorujcieteraznanic!

Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia! 

Zobacz także: Katarzyna Skrzynecka diametralnie skróciła włosy: "Wyglądasz o 10 lat młodziej!"

Mąż Katarzyny Skrzyneckiej trafił do szpitala. W najbliższych dniach przejdzie poważną operację. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)

Katarzyna Skrzynecka poinformowała, że niezbędna była pomoc chirurga. Aktualnie Marcin Łopucki przebywa w domu, ale czeka go dłuższy pobyt w szpitalu, do którego wraca już jutro. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)

Marcinowi Łopuckiemu życzymy dużo zdrowia i siły! 

Mąż Katarzyny Skrzyneckiej trafił do szpitala

Zobacz także
Kasia Skrzynecka żegna Pawła Królikowskiego

Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Katarzyna Skrzynecka pożegnała serdecznego przyjaciela

Katarzyna Skrzynecka stanęła w obronie męża na pogrzebie Pawła Królikowskiego: "Wiecie, co powiedziałby Królik?"

 

East News
Newsy
Katarzyna Skrzynecka opowiedziała nam o Pawle Królikowskim. Jej słowa wzruszają do łez
Katarzyna Skrzynecka opowiedziała nam o Pawle Królikowskim. Jej słowa wzruszają do łez

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego po walce z ciężką chorobą. Wiadomość o śmierci aktora wstrząsnęła nie tylko artystycznym światem. Przyjaciele, za pośrednictwem mediów społecznościowych, zamieszczali wpisy, w których żegnali swojego serdecznego kolegę. Wśród tych osób nie nie mogło oczywiście zabraknąć  Katarzyny Skrzyneckiej , która przez wiele lat, wspólnie z Pawłem Królikowskim, zasiadała w jury programu "Twoja twarz brzmi znajomo".  Zobacz także:  Katarzyna Skrzynecka ujawniała niepublikowane pozdrowienia dla Pawła Królikowskiego. Stacja nie zdążyła ich wyemitować! W środę 4 marca zaprezentowano ramówkę telewizji Polsat, na której pojawiły się gwiazdy związane ze stacją. Udało nam się porozmawiać z Katarzyną Skrzynecką, która we wzruszających słowach opowiedziała nam o tym, jaki był Paweł Królikowski. Chociaż aktorka nigdy nie miała okazji spotkać się z artystą na planie filmowym, to jednak więź jaka między nimi nawiązała się podczas zasiadania w jury programu "Twoja twarz brzmi znajomo", była niezwykle wyjątkowa.  Tak cudnych, kochanych ludzi nie powinno się zabierać tak wcześnie do nieba... [...] Bez Królika już nic nie będzie takie samo. - powiedziała w rozmowie z reporterką Party.pl, Katarzyna Skrzynecka.  Zobaczcie co jeszcze opowiedziała nam przyjaciółka Pawła Królikowskiego. Słowa Katarzyny Skrzyneckiej  wzruszają do łez.

Kasia Skrzynecka żegna Pawła Królikowskiego
Newsy
Dramat w rodzinie Katarzyny Skrzyneckiej! Po zarażeniu koronawirusem zmarł jej wujek
Dramat w rodzinie Katarzyny Skrzyneckiej! Po zarażeniu koronawirusem zmarł jej wujek

Dramatyczne chwile w rodzinie Katarzyny Skrzyneckiej. Najpierw do szpitala trafił jej mąż. W tym momencie Marcin Łopucki jest już po operacji i przechodzi rehabilitację w domu. Ale to nie jedyny dramat w otoczeniu aktorki. W najnowszym magazynie "Flesz" gwiazda wyznała, że do szpitala trafił też jej wujek, u którego wykryto koronawirusa. Niestety, mężczyzna zmarł. "Po trzech tygodniach niestety zmarł w wyniku zaawansowanego zapalenia płuc i niewydolności oddechowej wywołanej wirusem. Przeraża mnie fakt, że mimo interwencji jego dzieci został w klinice wpisany do ewidencji jako „ozdrowiały”, bo test wykonany trzy dni przed śmiercią wykazał, że w organizmie nie ma już aktywnej formy koronawirusa. Strach pomyśleć, ile tysięcy podobnych przekłamań statystyk może się pojawiać! „Pacjent wyzdrowiał, ale zmarł”. To absurd! Nie szerzę tu żadnych niesprawdzonych plotek, bo jest to sytuacja, która zdarzyła się w mojej bliskiej rodzinie", mówi Skrzynecka we "Fleszu". Katarzyna Skrzynecka  trzyma się myśli, z pandemia kiedyś musi skończyć. Jak większość Polaków ma nadzieję, że niedługo uda się wynaleźć szczepionkę i ustabilizować sytuację. Na pytanie, czy czuje, że teraz dużo spadło na jej barki, odparła: Ależ nic nie wyróżnia mnie spośród milionów innych ludzi, którzy tracą pracę, uczą swoje dzieci w domu, oszczędzają na podstawowe wydatki, próbują się odnaleźć w kompletnie nowej rzeczywistości. Przestrzegamy zasad kwarantanny, staramy się chronić zdrowie. Dbamy też o to, by zachować pogodne nastawienie – to ważne i dla naszego związku, i dla dziecka - mówi gwiazda.     Najnowszy "Flesz" jest już w sprzedaży.

Kasia Skrzynecka
Newsy
TYLKO U NAS! Mąż Skrzyneckiej kończy karierę sportową! Co na to Kasia? Nie wierzy mu! ;)
TYLKO U NAS! Mąż Skrzyneckiej kończy karierę sportową! Co na to Kasia? Nie wierzy mu! ;)

  To już pewne! Mąż Katarzyny Skrzyneckiej, Marcin Łopucki , kończy karierę sportową! Jak ustaliło "Party", tuż po mistrzostwach świata, które odbędą się 8 grudnia w Barcelonie – Marcin będzie tam bronił najwyższego tytułu The Champion of Champions of the World, zawodnik zrezygnuje z dalszych startów. Powód?   Zobacz: Katarzyna Skrzynecka zaśpiewa w filmie "Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3" ze znaną gwiazdą disco-polo 3". Którą?   Dlaczego Marcin Łopucki kończy karierę sportową?   Czuję się spełniony jako zawodnik, teraz chcę zacząć wieść życie normalnego faceta. A przede wszystkim wynagrodzić moim dziewczynom te wszystkie trudne lata, kiedy startowałam – tłumaczył w rozmowie z "Party". Co ciekawe, żona zawodnika, Katarzyna Skrzynecka , wcale nie wierzy w zapewnienia męża! Daje mu najwyżej kilka tygodni na zmianę postanowienia. Skąd taki dystans? Znam mojego wojownika. Obstawiam, że wytrwa w swojej decyzji góra trzy miesiące. Potem powie "dość" obżarstwu i znów wróci do trenowania i startów - śmieje się aktorka . Marcin jednak obstaje przy swoim! Nie ukrywa bowiem, że najbardziej brakuje mu codziennego celebrowania wspólnych chwil: jedzenia normalnych posiłków, kolacji z rodziną czy beztroskich wakacji bez trzymania rygorystycznej diety . Na razie jednak para nie może się doczekać nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Święta Łopuccy spędzą w swoim domu w Warszawie wspólnie z dwiema córkami: Alikią i Paulą. Przy świątecznym stole usiądą też ojcowie Kasi i Marcina. Jesteś ciekaw, co Katarzyna Skrzynecka zaserwuje swoim bliskim i jakie receptury znajdują się w jej tajemnej księdze przepisów? Przeczytasz w nowym "Party". Katarzyna Skrzynecka nie wierzy w sportową emeryturę męża. Marcin Łopucki żegna się z kulturystyką!     Katarzyna Skrzynecka i...

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner