Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
East News
Newsy

Mąż Katarzyny Skrzyneckiej tłumaczy się ze swojego stroju na pogrzebie Pawła Królikowskiego!  

Mąż Katarzyny Skrzyneckiej zamieścił wpis, w którym wytłumaczył się ze swojego ubioru na pogrzebie Pawła Królikowskiego.

W czwartek 5. marca odbyło się ostatnie pożegnanie Pawła Królikowskiego. Na pogrzeb aktora przybyła rodzina, przyjaciele oraz tłumy fanów. Nie zabrakło także wielu gwiazd z show biznesu, w tym serdecznej przyjaciółki artysty, Katarzyny Skrzyneckiej.

Na ceremonii pojawił się także mąż aktorki, Marcin Łopucki, który... wywołał trochę negatywnych komentarzy z powodu swojego niezbyt dostosowanego do okazji ubrania. Teraz trener za pośrednictwem Instagrama wytłumaczył się fanom, dlaczego przybył na pogrzeb Pawła Królikowskiego w dresowych spodniach. 

Zobacz także: Katarzyna Skrzynecka stanęła w obronie męża na pogrzebie Pawła Królikowskiego: "Wiecie, co powiedziałby Królik?"

Katarzyna Skrzynecka opowiedziała nam o Pawle Królikowskim. Jej słowa wzruszają do łez

Marcin Łopucki o stroju na pogrzebie Pawła Królikowskiego

Paweł Królikowski zmarł w wieku 58 lat po walce z ciężką chorobą. Na pogrzebie nie mogło zabraknąć przyjaciółki aktora, Katarzyny Skrzyneckiej, z którą Paweł Królikowski przez wiele lat zasiadał w jury programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Jednak to nie ona sama, a mąż aktorki wzbudził największe zainteresowanie internautów.

Według komentujących, strój Marcina Łopuckiego był niedostosowany do powagi uroczystości. Mąż Katarzyny Skrzyneckiej był ubrany w dres i sportowe buty, co spotkało się z ogromną krytyką internautów.

Trener postanowił wytłumaczyć wszystkim, dlaczego nie mógł pojawić się na pogrzebie w innym ubraniu.

Dzisiaj byłem w biegu, zabiegany, intensywny dzień ... w pełni świadom, że nie mam szansy zwolnić się z pracy, by przyjść tam, gdzie sercem pragnąłbym BYĆ... Rzuciłem jednak wszystko, spontanicznie przeprosiłem podopiecznych na rehabilitacji...
Z trudem udało mi się zdążyć na mszę. Przecież nikt nie ma czasu na nic w W-wie, nawet chorować. Ale jak mógłbym nie być! Wiedziałem, że powinienem być! Bo szacunek jaki żywiłem do Pawła, był...jest wielki. Nie wstydzę się moich łez. Paweł też się ich nie wstydził , gdy coś go głęboko poruszało - czytamy na początku wpisu Marcina Łopuckiego.

W dalszej części oświadczenia czytamy, że tego dnia Marcin Łopucki prowadził zajęcia rehabilitacyjne i cudem udało mu się oderwać od obowiązków, aby chociaż na chwilę pojawić się na uroczystościach pogrzebowych Pawła Królikowskiego.

I nie ważne jak bardzo jesteśmy zajęci, nagle podczas mszy żałobnej, dochodzi do nas , że choroba zabrała mężczyznę w kwiecie wieku. Czynnego zawodowo, życiowo.Z planami,marzeniami....
Znienacka.Choroba może każdego z nas zaskoczyć. A zawsze się wydaje, że nas to ominie.
Ubolewałem, że nie będę mógł dziś być obecny na Pożegnaniu Pawła... Musiałem zostać w pracy, prowadząc zajęcia rehabilitacyjne. Cudem udało mi się jednak wyrwać na chwilę... I nie istotne, czy "wszechwiedzący" hejterzy będą komentować jakie kto miał ubranie , nie zastanowiwszy się nawet , w jakich okolicznościach przybiegł co sił. Z serca. Paweł był mądrym i dobrym Człowiekiem. Ponad niskim hejtem. Nie potrafię dalej nic więcej napisać smutek.SMUTEK🖤🖤🖤 - czytamy w dalszej części postu Marcina Łopuckiego.

Fani trenera w pełni popierają jego słowa.

- Myślę, że najważniejsze było to, że w ostatni raz spotkał się Pan z przyjacielem i odprowadził go w ostatnią podróż przed udaniem się tam gdzie teraz będzie grał najważniejszą rolę

- "nie szata zdobi człowieka"... Tak wielu przytacza te słowa, a jednak oceniają na podstawie ubioru. Nawet w takiej sytuacji. Pan Paweł widział po prostu swojego przyjaciela który przyszedł Go pożegnać. I to się tylko liczy!

- Proszę się nie przejmować hejterami - szkoda życia, właśnie widać jakie jest kruche.... Pan Paweł był wspaniały 🖤 - piszą wielbiciele Marcina Łopuckiego.

A jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Czy rzeczywiście strój w takich okolicznościach odgrywa aż tak znaczącą rolę, czy też ważne jest, aby po prostu być i móc pożegnać kogoś bliskiego? Całe oświadczenie Marcina Łopuckiego przeczytacie poniżej. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzisiaj odbyła się msza święta w kościele pw. Wniebowzięcia NMP i Świętego Józefa w Warszawie , na Pożegnanie Pawła Królikowskiego .Wspaniałego aktora ,cudownego męża, ojca,człowieka,kolegi. Zawsze promieniował radością życia, pełen energii, ciepły, serdeczny, przyjacielski. Dla mnie wzór mężczyzny. Dzisiaj byłem w biegu, zabiegany, intensywny dzień ... w pełni świadom, że nie mam szansy zwolnić się z pracy, by przyjść tam, gdzie sercem pragnąłbym BYĆ... Rzuciłem jednak wszystko, spontanicznie przeprosiłem podopiecznych na rehabilitacji... Z trudem udało mi się zdążyć na mszę. Przecież nikt nie ma czasu na nic w W-wie, nawet chorować. Ale jak mógłbym nie być! Wiedziałem, że powinienem być! Bo szacunek jaki żywiłem do Pawła, był...jest wielki. Nie wstydzę się moich łez. Paweł też się ich nie wstydził , gdy coś go głęboko poruszało. I nie ważne jak bardzo jesteśmy zajęci, nagle podczas mszy żałobnej, dochodzi do nas , że choroba zabrała mężczyznę w kwiecie wieku. Czynnego zawodowo, życiowo.Z planami,marzeniami.... Znienacka.Choroba może każdego z nas zaskoczyć. A zawsze się wydaje, że nas to ominie. Ubolewałem, że nie będę mógł dziś być obecny na Pożegnaniu Pawła... Musiałem zostać w pracy, prowadząc zajęcia rehabilitacyjne. Cudem udało mi się jednak wyrwać na chwilę... I nie istotne, czy "wszechwiedzący" hejterzy będą komentować jakie kto miał ubranie , nie zastanowiwszy się nawet , w jakich okolicznościach przybiegł co sił. Z serca. Paweł był mądrym i dobrym Człowiekiem. Ponad niskim hejtem. Nie potrafię dalej nic więcej napisać smutek.SMUTEK🖤🖤🖤 Foto Krzysztof Kuczyk/forum

Post udostępniony przez Marcin Łopucki IFBB ELITE PRO (@marcinlopucki)

Strój Marcina Łopuckiego na pogrzebie Pawła Królikowskiego wywołał lawinę negatywnych komentarzy. 

Marcin Łopucki i Radosław Majdan
EastNews

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ONS.pl
Newsy
Katarzyna Skrzynecka stanęła w obronie męża na pogrzebie Pawła Królikowskiego: "Wiecie, co powiedziałby Królik?"

Na pogrzebie Pawła Królikowskiego pojawiła się najbliższa rodzina aktora oraz jego znajomi i przyjaciele, w tym Katarzyna Skrzynecka i jej mąż Marcin Łopucki. I to właśnie na niego wylał się hejt. Dlaczego? Łopucki pojawił się na pogrzebie Królikowskiego w dresowych spodniach, za co został skrytykowany m.in. na Instagramie i innych portalach społecznościowych. Katarzyna Skrzynecka postanowiła zabrać głos w tej sprawie. Odpisała hejterom bardzo stanowczo! Zobacz także:  Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Piękny gest jego przyjaciółki, zamiast kwiatów przyniosła... Niestety wstyd to powinno być tym, którzy bezmyślnie hejtują👎👎👎 komentować czyjś wygląd i ubranie w tak dramatycznych okolicznościach. Może dopuści Pani w miejsce potępiania bez zastanowienia, do swego powierzchownego oceniania ludzi, że być może  ktoś w ogóle nie miał tam być... Zobacz także:  Po pogrzebie Pawła Królikowskiego Katarzyna Skrzynecka zabrała głos: "Nie tak mieliśmy witać tę wiosnę, Króliku..." Okazuje się, że Marcin Łapucki wyszedł z pracy i bardzo się spieszył, dlatego  Musiał być w pracy, prowadząc zajęcia sportowe i rehabilitacyjne. Wyrwał się NIEOCZEKIWANIE na chwilę ze swojej pracy, by choć przez chwilę MÓC BYĆ Z NAMI WSZYSTKIMI żegnającymi Przyjaciela. I wie Pani, co powiedziałby Królik??? "Dla mnie, Stary, mógłbyś być nawet w płetwach! Fajnie, że zdążyłeś się wyrwać i wpaść choć na chwilę." Ale Paweł był mądrym i pełnym pogody Facetem. Wysoko ponad takich hejterów - napisała Katarzyna Skrzynecka. Zobacz także:  Paweł Królikowski zagrał w tych filmach i serialach. Przypominamy, jak zaczęła się jego kariera Okazuje się, że Marcin Łopucki chciał razem ze wszystkimi...

East News
Newsy
Mąż Katarzyny Skrzyneckiej jest już po operacji. Jaki jest jego stan zdrowia? 
Mąż Katarzyny Skrzyneckiej przeszedł operację i skomentował swój stan zdrowia. Jak się czuje?

Ostatnie dni były wyjątkowo trudne dla rodziny Katarzyny Skrzyneckiej. Mąż piosenkarki przeszedł trudną operację. Jak się czuje? Marcin Łopucki po raz pierwszy skomentował swój stan zdrowia, po tym jak w zeszłym tygodniu nagle trafił do szpitala.  Zobacz także:  Mąż Katarzyny Skrzyneckiej trafił do szpitala! Czeka go poważna operacja. Co się stało? Mąż Katarzyny Skrzyneckiej jest po operacji. Jak się czuje Marcin Łopucki?  W zeszłym tygodniu Katarzyna Skrzynecka opublikowała niepokojący wpis dotyczący stanu zdrowia swojego męża. Marcin Łopucki trafił do szpitala nagle. Okazało się, że będzie konieczność przeprowadzenia operacji i to w ciągu najbliższych trzech dób.  Marcin osunął się z bólu na kolana przy kontuarze recepcji... - opisywała wówczas  stan zdrowia męża Katarzyna Skrzynecka.  Operacja Marcina Łopuckiego już się odbyła. Jednak nie znane są konkretne powody hospitalizacji. Jurorka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zdradziła jedynie, że operacja męża trwała prawie 4 godziny:  Mąż jest już po dzisiejszej operacji. Trwała niemal 4 godziny. Dochodzi do siebie pod dobrą opieką w klinice - napisała Katarzyna dwa dni po swoim wpisie Wczoraj swój stan zdrowia skomentował również sam Marcin Łopucki:  Przepraszam, że tak późno. Ale choroba mnie trochę wytrąciła z normalnego trybu życia Aktualnie mąż Katarzyny Skrzyneckiej razem z żoną i córką przebywa już w domu: Mam jakieś problemy zdrowotne. Każdemu się takie czasami zdarzają. Problem w tym, niestety, że w dobie pandemii koronawirusa znacznie ciężej niż zwykle jest rozpocząć proces leczenia. - skomentował w rozmowie dla "Twojego Imperium" Życzymy zdrowia!  Zobacz także:  Mąż Katarzyny Skrzyneckiej...

Kasia Skrzynecka żegna Pawła Królikowskiego
Newsy
Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Katarzyna Skrzynecka pożegnała serdecznego przyjaciela
Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Katarzyna Skrzynecka pożegnała bliskiego przyjaciela. Towarzyszył jej mąż, Marcin Łopucki.

Trwa pogrzeb Pawła Królikowskiego . Aktor zmarł 27 lutego po walce z ciężką chorobą. W ostatnim pożegnaniu artysty towarzyszyła rodzina, przyjaciele oraz tłumy fanów. Nie zabrakło oczywiście serdecznej przyjaciółki Pawła Królikowskiego, Katarzyny Skrzyneckiej, która w wyjątkowych słowach pożegnała swojego kolegę, z którym zasiadała w jury w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Towarzyszył jej Marcin Łopucki, mąż, w towarzystwie Radka Majdana. Zobacz także:  Paweł i Antoni Królikowscy we wspólnym utworze "Tata mój". Dziś ciężko powstrzymać przy nim łzy Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Katarzyna Skrzynecka pożegnała swojego przyjaciela Śmierć Pawła Królikowskiego wstrząsnęła całym światem artystycznym. W mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo wpisów, w których osoby ze świata show biznesu, a prywatnie serdeczni koledzy zmarłego aktora, pożegnali Pawła Królikowskiego. Nie zabrakło również wyjątkowego pożegnania od wieloletniej koleżanki artysty, Katarzyny Skrzyneckiej , z którą aktor zasiadał jako juror w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". KRÓLIKU ......... Wszędzie jesteś dziś na zdjęciach czarno-biały ..... U mnie JESTEŚ I ZAWSZE BĘDZIESZ KOLOROWYM PROMIENNYM SERDECZNYM KOCHANYM PRZYJACIELEM ❤ Mądrym, honorowym, o ciepłym dobrym sercu, pozytywnie szalonym w swym CUDOWNYM SERDECZNYM ŚMIECHU I POCZUCIU HUMORU ... Bezgranicznie KOCHAJĄCYM SWOJĄ RODZINĘ ❤ Taki jesteś w moim sercu! Gdy Cię spotkam kiedyś "w lżejszym świecie", będziemy nadal śmiać się razem do łez, ściskać serdecznie w ramionach , wzruszać z rzeczy wielkich , a drzeć łacha, z czego się da i z siebie wzajem.... TAKIM CIĘ ZATULAM W SERCU 🖤🖤🖤🖤🖤 KRÓLIKU ...........

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner