Mąż Celine Dion nie żyje!
ONS

Nie żyje mąż Celine Dion! Przegrał walkę z rakiem!

Mąż Celine Dion nie żyje!
ONS

Mąż Celine Dion nie żyje! Na Facebooku gwiazdy pojawiło się przed chwilą oświadczenie o śmierci René Angélil:

Rene Angelil, 73, odszedł dziś rano w naszym domy w Las Vegas po odważnej walce z rakiem. Nasza rodzina prosi o uszanowanie prywatności i spokoju. Więcej informacji podamy w odpowiednim czasie. - czytamy

Nie żyje mąż Celine Dion. Przegrał walkę z rakiem!

Mąż Celine Dion od trzech lat zmagał się z rakiem. Kilkanaście miesięcy temu przeszedł operację usunięcia nowotworu gardła. Od tamtej pory wokalistka dzielnie go wspierała. Od razu odwołała koncerty, aby walczyć o jego zdrowie. W sierpniu tego roku udzieliła wzruszającego wywiadu o stanie zdrowia swojego męża, który chciał umrzeć w jej ramionach. Diwa postanowiła udowodnić mu, że jest silna, dlatego też w sierpniu 2015, wróciła do pracy:

Pytam go: "Jesteś przerażony? Rozumiem to. Powiedz mi o tym". Ale Rene mówi, że chce umrzeć w moich ramionach. Zgadzam się i mówię": Będzie tak jak chcesz, umrzesz w moich ramionach". Kiedy widzisz kogoś, kto walczy tak mocno, to wielki kop dla ciebie. Masz dwa wyjścia. Albo patrzysz na męża, który jest bardzo chory i nie możesz pomóc, co cię zabija, albo mówisz, że jesteś przy nim, że musisz dać radę. Że wszystko będzie w porządku. 

Celine Dion i Rene Angelil poznali się ponad 36 lat temu, kiedy to Celine miała 12 lat, a Rene 38 lat. W 1994 roku zawarli związek małżeński. Para ma trzech synów: René Charlesa (ur. 2001) oraz bliźnięta – Eddy'ego i Nelsona (na cześć Nelsona Mandeli), którzy urodzili się w 2010 roku. Cała trójka została poczęta metodą in vitro.

 

Wyrazy współczucia dla całej rodziny... 

 

Oświadczenie Celine Dion:

Rene Angelil, 73, passed away this morning at his home in Las Vegas after a long and courageous battle against cancer....

Posted by Celine Dion on 14 stycznia 2016

Celine Dion opowiada o chorobie męża:

Mąż Celine Dion nie żyje!

Celine Dion, Rene Angelil
ONS

Rene Angelil miał 73 lata

Celine Dion z mężem Rene Angelilem
FOTOLINK

Więcej na temat Celine Dion Rene Angelil
Przeładuj

Anna Mucha w półfinale "Czaru Par"! "Małżeństwo to jest obóz przetrwania"

zobacz 00:30