Marzena Kipiel-Sztuka nie ukrywa, że przed nią naprawdę trudny czas i w najnowszym wywiadzie mówi wprost:

Reklama

- Od wielu miesięcy nie mam pracy i stałego dochodu. Źle sypiam, jestem zmęczona i mało jadam.

Gwiazda serialu "Świat według Kiepskich" dodaje, że w pewnym momencie było tak źle, że była zmuszona wziąć kredyt na bieżące wydatki i opłaty. Jak sobie teraz radzi?

Marzena Kipiel-Sztuka jest w dramatycznej sytuacji finansowej?

Marzena Kipiel-Sztuka od wielu lat nie ukrywa, że znajduje się w bardzo trudnej sytuacji finansowej. Do niedawna jej głównym źródłem utrzymania była rola Haliny Kiepskiej w serialu "Świat według Kiepskich". Już wiadomo jednak, że serial "Świat według Kiepskich" nie będzie kontynuowany, o czym na początku czerwca poinformował serwis wirtualnemedia.pl. To oznacza, że wielu aktorów straci źródło stałego dochodu, a jak wiadomo serialowa Halinka Kiepska już wcześniej narzekała na dramatyczną sytuacją finansową, która mocno pogorszyła się w czasie pandemii, nawet do tego stopnia, że aktorka nie miała możliwości samodzielnie zorganizować świąt.

Wygląda na to, że Marzena Kipiel-Sztuka znów poważnie martwi się o swoją przyszłość i szczerze przyznaje, że nie ma żadnych oszczędności. To jednak nie wszystko! Aktorka jakiś czas temu wzięła też kredyt na bieżące wydatki...

- Od dawna nie mam już oszczędności, a miejsce, w którym trzymałam moje zaskórniaki, od kilku tygodni także świeci pustką. W pewnym momencie było tak źle, że zdecydowałam się wziąć kredyt w banku, by opłacić prąd, czynsz i gaz na kilka miesięcy do przodu. Dzięki pożyczce mogłam też kupić dużo karmy dla mojego mopsa Gienka i trochę zapełnić lodówkę - przyznała aktorka w wywiadzie dla "Twojego Imperium".

East News

Zobacz także: Serialowa Halinka z "Kiepskich" w dramatycznej sytuacji finansowej: "W grudniu nie będę już miała z czego żyć"

Zobacz także

Gwiazda serialu "Świat według Kiepskich" nie ukrywa, że jest przytłoczona swoją obecną sytuacją i choć zdarzają się dni, kiedy ma lepszy nastrój, dominuje bezsilność:

- Od wielu miesięcy nie mam pracy i stałego dochodu. Źle sypiam, jestem zmęczona i mało jadam. Niekiedy czuję się bezsilna i przytłoczona, choć są dni, że mój depresyjny nastrój znika. Wtedy mam wrażenie, że wszystko, co najlepsze, jeszcze przede mną.

East News

Aktorka nie ukrywa, że trudna sytuacja w jej życiu sprawiła, że zdecydowała się zasięgnąć pomocy u psychiatry. Pojawia się jednak nadzieja na lepsze jutro, a już latem Marzena Kipiel-Sztuka weźmie udział w projekcie "Życie nie jest kiepskie", który być może poprawi jej trudną sytuację finansową.

- Dzięki temu podreperuję nieco budżet i będę mogła wreszcie spłacić dług - wyznała z nadzieją gwiazda serialu "Świat według Kiepskich".

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama