Świat według Kiepskich
East News
Newsy

Marzena Kipiel-Sztuka nie ma już za co żyć! "Oszczędności się skończyły" 

Wcześniej narzekała na brak pracy!

Marzena Kipiel-Sztuka martwi się o swoją przyszłość. Z powodu pandemii koronawirusa wielu aktorów już od przeszło 8 miesięcy nie ma pracy. Tak jest właśnie w przypadku serialowej Halinki ze "Świata według Kiepskich". Gwiazda w rozmowie z "Faktem" przyznała, że oszczędności właśnie jej się skończyły. A przecież przed nami okres świąt Bożego Narodzenia! Jak Marzena Kipiel-Sztuka planuje spędzić ten czas? 

Zobacz także: Polskie gwiazdy dostaną miliony od państwa za koronawirusa! Bednarek dostanie pół miliona, inni jeszcze więcej. Mamy listę i kwoty!

Finał sezonu serialu "Świat według Kiepskich"! Mamy dla Was WPADKI prosto z planu! My śmialiśmy się do łez

Marzena Kipiel-Sztuka nie ma już za co żyć

Ten rok dał się we znaki nam wszystkim. Pandemia koronawirusa sprawia, że zmagamy się z ogromnym kryzysem gospodarczym praktycznie w każdej branży. Obostrzenia i restrykcje nie ominęły również branży kulturalnej. Zamknięte kina, teatry i inne ośrodki kultury oraz brak imprez spowodowały, że wielu artystów od marca tego roku nie pracuje. 

W bardzo trudnej sytuacji jest między innymi serialowa Halinka ze "Świata według Kiepskich", czyli Marzena Kipiel-Sztuka. Aktorka już jakiś czas temu wspominała, że w grudniu mogą skończyć się jej oszczędności. 

Opłaciłam czynsz, prąd i gaz tylko do końca miesiąca. Kupiłam też więcej karmy niż zwykle dla mojego psa, Gienka, bo wszystko wskazuje na to, że w grudniu nie będę już miała z czego żyć  - mówiła w "Twoim Imperium", Marzena Kipiel - Sztuka. 

Teraz w rozmowie z "Faktem", gwiazda hitowego serialu Polsatu przyznała, że niestety jej wcześniejsze przypuszczenia, sprawdziły się. Gwiazda nie ma już odłożonych pieniędzy na czarną godzinę i nie wie jak uda jej się przetrwać grudzień. 

Oszczędności się skończyły. Nie mam specjalnie za co żyć - powiedziała w rozmowie z "Faktem" aktorka. 

Marzena Kipiel-Sztuka po raz ostatni wystąpiła 8 marca. Niestety, kilka dni później zostały już wprowadzone obostrzenia i restrykcje z powodu pandemii. Od tamtej pory aktorka nie pracuje, a jej sytuacja finansowa jest dramatyczna. Tegoroczne święta Bożego Narodzenia, będą dla niej bardzo skromne. 

Nie mam pieniędzy, żeby wyprawiać nie wiadomo jakie święta. To trudny rok. Na szczęście z ostatnich pieniędzy zrobiłam zapasy karmy dla mojego psa Gienka. On jest ze mną na dobre i na złe - dodała gwiazda serialu "Świat według Kiepskich". 

Aktorka ma ogromną nadzieję, że po Nowym Roku zostaną wznowione zdjęcia do serialu "Świat według Kiepskich", dzięki czemu jej budżet trochę się podreperuje. Wiedzieliście, że sytuacja finansowa Marzeny Kipiel - Sztuki jest tak dramatyczna?

Marzena Kipiel - Sztuka
East News

Aktorka ma jednak nadzieję, że powrót na plan serialu "Świat według Kiepskich", pozwoli jej wyjść z kryzysu finansowego.

 

Zobacz także
Świat według Kiepskich ma 18 lat, ciekawostki o serialu

"Świat według Kiepskich" świętuje 18. urodziny. Poznaj 18 ciekawostek o serialu! GALERIA

Świat według Kiepskich - QUIZ

Jak uważnie oglądasz "Świat według Kiepskich"? Rozwiąż nasz QUIZ!

 

Świat według Kiepskich - nowy QUIZ
Seriale
"Świat według Kiepskich" - 21 lat na antenie, 21 pytań! QUIZ dla wiernych fanów!

"Świat według Kiepskich" jest na antenie od 21 lat i wciąż cieszy się wielką popularnością! Nowe odcinki można oglądać w każdą sobotę o godzinie 19:30, a tymczasem dla najwierniejszych fanów mamy wielki QUIZ ze wszystkich odcinków kultowego sitcomu! 

Mamy pomysła! Podejmujesz wyzwanie? Jak nie jak tak... Czas start!

Zobacz także: Trudny QUIZ dla wiernych fanów "Świata według Kiepskich"! Jak dobrze znasz ten serial? Sprawdź się!

"Świat według Kiepskich" jest na antenie od 21 lat i wciąż cieszy się wielką popularnością! Nowe odcinki można oglądać w każdą sobotę o godzinie 19:30, a tymczasem dla najwierniejszych fanów mamy wielki QUIZ ze wszystkich odcinków kultowego sitcomu!  Mamy pomysła! Podejmujesz wyzwanie? Jak nie jak tak... Czas start! Zobacz także:   Trudny QUIZ dla wiernych fanów "Świata według Kiepskich"! Jak dobrze znasz ten serial? Sprawdź się!

Bijący rekordy popularności sitcom „Świat według Kiepskich” powróci na antenę Telewizji Polsat wiosną 2019
Seriale
"Świat według Kiepskich" kończy 20 lat! Będą nowe odcinki. Pojawi się syn Paździocha!
"Świat według Kiepskich" kończy 20 lat! Będą nowe odcinki. Pojawi się syn Paździocha!
Serialowa Halina Kiepska o krok od bankructwa?
Polsat
TV-Show
Serialowa Halinka z "Kiepskich" w dramatycznej sytuacji finansowej: "W grudniu nie będę już miała z czego żyć"
Marzena Kipiel Sztuka z serialu Świat według Kiepskich nie ma za co żyć?!

Czas pandemii koronawirusa jest trudny dla wielu grup zawodowych - w tym także dla aktorów. Nie wszyscy zostali objęci prawdopodobnymi dotacjami z Ministerstwa Kultury . Gwiazda "Świata według Kiepskich", Marzena Kipiel-Sztuka,  w rozmowie z jedną gazet pożaliła się na swój los. Jak przedstawia, jej sytuacja jest naprawdę dramatyczna.  Gwiazda "Świata według Kiepskich" nie ma za co żyć? Choć serial jest na antenie Polsatu od ponad 20 lat, jego dalsze losy stoją pod znakiem zapytania. Zdjęcia do nowych odcinków, ze względu na pandemię, na razie zostały wstrzymane, niewiadomo kiedy ruszą. O swoją sytuację finansową martwi się Marzena Kipiel-Sztuka, serialowa Halinka Kiepska, żona Ferdka (Andrzej Grabowski). Praca w sitcomie jest jej głównym źródłem utrzymania. Aktorka przyznaje, że jej finanse mocno się kurczą: Opłaciłam czynsz, prąd i gaz tylko do końca miesiąca. Kupiłam też więcej karmy niż zwykle dla mojego psa, Gienka, bo wszystko wskazuje na to, że w grudniu nie będę już miała z czego żyć - wyznaje gwiazda w rozmowie z "Twoim Imperium". Zła sytuacja finansowa mocno ją przytłacza: Strach, bezradność, poczucie osamotnienia to są uczucia, które ostatnio często mi towarzyszą - mówi Kipiel-Sztuka. Aktorka nie ma dzieci ani partnera. Jej życie było pełne dramatów - w jednym z wywiadów przyznała, że pochowała czterech mężów. Bycie singielką to nie jest sytuacja komfortowa, bo człowiek jest zwierzęciem stadnym. Czasem myślę, że może ktoś jeszcze na mnie czeka. Może siedzi na sąsiedniej ławce ze swoim psem? Ale nie planuję za dużo, bo wiem, że z życzeń i planów to... Pan Bóg się śmieje. Różne rzeczy są ludziom pisane. Jest cierpienie, śmierć,...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner