Marzena Kipiel-Sztuka martwi się o swoją przyszłość. Z powodu pandemii koronawirusa wielu aktorów już od przeszło 8 miesięcy nie ma pracy. Tak jest właśnie w przypadku serialowej Halinki ze "Świata według Kiepskich". Gwiazda w rozmowie z "Faktem" przyznała, że oszczędności właśnie jej się skończyły. A przecież przed nami okres świąt Bożego Narodzenia! Jak Marzena Kipiel-Sztuka planuje spędzić ten czas?

Reklama

Zobacz także: Polskie gwiazdy dostaną miliony od państwa za koronawirusa! Bednarek dostanie pół miliona, inni jeszcze więcej. Mamy listę i kwoty!

Marzena Kipiel-Sztuka nie ma już za co żyć

Ten rok dał się we znaki nam wszystkim. Pandemia koronawirusa sprawia, że zmagamy się z ogromnym kryzysem gospodarczym praktycznie w każdej branży. Obostrzenia i restrykcje nie ominęły również branży kulturalnej. Zamknięte kina, teatry i inne ośrodki kultury oraz brak imprez spowodowały, że wielu artystów od marca tego roku nie pracuje.

W bardzo trudnej sytuacji jest między innymi serialowa Halinka ze "Świata według Kiepskich", czyli Marzena Kipiel-Sztuka. Aktorka już jakiś czas temu wspominała, że w grudniu mogą skończyć się jej oszczędności.

Opłaciłam czynsz, prąd i gaz tylko do końca miesiąca. Kupiłam też więcej karmy niż zwykle dla mojego psa, Gienka, bo wszystko wskazuje na to, że w grudniu nie będę już miała z czego żyć - mówiła w "Twoim Imperium", Marzena Kipiel - Sztuka.

Teraz w rozmowie z "Faktem", gwiazda hitowego serialu Polsatu przyznała, że niestety jej wcześniejsze przypuszczenia, sprawdziły się. Gwiazda nie ma już odłożonych pieniędzy na czarną godzinę i nie wie jak uda jej się przetrwać grudzień.

Zobacz także

Oszczędności się skończyły. Nie mam specjalnie za co żyć - powiedziała w rozmowie z "Faktem" aktorka.

Marzena Kipiel-Sztuka po raz ostatni wystąpiła 8 marca. Niestety, kilka dni później zostały już wprowadzone obostrzenia i restrykcje z powodu pandemii. Od tamtej pory aktorka nie pracuje, a jej sytuacja finansowa jest dramatyczna. Tegoroczne święta Bożego Narodzenia, będą dla niej bardzo skromne.

Nie mam pieniędzy, żeby wyprawiać nie wiadomo jakie święta. To trudny rok. Na szczęście z ostatnich pieniędzy zrobiłam zapasy karmy dla mojego psa Gienka. On jest ze mną na dobre i na złe - dodała gwiazda serialu "Świat według Kiepskich".

Aktorka ma ogromną nadzieję, że po Nowym Roku zostaną wznowione zdjęcia do serialu "Świat według Kiepskich", dzięki czemu jej budżet trochę się podreperuje. Wiedzieliście, że sytuacja finansowa Marzeny Kipiel - Sztuki jest tak dramatyczna?

East News

Aktorka ma jednak nadzieję, że powrót na plan serialu "Świat według Kiepskich", pozwoli jej wyjść z kryzysu finansowego.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama