Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski już po rozwodzie
East News/Piotr Fotek/REPORTER/Artur Zawadzki/REPORTER
Newsy

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski oficjalnie po rozwodzie! Jest orzeczenie o winie?

Małżeństwo Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego oficjalnie się zakończyło. Media ujawniają szczegóły rozprawy.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski po trzech latach związku zdecydowali się na cichy ślub w gronie najbliższych, a zaledwie trzy miesiące później media obiegła informacja o rozstaniu oraz wyprowadzce podróżnika ze wspólnego apartamentu. Po miesiącach oczekiwania na pierwszą rozprawę sądową, 26 lipca gwiazdorska para zasiadła przed ekranami swoich komputerów, aby usłyszeć ostateczną decyzję sądu. Jeden z małżonków został uznany za winnego rozpadu małżeństwa? 

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski rozstali się. Przypominamy historię ich miłości

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski po rozwodzie

Zauroczenie między podróżnikami zaczęło się od jednego esemesa, a później przerodziło się w prawdziwą miłość, którą cementowała wspólna pasja. Wydawało się, że Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski są dla siebie stworzeni, a małżeństwo to tylko formalność. Zakochani zdecydowali się na kameralny ślub po trzech latach związku. Po trzech miesiącach Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski rozstali się, a w mediach społecznościowych pojawiło się krótkie oświadczenie, w którym dziennikarka przyznała, że jej małżeństwo dobiegło końca. 

Dzisiaj, 26 lipca odbyła się pierwsza rozprawa rozwodowa Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego. Z informacji przekazanych przez "Fakt" wynika, że to gwiazdor TTV był powodem i to on złożył pozew o rozwód. Teraz okazuje się, że sąd wydał wyrok już na pierwszej rozprawie... i to z orzeczeniem o winie! 

Zobacz także: Przemysław Kossakowski odchodzi z telewizji! "Nie wiem jak długo to potrwa i czy w ogóle wrócę"

Nowe fakty dotyczące rozprawy rozwodowej Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego
East News/Artur Zawadzki/REPORTER

Z informacji opublikowanych przez Pudelek.pl wynika, że Martynie Wojciechowskiej udało się udowodnić w sądzie, że całkowitą winę za rozpad małżeństwa ponosi Przemysław Kossakowski, który bez uprzedzenia wyprowadził się z ich wspólnego mieszkania. Wyrok jest jeszcze nieprawomocny i podróżnik wciąż może się od niego odwołać. 

Zobacz także: Martyna Wojciechowska spełniła marzenie swojego byłego partnera! 

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na balu TVN

Martyna Wojciechowska oraz Przemysław Kossakowski nie chcieli wracać do nieudanego małżeństwa i żadna z zainteresowanych stron nie zdecydowała się na komentarz dotyczący powodów rozstania. Mimo wszystko w mediach wciąż pojawiają się spekulacje, z których wynika, że powodem mogła być osoba trzecia. Z informacji "Dobrego Tygodnia" wynika, że Przemysław Kossakowski poznał nową partnerkę na planie programu "Down The Road. Zespół w trasie". 

Rozwód Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego. Wiadomo, kto wniósł pozew!
Piotr Molecki/Dzien Dobry TVN/East News, Albin Marciniak/East News

Martyna Wojciechowska oddała hołd byłemu partnerowi, ojcu jej córki
Pawel Wodzynski/East News

Przemysław Kossakowski
Piotr Fotek/Instagram

Martyna Wojciechowska w sukni ślubnej

Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska na konferencji TVN
East News

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wrócą do siebie?!
EOS
Newsy
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wrócą do siebie?! Mocne słowa bliskich
"Znowu zatęskni za Martyną" - twierdzą bliscy. Czyżby w przypadku małżeństwa Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego była jeszcze jakaś szansa?

Kiedy pojawiły się pierwsze spekulacje o rozstaniu tej dwójki, w internecie aż zawrzało. Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski uchodzili za jedną z najlepiej dobranych par w polskim show-biznesie i fani gwiazd nawet nie podejrzewali, że w ich małżeństwie może coś się psuć. Gdy podróżniczka zabrała głos w sprawie jej związku wszystko już było wiadomo. Dziennikarka przyznała, że po trzech miesiącach od ślubu jej drogi z Przemysławem Kossakowskim rozeszły się. Czy jednak na dobre? Bliska osoba z ich otoczenia właśnie przekazała nowe informacje o ich związku!  Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wrócą do siebie? 15 lipca na Instagramowym profilu dziennikarki pojawił się poruszający wpis, w którym Martyna Wojciechowska potwierdziła koniec małżeństwa z Przemysławem Kossakowskim. Jak się okazuje, para, która uchodziła za idealną i po trzech latach związku, w październiku 2020 roku, wzięła ślub , nie przetrwała próby czasu. Rozstanie Przemysława Kossakowskiego i Martyny Wojciechowskiej odbiło się ogromnym echem i ostro skomentował je nawet Kuba Wojewódzki.  Niektórzy wciąż próbują się dowiedzieć, co takiego wydarzyło się pomiędzy tą dwójką, jednak główni zainteresowani wciąż milczą. Teraz więcej informacji w sprawie, dla "Rewii" zdradziła znajoma pary.  Przemek poczuł się ogromnie przytłoczony oskarżeniem go przez kobiety o to, że skrzywdził Martynę. Dlatego postanowił uciec przed wszystkim i odpocząć. W swojej chacie w lesie nie ma dostępu do mediów, a nawet prądu. Zawsze tu w otoczeniu przyrody najlepiej odpoczywa - cytuje słowa kobiety tygodnik.  Informatorka zdradziła również, że Przemysław Kossakowski wyprowadził się z domu w styczni, a wpływ na jego decyzję miało wiele czynników:...

Przemysław Kossakowski w jasnej koszuli
Albin Marciniak/East News
Newsy
Przemysław Kossakowski jeszcze przed ślubem wiedział, że rozstanie się z Wojciechowską?!
Wiadomość o rozstaniu Wojciechowskiej i Kossakowskiego wstrząsnęła mediami. Okazuje się, że dziennikarz już wcześniej wiedział, że jego związek się rozpadnie! Jak to możliwe?

Echa rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego nie milkną. Jak przyznała dziennikarka w oficjalnym instagramowym oświadczeniu, ich małżeństwo rozpadło się zaledwie trzy miesiące po ślubie. Mimo, że główni zainteresowani jak dotąd nie zdecydowali się podać przyczyn swojej decyzji o tak rychłym rozwodzie, w mediach co chwila pojawiają się nowe rewelacje na ten temat. Jak się okazuje, znany podróżnik jeszcze przed ślubem wiedział, że jego związek z Martyną Wojciechowską szybko się rozpadnie... wywróżyła mu to szamanka! Rozstanie Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego wywróżyła mu szamanka Plotki o rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego  pojawiły się 14. lipca. Jeden z portali powołując się na swoje źródło informował, że Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski zakończyli swój związek zaledwie kilka miesięcy po swoim ślubie.  To Przemysław podjął decyzję o rozstaniu. Wyprowadził się z domu niedługo po ślubie. Mieszkali ze sobą niecałe dwa, trzy miesiące - donosił portal Pudelek.pl  Następnego dnia na instagramowym koncie podróżniczki pojawił się bardzo emocjonalny wpis, w którym Martyna Wojciechowska potwierdziła rozstanie z mężem . Po trzech latach związku i zaledwie trzy miesiące po ślubie, para podjęła decyzję o rozwodzie.  Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie. Minęło wiele miesięcy, jednak smutek nie mija - napisała na Instagramie Martyna...

Przemysław Kossakowski ma nową partnerkę?
East News/Artur Zawadzki/ADAM JANKOWSKIREPORTER
Newsy
Przemek Kossakowski zakochany? Tygodnik donosi, dlaczego rozstał się z Martyną Wojciechowską
Z doniesień jednego z tygodników wynika, że serce Przemysława Kossakowskiego jest już zajęte! To ona miała być powodem rozwodu z Martyną Wojciechowską?

Rychłe rozstanie Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego zaskoczyło wszystkich. Podróżniczka w swoich mediach społecznościowych zdecydowała się przyznać, że jej małżeństwo, które trwało zaledwie kilka miesięcy, dobiegło końca. W jednym z wywiadów Martyna Wojciechowska wyznała, że była zaskoczona decyzją Przemka, który postanowił się z nią rozstać. Po blisko roku na jaw wychodzą kolejne fakty - jeden z tygodników sugeruje w życiu gwiazdora TTV pojawiła się już inna kobieta i to właśnie dla niej zdecydował się zmienić swoje życie. Sprawdźcie!  Szczegóły rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego!  Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski bardzo długo ukrywali zarówno swój związek, jak i małżeństwo. Dopiero po uroczystości w ich mediach społecznościowych pojawiły się pierwsze zdjęcia z sesji zdjęciowej. Ich małżeństwo nie przetrwało nawet roku, ponieważ po zaledwie trzech miesiącach od ślubu Przemek Kossakowski wyprowadził się z ich wspólnego mieszkania . Podróżniczka szybko zareagowała i opublikowała w sieci krótkie oświadczenie, w którym potwierdziła, że po "3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa". Teraz na jaw wychodzą nowe fakty, a w artykule opublikowanym przez "Dobry Tydzień" dziennikarze podają prawdopodobną przyczynę rozstania.  Zobacz także:  Przemysław Kossakowski odchodzi z telewizji! "Nie wiem jak długo to potrwa i czy w ogóle wrócę" Dziennikarze tygodnika "Dobry Tydzień" ujawnili, że najprawdopodobniej Przemysław Kossakowski zdecydował się na rozwód, ponieważ w jego sercu pojawił się ktoś inny. Z informacji, które przekazał tygodnik, wynika, że...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik