Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na konferencji TVN Martyna Wojciechowska na konferencji TVN w czarnej stylizacji Przemek Kossakowski  na konferencji TVN Przemek Kossakowski  na konferencji TVN
Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na konferencji TVN
ONS.pl
1/4
Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na konferencji TVN
ONS.pl

 

Najgorętsza para sezonu na ramówce TVN! Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski od kilku tygodni są na językach wszystkich! Ich związek nie jest już tajemnicą, para okazuje sobie uczucia w miejscach publicznych czy na branżowych imprezach. Dziś na konferencji TVN-u każde z nich promowało swoje projekty - Martyna program "Kobieta na krańcu świata", a Przemek swoje programy w kanale TTV. Choć nie pozowali wspólnie do zdjęć, oczy wszystkich zwrócone były właśnie na nich.

Związek tej pary nadal jest jednak bardzo tajemniczy, bo oboje unikają publicznych deklaracji i niezbyt chętnie mówią o tym, co ich łączy.

„Rodzice nauczyli mnie jednego. Jeżeli dwoje ludzi decyduje się być razem, to jest to decyzja intymna i wyjątkowa. I jeżeli już chcą kogoś o niej poinformować, to przede wszystkim najbliższych i przyjaciół”, napisał Przemek w specjalnym oświadczeniu.

A co Martyna zdradziła na jego temat?

 

Zobacz: NOWE zdjęcia Wojciechowskiej i Kossakowskiego! Jak Przemek dogaduje się z córką Martyny? Zobacz!

2/4
Martyna Wojciechowska na konferencji TVN w czarnej stylizacji
East News

 

Martyna Wojciechowska ma za sobą kilka poważnych związków. Była pięć razy zaręczona, a dwa razy niemal uciekła sprzed ołtarza. W lutym 2016 roku zmarł jej były partner i ojciec jej córki Marysi, Jerzy Błaszczyk. Po ciężkich chwilach podniosła się, a wtedy w jej życiu pojawił się Przemek. Co o nim mówiła?

„Kobiety tak mają, że jak słyszą mężczyznę, który deklaruje, że jest samotnym wilkiem i będzie podążał tą drogą, to pojawia się taki element: czy na pewno?”, powiedziała Martyna o Kossakowskim w wywiadzie dla TVN.

A jak Przemek dogaduje się z córką dziennikarki? 

 

Zobacz: Był bezdomny, poddał się torturom, nie spał dwa tygodnie… Czym Kossakowski zaimponował Wojciechowskiej?

3/4
Przemek Kossakowski  na konferencji TVN
ONS.pl

 

Przemek Kossakowski też jest człowiekiem po przejściach. Siedem lat temu się rozwiódł i od tej pory kilka razy próbował sobie ułożyć życie. Nie udało się jednak. Dopiero, gdy poznał Martynę, znów zapragnął być w związku.

„Mimo że czuję się ze sobą bardzo dobrze, tęsknię za stabilizacją i rodziną. Kiedyś miałem zalążek rodziny, który w dramatycznych okolicznościach się rozpadł. Rozwiodłem się i od tego czasu szukam”, mówił Kossakowski w programie stacji TVN „Uwaga! Kulisy sławy”.

Czy on i córka Martyny dogadują się? Para spędziła razem nad morzem jeden z letnich weekendów. Towarzyszyła im córka Martyny - Marysia. Dziewczynka świetnie bawiła się z Przemkiem! 

 

Zobacz: Będzie ślub?! Mama Kossakowskiego nie ma wątpliwości!

4/4
Przemek Kossakowski  na konferencji TVN
ONS.pl

Czy Martyna i Przemek pasują do siebie?