Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski zakochani
Paparazzi

 

Martyna Wojciechowska od lat udowadnia, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych do zrobienia. Licencję wyścigową zdobyła, kiedy miała 17 lat, potem wzięła udział w Rajdzie Dakar, zdobyła tzw. Koronę Ziemi (najwyższe szczyty górskie każdego kontynentu). Przemek Kossakowski również lubi ekstremalne przygody. W czasie kręcenia programów dla TTV m.in. przekłuł sobie język, poddał się symulacji porodu i pozwolił zakopać się w grobie. A prywatnie? Siedem lat temu się rozwiódł i od tej pory kilka razy próbował sobie ułożyć życie. Bez sukcesu. Dziś mieszka w wynajętym na Podlasiu drewnianym domu. Czy nadal wierzy w miłość?

„Mimo że czuję się ze sobą bardzo dobrze, tęsknię za stabilizacją i rodziną. Kiedyś miałem zalążek rodziny, który w dramatycznych okolicznościach się rozpadł. Rozwiodłem się i od tego czasu szukam”, mówił Kossakowski w programie stacji TVN „Uwaga! Kulisy sławy”.

 

Wojciechowska także jest „kobietą po przejściach”. Pięć razy była zaręczona, a dwa razy niemal uciekła sprzed ołtarza, bo tuż przed ślubem zmieniała zdanie co do zamążpójścia. W lutym 2016 roku przeżyła bolesną stratę. Zmarł wtedy jej były partner i ojciec jej córki Marysi, Jerzy Błaszczyk.

 

„Dalej jest w moim sercu miejsce na mężczyznę”, przyznawała niedawno.

 

Teraz mówi się, że miejsce w jej sercu zajął właśnie Przemek.

 

„Kobiety tak mają, że jak słyszą mężczyznę, który deklaruje, że jest samotnym wilkiem i będzie podążał tą drogą, to pojawia się taki element: czy na pewno?”, powiedziała Martyna o Kossakowskim w wypowiedzi dla TVN.

 

Być może niebawem Wojciechowska będzie miała okazję to sprawdzić. Bo w końcu dla niej, mówiącej, że nie planuje zostać typową panią domu i woli z plecakiem przemierzać świat i przeżywać przygody, ktoś tak szalony jak Kossakowski wydaje się być wymarzonym towarzyszem życia!

 

ZOBACZ: Przemysław Kossakowski PIERWSZY RAZ skomentował związek z Martyną Wojciechowską!

 

Przemek i Martyna ostatnio spędzili razem weekend w Sopocie

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski są parą
Paparazzi

 

Martyna znów jest zakochana?

Martyna Wojciechowska o Elisabeth Revol
East News