Martyna Wojciechowska z Przemkiem Kossakowskim i córką	Martyna Wojciechowska z Przemkiem Kossakowskim i córką
Martyna Wojciechowska z Przemkiem Kossakowskim i córką
NOWE ZDJĘCIA pary!
1/7
Martyna Wojciechowska z Przemkiem Kossakowskim i córką

 

Już nie kryją swoich uczuć! Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wybrali się razem nad Bałtyk. Co tam robili!?

 

Długo milczeli na temat łączącej ich relacji. Jednak ich ostatnie wspólne zdjęcia mówią same za siebie! Martyna Wojciechowska i dziennikarz oraz podróżnik Przemysław Kossakowski pojawili się razem na zawodach jeździeckich CSIO w Sopocie. Ich wyjazd był prezentem dla córki dziennikarki, która jest entuzjastką jazdy konnej. 10-letnia Marysia jako wolontariuszka pomagała w organizacji imprezy. Co ciekawe, w rodzinnym wyjeździe nad Bałtyk uczestniczyła także mama Martyny. Jak widać na zdjęciach, Martyna i Przemysław znakomicie czują się w swoim towarzystwie. Niespecjalnie też kryją się już z tym, że łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń i wspólne zainteresowania. Widać, że Przemek mocno się zaangażował, a dziesięcioletnia córka Martyny bardzo go lubi!

 

ZOBACZ: Kossakowski PIERWSZY raz o związku z Wojciechowską! Jak reaguje na ostatnie plotki?

 

2/7
Martyna Wojciechowska z Przemkiem Kossakowskim i córką

 

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wzbudzali wielkie zainteresowanie na plaży w Sopocie. Paparazzi nie odstępowali ich na krok. Jednak wraz z córką gwiazdy TVN, Marysią, i tak świetnie się bawili! Więcej informacji o ich pobycie nad morzem - w nowym "Fleszu"! A więcej zdjęć - w naszej galerii!

 

Martyna Wojciechowska na okładce Flesza

3/7

 

Zarówno Przemek i Martyna nie chcą zbyt wiele mówić o tym, co ich łączy:

Po prostu zostałem wychowany w patologicznej rodzinie i moi patologiczni rodzice wpoili mi dziwne zasady, między innymi, że jeżeli dwoje ludzi decyduje się być razem to jest to decyzja dość intymna i wyjątkowa zarazem. I jeżeli koniecznie, chcą kogoś o tym informować to informują rodzinę i przyjaciół. Nie ma potrzeby zaczepiać nieznajomych i nachalnie im się zwierzać, bo to działanie redukujące intymność i wytrącające wyjątkowość - napisał niedawno gwiazdor.

4/7

 

Córka Marysi polubiła Przemka! Świetnie się z nim dogadywała! Kossakowski jest bardzo troskliwym i opiekuńczym facetem - tym skradł serce dziewczynki i jej słynnej mamy!

 

5/7
6/7
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski w Sopocie
Paparazzi
7/7
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski razem na imprezie na plaży
Paparazzi
Więcej na temat Martyna Wojciechowska