Anita Werner i Martyna Wojciechowska Anita Werner i Martyna Wojciechowska Anita Werner i Martyna Wojciechowska Anita Werner o relacji z Martyną Wojciechowską Martyna Wojciechowska i Anita Werner
Anita Werner i Martyna Wojciechowska
ONS.pl
1/7
Anita Werner i Martyna Wojciechowska
ONS.pl

Anita Werner i Martyna Wojciechowska poznały się ponad 15 lat temu. Od początku bardzo się zaprzyjaźniły. W 2008 roku kiedy Wojciechowska urodziła swoją córeczkę Marysię, Werner została jej chrzestną i opiekowała się Marysią, kiedy Martyna zdobywała Koronę Ziemi. Wydawało się, że ich przyjaźń przetrwa wszystko. Niektórzy podejrzewali nawet, że Wojciechowska i Werner są... parą!

 

Jak na to reagowały? I o co chodziło w ich "konflikcie"? Poznaj tę historię.

 

Zobacz: Dziennikarz do Werner: Martyna jest twoim facetem?

2/7
Anita Werner i Martyna Wojciechowska
ONS.pl

Anita Werner i Martyna Wojciechowska bardzo się zaprzyjaźniły. Werner opiekowała się często Marysią, a Wojciechowska wspierała Werner, kiedy stan zdrowia jej matki bardzo się pogorszył i po kilku latach zmarła. 

 

Zobacz: Martyna Wojciechowska odnalazła swój styl! Podoba wam się, jak teraz wygląda na czerwonych dywanach?

 

Niektórzy podejrzewali nawet, że Anita Werner i Martyna Wojciechowska mają romans! Jak reagowały na te plotki? Dziennikarz "MaleMEN" w jednym z wywiadów zapytał Werner szczerze, czy "Martyna Wojciechowska jest twoim facetem?".

- O! To mój ulubiony wątek. Bardzo zabawne to jest. Niektórzy traktowali to całkiem poważnie - odpowiedziała wówczas Werner, ucinając tym samym plotki na ten temat.

W 2017 roku dziennikarka magazynu „Pani” wprost zapytała Wojciechowską o orientację seksualną.

- Czy jesteś lesbijką? - zapytała.

Też słyszałam takie doniesienia na swój temat. Bo wiesz, jeśli kobieta jest niezależna, samodzielna i nie potrzebuje pokazywać się ze swoim mężczyzną publicznie, to na pewno jest lesbijką - padła odpowiedź Martyny.

Zobacz: Dziennikarz do Werner: Martyna jest twoim facetem?

3/7
Anita Werner i Martyna Wojciechowska
ONS.pl

Martyna Wojciechowska w 2010 roku przedstawiła Anicie Werner jej kolegę Kacpra. Nieoficjalnie mówiło się, że Wojciechowska lubiła go bardziej niż przyjaciela, choć Martyna nigdy tego nie potwierdziła. 

 

Kacpra i Anitę połączyło uczucie - wtedy Wojciechowska miała zerwać z nią kontakt. Werner z Kacprem zaczęli razem podróżować, Werner odżyła przy nim po śmierci matki, jej kariera w "TVN24" nabrała rozpędu, wydawało się że nic nie może jej złamać...

 

Więcej: „Zwyciężyć znaczy przeżyć”. Martyna Wojciechowska o akcji na Nanga Parbat i Elisabeth Revol

4/7
Anita Werner o relacji z Martyną Wojciechowską
ONS

W 2012 roku doszło do nieszczęśliwego wypadku. Podczas jednej z wypraw ukochany Werner zmarł.

5/7
Martyna Wojciechowska i Anita Werner
East News

Po latach od tego tragicznego wypadku panie znów zaczęły się dogadywać. Na gali "Telekamer" z chęcią razem rozmawiały, pozowały do zdjęć. Wszystko wskazuje na to, że konflikt jest zażegnany, a panie znów się ze sobą przyjaźnią.

 

W ostatni weekend Werner i Wojciechowska były gośćmi na kanapie "Dzień Dobry TVN" - chwaliły się swoimi statuetkami "Telekamer", rozmawiały o swoim osiągnięciu, uśmiechały się i widać było, że to nie jest ustawka, a ich przyjaźń na nowo rozkwitła!

 

Zobacz też: Martyna Wojciechowska pokazała córce nagie zdjęcia

 

Sprawdź koniecznie: Wojciechowska o wywiadzie z Revol: "Teraz już są rozbieżności. Jednak rozumiem decyzję o pozostawieniu w górach kogoś "

6/7
Martyna Wojciechowska na rozdaniu Telekamer 2018
ONS
7/7
Anita Werner z Telekamerą
ONS